Koncentrované hyalurónové ampulky na tvár

V čase rýchleho životného štýlu, keď zákazník hľadá rýchle riešenia a účinky sa spoločnosť Wellmaxx rozhodla vytvoriť radu pleťových koncentrátov pre dosiahnutie rýchlejších účinkov na pleť. Ako už slovko koncentrát naznačuje, jedná sa o vysoko-koncentrované ampule Wellmaxx Phase2, ktoré majú za úlohu dosiahnuť za krátky čas tie najlepšie účinky. Každý koncentrát je určený pre niečo iné a má iné zloženie. 

Použitie:

Ampulku dobre pretrepte tak, aby sa obe fázy dokonale zmiešali. Ampulka sa veľmi ľahko otvára. Jednoducho položte vreckovku na hrdlo ampulky a odtrhnite ju prudkým klesaním. Naneste na očistenú pokožku ráno a / alebo večer. Nechajte koncentrát úplne absorbovať do pokožky. Potom môžete podľa potreby aplikovať krém na starostlivosť o pokožku. Jedlo balenie obsahuje jednu kúru.

Wellmaxx Phase2 Koncentráty:

 •       CALM, pre relax pleti (vhodný pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu)
 •       REFRESH, pre ozdravenie pleti (vitamínová bomba)
 •       SHINE, pre rovnomerné zafarbenie pleti (vhodný pre pleť s nerovnomernou pigmentáciou)
 •       REFINE, pre omladenie pleti (vhodný pre pleť s vráskami)

Koncentrát CALM:

Koncentrát CALM obsahuje vysoko-dávkovú kombináciu rôznych hyalurónových kyselín a účinnej látky Neutrazen™. Táto kombinácia pomáha bojovať s červenou a citlivou pokožkou. Pokoža, ktorá je podráždená a náchylná k začervenaniu, môže byť konečne zrelaxovaná a pokojná. Dochádza k redukovaniu podráždenia a červených kapilár.

Obsahuje:

 •       Vysoko-dávková kombinácia kyselín hyalurónových
 •       Neutrazen™
 •       Mandľový olej

Koncentrát REFRESH:

REFRESH koncentrát je vitamínový koncentrát vyrobený zo stabilizovaných vitamínov C, B5, B3 a B6. Tento komplex vitamínov je doplnený kombináciou vysoko-kvalitných, vysoko-dávkových kyselín hyalurónovej. Vitamíny poskytujú sviežosť a regeneráciu pokožky a pomáhajú chrániť pleť pred voľnými radikálmi. Dochádza aj k zlepšeniu bariérovej funkcie pokožky. Kyselina hyalurónová zase chráni pokožku svojím dodatočným hydratačným účinkom.

Obsahuje:

 •       Vysoko-dávková kombinácia kyselín hyalurónových
 •       Komplex stabilizovaných vitamínov C, B5, B3, B6
 •       Mandľový olej

Koncentrát SHINE

SHINE koncentrát obsahuje moderný recept na starostlivosť o pokožku, ktorá má nerovnomernú pigmentáciu.  Obsahuje kombináciu vitamínu C, aktívnu zložku Albatin® a kombináciu vysokých dávok rôznych hyalurónových kyselín. Aktívne zložky v tomto koncentráte môžu pomôcť zabrániť tvorbe melanínu a tak zmierňujú nepravidelnú pigmentáciu resp. nepravidelné sfarbenie pleti. Kyselina hyalurónová tiež pomáha pleti optimálne udržiavať svoju rovnováhu vlhkosti.

Obsahuje:

 •       Vysoko-dávková kombinácia kyselín hyalurónových
 •       Stabilizovaný vitamín C
 •       Albatín®
 •       Mandľový olej

Koncentrát REFINE

Koncentrát REFINE obsahuje vysoko dávkovú kombináciu kyseliny hyalurónovej a starostlivo vybrané účinné zložky, ako je XEP-018™, carnosín a niacín. Táto kombinácia účinných zložiek pomáha spevňovať pokožku a stimulovať bunkovú aktiváciu. Pleť sa javí sviežejšia, plnšia a mladšia. Kyselina hyalurónová poskytuje tiež extra nádych čerstvosti a vitality.

Obsahuje:

 •       Vysoko-dávková kombinácia kyselín hyalurónových
 •       XEP-18™
 •       Carnosine
 •       Niacin
 •       Mandľový olej

Záver:

Tieto špičkové koncentráty nie sú určené na každodenné použitie, ale na použitie vo forme pleťových kúr podľa vašich potrieb.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME