Bunkový lifting, čo to vlastne je?

Cellular lifting v preklade bunkový lifting, alebo napnutie pomocou buniek zahŕňa metódu, alebo kozmetiku, ktoré majú za úlohu napnúť a vyhladiť pleť pôsobením na pleť cez bunky v našom tele. Medzi najmodernejšie technológie patria peptidy.

Bunkový lifting

Wellmaxx Cellular Lift priniesol na trh kozmetickú radu bunkový liting, ktorý je založený na báze dvoch aktívnych peptidov. Každý peptid komunikuje s telom trochu inak. Niektoré peptidy nanesením na pleť hovoria mozgu, aby produkoval viacej kolagénu a hyaluronu, iné zase, aby spustil regeneračné procesy a omladenie. Medzi tie najdokonalejšie a najmodernejšie a zaroveň najúčinnejšie peptidy patrí aj dobre známy Matrixyl 3000, ktorý je súčasťou celej rady Wellmaxx Cellular Lift. Okrem peptidu Matrixyl 3000, Wellmaxx Cellular lift obsahuje aj peptid Syn-Coll a kyselinu hyalurónovú.

Matrixyl 3000

Účinky Matryxilu 3000 sú dobre známe plastickým lekárom, kozmetičkám, ale už aj bežným zákazníkom, ktorí si doprajú kvalitnú kozmetiku na báze bunkového liftingu. Matrixyl 3000 je jeden z najefektívnejších aktívnych ingrediencií proti vráskam v súčasnosti. Nemá žiadne vedľajšie účinky a je veľmi obľúbený aj medzi celebritami. Je to jeden z najlepších prostriedkov na odstraňovanie hlbokých vrások na čele a v okolí očí a úst. Nielenže vyhladzuje vrásky, ale aj zlepšuje elasticitu pleti, regeneruje kožné bunky a zvyšuje produkciu kolagénu.

Peptid Syn-Coll

Syn-Coll je peptid, ktorý stimuluje syntézu kolagénu a tým zvyšuje jeho produkciu a následne vrásky miznú. Účinok Matrixylu 3000 je spolu s peptidom Syn-Colll znásobený a pleť mladne rýchlejšie. Bol dokázaný ich synergický efekt. Preto spoločnosť Wellmaxx spojila ich účinok v rade Cellular Lift

Wellmaxx Cellular Lift sérum

Sérum z tejto rady je to najlepšie, čo doposiaľ Wellmaxx priniesol. Kombinácia dvoch účinných peptidov a kyseliny hyalurónovej pleť viditeľne omladzuje, rozmaznáva a zlepšuje jej štruktúru a vzhľad. Vyskúšajte raz a už ho nevymeníte. Aspoň také sú  reakcie našich zákazníkov. Neviem či nájdete na trhu účinnejšie sérum aj na hlboké vrásky s troma účinnými látkami, my sme ho nenašli. Jednoznačne Wellmaxx Cellular lift sérum je kvalita, ktorú si môže dovoliť každý.

Teraz dva rozdielne balenia:

Lifting tváre

Lifting tváre je vlastne napnutie pleti, aby sa zredukovali vrásky. Lifting tváre bol predtým možný len chirurgickým zákrokom. Strach ľudí pred zákrokmi priniesol na trh neinvazívne spôsoby napnutia pleti ako napríkald kozmetiku s peptidmi, alebo ultrazvukové prístroje pre napnutie pleti. Všetky tieto metódy si vyžadujú len trochu času a výsledky sa dostavia rýchlo.

Omladenie pleti doma

Ak ste sa rozhodli, že chcete vašu pleť omladiť, ale nemáte času navštevovať kozmetické salóny, poradíme vám. Vyskúšajte žehličku na pleť na domáce použitie v kombinácií s Wellmaxx Cellular Lift. Už po prvom ultrazvukovom ošetrení vrásky sú zredukované a pleť pôsobí mladšie.

Záver

Omladenie pleti na doma nebolo nikdy jednoduchšie. Ak máte na to správne nástroje, všetko je možné. Wellmaxx drží krok s technológiou a vedia, čo starnúca pleť podporuje. Preto sú jednotkou na trhu nie len na Slovensku, ale aj v Nemecku, USA a iných krajinách.

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0907 173 910. 
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.