Bunkový lifting, čo to vlastne je?

Cellular lifting v preklade bunkový lifting, alebo napnutie pomocou buniek zahŕňa metódu, alebo kozmetiku, ktoré majú za úlohu napnúť a vyhladiť pleť pôsobením na pleť cez bunky v našom tele. Medzi najmodernejšie technológie patria peptidy.

Bunkový lifting

Wellmaxx Cellular Lift priniesol na trh kozmetickú radu bunkový liting, ktorý je založený na báze dvoch aktívnych peptidov. Každý peptid komunikuje s telom trochu inak. Niektoré peptidy nanesením na pleť hovoria mozgu, aby produkoval viacej kolagénu a hyaluronu, iné zase, aby spustil regeneračné procesy a omladenie. Medzi tie najdokonalejšie a najmodernejšie a zaroveň najúčinnejšie peptidy patrí aj dobre známy Matrixyl 3000, ktorý je súčasťou celej rady Wellmaxx Cellular Lift. Okrem peptidu Matrixyl 3000, Wellmaxx Cellular lift obsahuje aj peptid Syn-Coll a kyselinu hyalurónovú.

Matrixyl 3000

Účinky Matryxilu 3000 sú dobre známe plastickým lekárom, kozmetičkám, ale už aj bežným zákazníkom, ktorí si doprajú kvalitnú kozmetiku na báze bunkového liftingu. Matrixyl 3000 je jeden z najefektívnejších aktívnych ingrediencií proti vráskam v súčasnosti. Nemá žiadne vedľajšie účinky a je veľmi obľúbený aj medzi celebritami. Je to jeden z najlepších prostriedkov na odstraňovanie hlbokých vrások na čele a v okolí očí a úst. Nielenže vyhladzuje vrásky, ale aj zlepšuje elasticitu pleti, regeneruje kožné bunky a zvyšuje produkciu kolagénu.

Peptid Syn-Coll

Syn-Coll je peptid, ktorý stimuluje syntézu kolagénu a tým zvyšuje jeho produkciu a následne vrásky miznú. Účinok Matrixylu 3000 je spolu s peptidom Syn-Colll znásobený a pleť mladne rýchlejšie. Bol dokázaný ich synergický efekt. Preto spoločnosť Wellmaxx spojila ich účinok v rade Cellular Lift

Wellmaxx Cellular Lift sérum

Sérum z tejto rady je to najlepšie, čo doposiaľ Wellmaxx priniesol. Kombinácia dvoch účinných peptidov a kyseliny hyalurónovej pleť viditeľne omladzuje, rozmaznáva a zlepšuje jej štruktúru a vzhľad. Vyskúšajte raz a už ho nevymeníte. Aspoň také sú  reakcie našich zákazníkov. Neviem či nájdete na trhu účinnejšie sérum aj na hlboké vrásky s troma účinnými látkami, my sme ho nenašli. Jednoznačne Wellmaxx Cellular lift sérum je kvalita, ktorú si môže dovoliť každý.

Lifting tváre

Lifting tváre je vlastne napnutie pleti, aby sa zredukovali vrásky. Lifting tváre bol predtým možný len chirurgickým zákrokom. Strach ľudí pred zákrokmi priniesol na trh neinvazívne spôsoby napnutia pleti ako napríkald kozmetiku s peptidmi, alebo ultrazvukové prístroje pre napnutie pleti. Všetky tieto metódy si vyžadujú len trochu času a výsledky sa dostavia rýchlo.

Omladenie pleti doma

Ak ste sa rozhodli, že chcete vašu pleť omladiť, ale nemáte času navštevovať kozmetické salóny, poradíme vám. Vyskúšajte žehličku na pleť na domáce použitie v kombinácií s Wellmaxx Cellular Lift. Už po prvom ultrazvukovom ošetrení vrásky sú zredukované a pleť pôsobí mladšie.

Záver

Omladenie pleti na doma nebolo nikdy jednoduchšie. Ak máte na to správne nástroje, všetko je možné. Wellmaxx drží krok s technológiou a vedia, čo starnúca pleť podporuje. Preto sú jednotkou na trhu nie len na Slovensku, ale aj v Nemecku, USA a iných krajinách.