Kozmetika najvyššej kvality

Závisí od typu pleti

Kozmetika, ktorá je dobrá pre jedného nemusí byť tá pravá pre iného. Každý má iný typ pleti, každý má svoj cieľ, ktorý chce dosiahnuť. Výber kozmetiky nie je ľahká záležitosť. Závisí aj od financií, lebo kvalitná kozmetika nie je lacná záležitosť.

Kozmetika pod 9,00 EUR?

Ak zvažujete lacnú kozmetiku, musíte si uvedomiť niekoľko vecí.

 1. Lacná kozmetika neobsahuje také koncentrácie účinných látok ako drahšia kozmetika. Aktívne ingrediencie ako peptidy, retinol, alebo kyselina hyalurónová vo vysokých koncentráciách nie sú lacná záležitosť. Hyalurónový krém môže obsahovať len mizivé percento kyseliny hyalurónovej. Stačí kvapka a krém sa už môže volať hyalurónový.
 2. Lacná kozmetika môže obsahovať nadmerné množstvá parabénov a iné škodlivé látky. Čítajte zloženie každého krému a prípravku, ktorý si aplikujete na pokožku.
 3. Lacná kozmetika určite nie je organická, ani prírodná. Cenu navyšuje certifikát organickosti, organické vstupné materiály, prísny výrobný proces až po balenie sú skriktne kontrolované podľa kritérií certifikačnej spoločnosti.
 4. Lacná kozmetika určite nemá kyselinu hyalurónovú a peptidy na popredným miestach v zložení. 

Ak ste za lacnú kozmetiku, podrobne čítajte zloženie. Niektoré zložky môžu sposobiť alergie, ekzémy, alebo iné vedľajšie účinky aj po niekoľkých rokoch používania.

Kingray už dlhé roky zastupuje nemeckú kvalitu a predáva kozmetiku Devee a Wellmaxx s ktorými máme bohaté a veľmi dobré skúsenosti od roku 2009. Devee vo všetkých radách vsadil na kombináciu kyseliny hyaluronovej s malými a veľkými molekulami + obohatil rady o ďalšie účinné látky. Wellmaxx rady sú rozsiahlejšie a nie je to len kyselina hyaluronová, ale aj novinky z kozmetického priemyslu napríklad morský planktón, hydratačné komplexy ako Aquaxyl, Proteasyl, peptidy, rastlinné kmeňové bunky atď. 

Čistiace kefky

Aplikácií séra a krému má predchádzať vyčistenie pleti. Pleť sa čistením zbavuje odumretých kožných buniek, znečistenia, mazu, toxínov. Čistením pleti otvárate póry, aby prípravky sa mohli ľahšie a hlbšie absorbovať. Z kolekcie Wellmaxx nájdete na našej stránke rôzne druhy kefiek na čistenie pleti od manuálnych po elektrické.

Žehličky proti vráskam

Devee a Wellmaxx sa spojili, aby vytvorili a priniesli na trh kvalitné žehličky vhodné na domáce aplikácie. Žehličky Liftmee splnia sen každej ženy. Široký výber a mnohé funkcie v kvalitných prístrojoch.

Akú kozmetiku si vybrať?

 1. Vyberte si kozmetiku podľa typu pleti: mastná, suchá, normálna, zmiešaná.
 2. Vyberte si kozmetiku podľa veku: 30+, 40+ 50+.
 3. Vyberte si kozmetiku, ktorá bola testovaná.
 4. Vyberte si kozmetiku, ktorá je organická a prírodná, ak máte citlivú pleť.
 5.  Vyberte si kozmetiku, ktorá obsahuje účinné látky na popredných miestach v zložení: peptidy, kyselina hyalurónová, retinol.

Najlepšia kozmetika proti vráskam obsahuje vysoké koncentrácie účinných látok pre redukciu vrások.

Nemecká kozmetika DEVEE:

 • Jemné vrásky: Devee Hyaluron
 • Hlbšie vrásky: Devee Kaviár
 • Čistenie pleti: Devee Clear Skin

Nemecká kozmetika WELLMAXX:

 • Jemné vrásky: Wellmaxx Hyaluron5
 • Hlbšie vrásky: Wellmaxx Skineffect
 • Hlboké vrásky: Wellmaxx Cellular Lift, Wellmaxx Collagen, Wellmaxx Phase

Kozmetika podľa aktívnych ingrediencií:

 • Kyselina hyalurónová: Devee Hyaluron, Wellmaxx Hyaluron
 • Peptidy: Wellmaxx Cellular Lift
 • Kaviár: Devee Kaviár

Kozmetika bez parabénov (Paraben Free)

 • Devee Caviar celá rada
 • Devee Clear Skin: tonikum, mlieko
 • Wellmaxx Cellular lift celá rada
 • Wellmaxx koncentráty: Komplex čajov, Gingko, Púpalkový olej, Ibištek, Vápnik, Aloe Vera, Morský hodváb
 • Devee Hyaluron5 rada: ampulky effect, očný fluid, sérum
 • Wellmaxx Hyaluron celá rada 

Kozmetika s parabénom obsahujúce povolené množstá podľa EU:

Wellmaxx koncentráty:

 •   Wellmaxx Hyaluron koncentrát s kmeňovými bunkami

Devee Clear skin:

 •   Devee Clear Skin čistiaci gél

Devee Hyaluron:

 •   Devee Hyaluron gél

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

 • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
 • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

 • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
 • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.