Detoxikačné náplasti

Existuje viacej ako 100 000 rôznych chemikálií, ktoré sa bežne používaju a preto je skoro nemožné nebyť vystavený vpyvom toxínov a škodlivých látok. Dokonca bolo dokázané, že už bábätká v brušku sú vystavené rôznym toxínom. Hromadenie toxínov ovplyvňuje fyzické a mentálne zdravie a preto naše telo potrebuje byť zdravé a detoxikované, aby si dokázalo s toxínami poradiť.

Čo sú detoxikačné náplasti?

Detoxikačné náplasti sú jednou z pomôcok ako telo detoxikovať. Aplikujú sa na chodidlá, kde sa nachádzajú dráhy ku jednotlivým orgánom, ktoré sa počas noci detoxikujú. Aplikujú sa večer pred spaním a pôsobia počas noci. Ráno sú náplaste zafarbené do čierna, alebo hneda, poďla toho, ktorá časť tela sa detoxikovala. Pravidelnou detoxikáciou sa zafarbenie znižuje, až náplasti ostanú biele. Niektorí spozorujú redukovanie opuchov nôh, migrén, alebo nárast sily. 

Pravidelná detoxikácia prispieva k zlepšeniu odnášania odpadových látok z tela a tým k zlepšeniu všetkych funkcií, ktoré telo vykonáva.

Odkiaľ sa v nás berú odpady?

Odpadové látky sa hromadia z vonkajšieho prostredia, ako aj z vnútorného prostredia a zo všetkých procesov, ktoré telo vykonáva.

Vonkajšie prostredie:

  • Enviromentálne: znečistené ovzdušie, fajčenie, prítomnosť škodlivých látok v našom okolí, nedostatok pohybu a česrtvého vzduchu
  • Jedlo: konzumácia tučných a nezdravých jedál, konzumácia polotovarov, sladkostí, konzumácia potravín s obsahom E-čiek, GMO, umelých sladidiek, prídavných látok, pesticídov
  • Nápoje: konzumácia nevhodných nápojov ako sú sladené nápoje, nápoje s obsahom aspartámu a prídavných látok, alkohol, energetické nápoje, nadmerná konzumácia kávy a kofeínových nápojov

Vnútorné prostredie:

  • Choroby, ktoré prekonáme vrátane vírusových, bakteriálnych a mykotických infekcií (hromadia sa odpady počas liečby napr. z liekov, ale aj z funkcií, ktoré telo na liečbu vykonáva, nadmerná produkcia bielych krviniek, ktoré eliminujú infekcie)
  • Ochorenia ako vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, vysoká hodnota glukózy v krvi, ateroskleróza
  • Alzheimerova choroba ( pri Alzheimerovej chorobe sa hromadia toxíny a odpady v nervových bunkách a mezi nervovými bunkami)
  • Nadmerná hmotnosť

Zápaly

Toxíny vyvolávajú zápalové reakcie. Zvýšené množstvo toxínov sa telo snaží liečiť a môžu vzniknúť zápalové ochorenia ako ochorenia srdca, psoriáza, astma, artitída a dokonca Alzheimerova choroba.

Niekedy máme v tele dlhotrvajúci chronický zápal o ktorom ani nevieme. 

Tráviace problémy

Tráviaci systém je jeden z najviac zaťažených, lebo sa snaží eliminovať škodlivé látky a vylúčiť ich stolicou. Zaťaženie toxínmi môže viesť ku tráviacim problémom ako pomalé trávenie, zápcha, vredy, alebo hemeroidy.

Pokožka

Pokožka eliminuje toxíny cez póry a je tiež nadmerne zaťažovaná. Môžu vznikať ochorenia ako psoriáza, ekzémy, akné, alebo rosacea.

Kognitívne funkcie

Zaťaženie a poškodenie nervových buniek môže byť zapríčinené hromadením odpadových látok. To vedie ku strate pamäti, zmenám nálad a v neposlednom rade ku demencii a Alzheimerovej chorobe. Napríklad v prípade Alzheimerovej choroby medzi neurónmi sa hromadia plaky amyloid beta a postupom času zasahujú aj do neurónov a funkcii mozgu sa zhoršujú. 

Hormonálna nerovnováha

Hormónálny systém je tiež ovplyvňovaný a nadmerné hromadenie toxínov môže spôsobiť napríklad PMS, alebo endometriózu.

Záver

Pravidelné eliminovanie toxínov je potrebné. Najlepšie je pravidelné športovanie ako kardio, pri ktorom sa človek zapotí a toxíny sa vyplavia. Je však potrebné potenie aspoň 3x týždenne po 60 minút. Ďalším spôsobom ako odstrániť toxíny je potenie v saune. Treba si dať pozor hlavne ak máme kardiovaskulárne ochorenia, aby sme to neprehnali. Ak zo zdravotných dôvodov nemôžeme športovať ani navštevovať saunu, je potrebné sa detoxikovať iným spôsobom ako napríklad používanie detoxikačných náplasti, alebo detoxikačných prístrojov.

Ďalšie spôsoby detoxikácie:

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME