Ako odstrániť vrásky na čele

Vrásky na čele v mladom veku

Vrásky na čele nám môžu pridať aj desať rokov ak nie viac. Je ťažké sa ich zbaviť. Sú to mimické vrásky, ktoré sa objavujú vtedy, keď pozeráme do slnka a krčíme čelo, alebo dvíhame obočie. Tieto vrásky sa dokážu veľmi rýchlo prehlbovať hlavne v dôsledku vyčerpania, stresu a dehydratácie. Druhou skupinou vrások na čele sú vrásky medzi obočím, ktoré tiež prinášajú výzor, ktorý nám pridáva niekoľko rokov. Obe skupiny vrások sa objavujú už v mladom veku a prevencia je to najjednoduchšie, čo sa dá urobiť. Prevenciou je používanie slnečných okuliarov ako aj kozmetika s obsahom kyseliny hyalurónovej. Ak už vrásky sú hlbšie špeciálna kozmetika s obsahom peptidov a hyaluronu je to, čo vrásky dokáže zminimalizovať.

Prírodné riešenie pre vrásky

Jedným z prírodných riešení je kozmetika na hlboké a mimické vrásky s obsahom ibišteka. Ibištek je prírodný botox, ktorý ,,paralyzuje,, svaly a tým sa znižuje prehlbovanie vrások. Nato je potrebné aplikovať aktívne peptidy v kombinácií s kyselinou hyalurónovou na dosiahnutie maximálneho účinku. Takéto riešenie 3 účinných látok je to, čo môže vaše čelo omladiť o pár rokov. 

Wellmaxx koncentrát s ibištekom – prírodný botox

V tomto prípravku sa nachádza koncentrát ibišteka, ktorý dokáže znižovať kontrakcie svalov najefektívnejšie spomedzi iných prírodných látok. Tým sa znižuje tvorba vrások a ich prehlbovanie. Nejedná sa o krém, alebo gél, ale o účinný rastlinný koncentrát v ampulkách v balení 5x2ml. Je niekoľkonásobne silnejší ako sú gély, alebo krémy. 

Wellmaxx Cellular Lift sérum – na boj aj s mimickými vráskami

Toto pleťové sérum je najpredávanejšie a najefektívnejšie sérum na mimické vrásky z produkcie Wellmaxx. Obsahuje dva špeciálne peptidy, ktoré po aplikovaní na pokožku odovzdávajú signál mozgu na zvýšenú produkciu kolagénu v danom mieste. Okrem toho obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorá zabezpečí hydratáciu a správnu vlhkosť. Výsledkom je hladšia pleť so zlepšenou elasticiou a hydratáciou.

Žehlička Profi5v1 BIOwave pre domáce a profesionálne použitie

Žehličky na pleť sú skvelou voľbou na aplikovanie prípravkou do pokožky a zlepšenie štruktúry pokožky. Žehličky pomáhajú pleti lepšie absorbovať kozmetiku a zlepšiť vlastnosti pleti.

Táto žehlička má najviac funkcií v porovnaní s inými a je najpredávanejšia zo sortimentu Kingray. Obsahuje fototerapiu troma farbami, ultrazvuk so 6 stupňami intenzity na vnášanie gélov a sér (nie krémov), mikromasáž v dvoch moduloch na zlepšenie mikrocirkulácie pleti, technológiu biovĺn na zlepšenie štruktúry pleti a galvanoterapiu – kladné a záporné ióny na vnášanie gélov a krémov.

V prípade iných žehličiek odporúčame vyskúšať žehličky značky Liftmee.

Záver:

Na vrásky na čele nestačí len jeden prípravok, ale komplexné riešenie v podobe prírodného botoxu, účinných ingrediencií najlepšie v pleťových sérach ( sú najúčinnejšie) a vhodným výberom žehličky na pleť.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME