Hydratačné sérum

Mnoho ľudí sa pýta, aký je rozdiel medzi hydratáciou a vlhkosťou pleti. Je to rozdiel a práve pochopenie tejto tematiky vám pomôže s výberom správneho hydratačného séra.

Čo je hydratácia?

Hydratácia znamená zvyšovanie obsahu vody v kožných bunkách, čo prináša zdravší vzhľad pokožky. Pravidelná hydratácia pokožky je dôležitá pre všetky bunkové funkcie pokožky. Pitie vody napomáha hydratácií pleti, ale vedeli ste, že koža je ten najposlednejší orgán, ktorý absorbuje vodu? Preto je potrebná hydratácia aj zvonka v podobe hydratačných kozmetických produktov. Medzi také najznámejšie hydratačné ingrediencie patrí kyselina hyalurónová. Vynikajúce sú aj produkty s obsahom Aloe Vera.

Hydratácia pleti

Hydratácia pleti je nesmierne dôležitá hlavne so stúpajúcim vekom. Práve nedostatočná hydratácia je jedným z dôvodov vzniku vrások. Každá pleť môže byť dehydratovaná čas od času. Závisí to aj od počasia, aj od tekutín, aj od veku a iných faktorov. Hydratačné séra sú vytvorené nato, aby pokožku hydratovali, dodávali je potrebnú vlhkosť, vitamíny a aby udržiavali pokožku hladkú a zdravú.

Hydratácia verzus zvlhčovanie pleti

Účelom hydratácie je hydratovanie pleti a viazanie vody a zvlhčovanie pleti je vlastne zabránenie strate vody a jej udržanie. Preto hydratácia by mala sa uskutočniť pred zvlhčovaním pleti. To znamená, že najskôr je dôležité aplikovať pleťové sérum a potom to sérum musí byť akokeby ,,uchytené,, s krémom, ktorý obsahuje lipidy resp. prírodné oleje.

Pleťové séra a ich cena

Pleťové séra sú o trochu drahšie ako krémy a gély. Je to hlavne z toho dôvodu, že obsahujú vyššie koncentrácie aktívnych ingrediencií a menej prírodných olejov a lipidov. Séra nielenže pomáhajú pokožku hydratovať, ale ju aj zjemnia a napnú. Okrem toho sa vstrebávajú rýchlejšie a hlbšie ako iné produkty.

Hydratácia hydratačným pleťovým sérom Wellmaxx Collagen Booster

Collagen Booster je špeciálne hydratačné sérum na spomalenie starnutia a vyhladenie jemných a hlbších vrások. Kombinácia kyseliny hyalurónovej a tripeptidov aktivuje syntézu kolagénu, ktorá zlepšuje pružnosť pleti. S každou kvapkou tohto produktu pleť získava stratenú elasticitu a mladší vzhľad s dlhotrvajúcim anti-aging efektom. Collagen Booster prináša dokonalú hydratáciu pleti na báze kyseliny hyalurónovej.

Udržanie hydratácie pleťovým krémom

Na čo najlepšie udržanie vlhkosti je potrebné na spodnú vrtsvu pleťového séra aplikovať vrchnú vrstvu pleťového krému.

Pre suchú pleť je ideálny Wellmaxx Hyalurónový krém Absolute Rich. Nielenže obsahuje kyselinu hyalurónovú, ale aj hydrosystém, ktorý je rezervoár plný vlhkosti. V kombinácií s anti-aging extraktmi a prírodnými olejmi vytvára na pokožke jemnú vrstvu a chráni pleť pred stratou vlhkosti počas celého dňa. Nielenže bojuje so stratou vlhkosti, ale bojuje aj s vráskami a externým stresom, ktorý dáva pokožke nezdravý vzhľad.

Pre mastnú pleť odporúčame Wellmaxx Hyalurónový denný a nočný fluid. Kombinácia kyseliny hyalurónovej a hodnotných olejov ako jojobový olej a olej z makadémiových orieškov s doplnením vitamínu E je ideálna pre každodennú 24 hodinovú starostlivosť. Tento krém je ideálny aplikovať ako vrchnú vrstvu na hydratačné pleťové sérum.

Záver

Hydratácia a zvlhčovanie pleti idú ruka v ruke. Nestačí len jedno, ale na získanie najlepších účinkov potrebujete oboje. Preto pravidelné používanie pleťového séra a krému prináša komplexnú starostlivosť.

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0907 173 910. 
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.