Krém proti vráskam 50+

Po 40tke sa začínajú vrásky prehlbovať pri suchej pleti a po 50tke pri mastnej pleti.  Kozmetika Wellmaxx Cellular lift nie je vekom limitovaná, ale je určená na hlbšie, hlboké a mimické vrásky.

Zmeny v pokožke po 40tke a po 50tke

V tomto období prechádza žena rôznymi hormonálnymi zmenami, ktoré sa prejavujú aj na pokožke. Okrem toho značne sa znižuje tvorba kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Jemné vrásky sa začínajú prehlbovať. Môžu sa objaviť aj pigmentové škvrny, začervenanie pokožky a ošupovanie.

Čo vám vieme poradiť:

 • Začnite používať žehličku na pleť na zlepšenie prekrvenia pleti, na čistenie pleti, na vnášanie prípravkov a na stimulovanie tvorby kolagénu. U nás nájdete široký výber žehličiek na pleť za rozumné ceny.
 • Začnite používať výživové doplnky na báze kolagénu. Kolagén sa nestráca len z pokožky, ale aj z vlasov, nechtov, spojivových tkanív, šliach atď. Dodanie kolagénu pokožke a telu len prospeje. My máme v našom e-shope kolagén od Švédskej spoločnosti Swedish Nutra. Je to špeciálny kolagén a multivitamín v jednom.
 • Môžete siahnuť aj po kyseline hyalurónovej v doplnkoch ktorého produkcia sa rokmi stráca, presne ako kolagén.
 • Zvolenie správnej kozmetiky pokožku napne, vyhladí a hydratuje.
 • Nezabúdajte, že pitím alkalickej vody čistíte telo aj zvnútra.

Enzymatický peeling

Ak ste ešte nikdy nepoužili žiaden peeling do tohto veku, tak teraz by ste určite mali. Pokožka potrebuje dýchať a potrebuje sa zbaviť odumretých buniek. Enzymatický peeling je najlepší prostriedok na exfoliáciu. Pokožka potrebuje byť čistá, aby sa mohli aplikovať pleťové séra a krémy na ich najlepšie využitie a absorbovanie. Exfoliácia je odstránenie odumretých kožných buniek a spriechodnenie pórov. Odstránením odumretých buniek dáme šancu na vznik nových kožných buniek, čím sa pleť rozjasní a zjemní. 

Krém proti vráskam okolo očí

Po vyčistení pleti peelingom, je potrebné sa postarať aj o okolie očí. V tomto veku sa pokožka okolo očí stenšuje a je omnoho viacej náchylnejšia na tvorbu vrások. Preto si táto oblasť vyžaduje očný krém špeciálne vytvorený na okolie očí. Najúčinejší krém z našej kozmetiky je Wellmaxx Cellular Lift očný krém. 

Odporúčame:

Sérum proti vráskam test

Z kolekcie Wellmaxx Cellular lift najlepšie obstálo pleťové sérum, pretože je tvorené z ultra-jemných častíc, ktoré sa okamžite vstrebávajú do pokožky. Sérum obsahuje až tri účinné látky: kyselina hyalurónová, peptid matrixyl 3000 a peptid syn-coll. Toto sérum je určené na hlboké vrásky. Testy pleťového séra dopadli nasledovne:

 • Zlepšenie hydratácie a vlhkosti pleti o 31,19 percent.
 • Zlepšenie pružnosti pleti o 28,73 percent.
 • Redukovanie hĺbky vrások o 34,48 percent.

Odporúčame:

Krém na vrásky po 40 (50)

V tomto veku si pokožka vyžaduje, aby bola ošetrovaná dvakrát denne. Počas dňa denný krém chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi a dodáva jej celodennú hydratáciu. Počas noci, keď pokožka oddychuje štartuje produkciu kolagénu a hyaluronu a zlepšuje jej regeneráciu. V dennom a nočnom kréme z rady Cellular Lift nájdete nielen vlastnosti hydratačného krému, ale aj anti-aging krému, regeneračného krému a ochraného krému.

Odporúčame:

Záver

V tomto veku si pokožka vyžaduje starostlivosť. Ak sa zanedbá, po 50tke sa už nikdy nezbavíte hlbokých vrások tak ako od krémov očakávate. Venujte sa pokožke dvakrát denne a zmeny sa dostavia v podobnej zdravej, napnutej a vyhladenej pleti. Cellular Lift je tá najlepšia a najúćinnejšia kozmetika na starnúcu pleť a hlboké vrásky, ktorá obsahuje až tri účinné látky, ktoré bojujú proti starnutiu. 

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

 • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
 • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

 • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
 • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.