Krém proti vráskam 35+

Krém proti vráskam 35+ by mal byť vybraný cielene na vrásky a mal by už obsahovať dve účinné látky. Hlavne citlivá, suchá a zmiešaná pleť má sklon ku prehlbovaniu vrások.  Mastná a normálna pleť si zatiaľ poradí s krémom, ktorý obsahuje len kyselinu hyalurónovú. 

Krém na vrásky po 30tke

Medzi vekom 30 a 35 rokov dochádza k prehlbovaniu už vzniknutých vrások. Vrásky, ktoré dovtedy neboli ošetrované potrebujú už dve účinné látky ako napríklad kyselina hyalurónova+morský komplex alebo kyselina hyalurónová+peptid. 

Devee Kaviár: kyselina hyalurónová s morským komplexom

Devee Kaviár obsahuje látky, ktoré stimulujú produkciu kolagénu a zvyšujú tvorbu kyseliny hyalurónovej. Obsahuje špeciálne látky ako morský kaviár, morský kolagén, vysoko-molekulárna kyselina hyalurónová, morský planktón plný žívín, morské riasy, vitamíny, minerály a stopové prvky. Najdôležitejšie látky proti vráskam sú kyselina hyalurónová s morským kolagénom.

  Wellmaxx Hyaluron: kyselina hyalurónová s peptidom

  Sérum kolagén booster z rady Wellmaxx Hyaluron je vynikajúce sérum pre túto vekovú kategóriu. Okrem toho, že obsahuje kyselinu hyalurónovú, jeho účinku dopomáha aj peptid kolagén booster, ktorý zvyšuje produkciu kolagénu.

  Toto sérum dopĺňa úžasný denný a nočný krém, ktoré dodávajú potrebnú hydratáciu počas dňa aj noci.

  Wellmaxx Phase:

  • Ampulky na 5 dní s troma druhmi kyseliny hyalurónovej.
  • Táto rada obsahuje tri druhy hyalurónových kyselín ako kyselina hyalurónová s nízkou molekulárnou hmotnosťou, kyselina hyalurónová s vysokou molekulárnou hmotnosťou a zosieťovaná kyselina hyalurónová.

  • Je to kozmetika, ktorá sa nepoužíva každý deň, ale len ako pravidelná kúra raz za mesiac, alebo aj menej, poďla druhu vrások.
  • Wellmaxx Phase Refine: Táto kúra má jedinečné anti-aging účinky, redukujú sa vrásky a dochádza k bunkovej aktivácií. 

  Wellmaxx Collagén: novinka fluid 50ml

  • Wellmaxx Collagen 24 hod fluid krém 50ml
  • Tento krém dodáva pokožke vysoko kvalitnú kyselinu hyalurónovú a ďalšie účinné látky na hydratáciu a spvenenie pokožky. Účinná látka Matrigenics® s minerálmi a esenciálnymi aminokyselinami pomáha pri optimalizácií syntézy hyalurónu, kolagénu a elastínu. Pleť je intenzívne hydratovaná, žiarivo krásna a hebká.

  Žehličky na pleť

  Na aplikáciu krémov, gélov a sér nezabudnite používať žehličky na pleť na lepšiu absorpciu prípravkov. U nás nájdete:

  Záver

  Nepodceňujte prehlbovanie vrások po 30tke, inak budete musieť riešť hlboké vrásky, ktoré sa síce dajú zredukovať, ale nikdy nie odstrániť, narozdiel od jemných vrások.

  95% tovaru na sklade

  Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

  Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

  Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0907 173 910. 
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

  Ako dlho trvá dodanie?

  Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

  Facebook

  Facebook

  Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

  Heureka.sk

  Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

  Vernostný program

  Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

  1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

  Mall.sk

  Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.