Najlepší krém s kyselinou hyaluronovou

Krémov s kyselinou hyaluronovou existuje veľmi veľa. Cenové relácie sa líšia od pár eur po stovky eur. Ale je potrebné siahať po tom najdrahšom kréme? 

Kyselina hyaluronová je vynikajúca látka vyskytujúca sa v našom tele, avšak vekom sa jej produkcia znižuje a to je jeden z dôvodov, prečo vznikaju vrásky. Ďalšie dôvody sú napríklad nedostatočné pitie vody, veľa stresu, zlá starostlivosť o pleť, znečistenie z ovzdušia, hormonálne zmeny, nadmerné fajčenie, alebo pitie alkoholu atď. Dodaním kyseliny hyaluronovej v podobe krému vieme pokožku do určitej miery hydratovať a vyhladiť, ale ak nezmeníme životný štýl, vzniku nových vrások nezabránime.

Kyselina hyaluronová v krémoch

Krém neobsahuje maximálne množstvo kyseliny hyaluronovej. Viacej jej nájdete v kvalitnom hyauronovom géle, alebo hyaluronovom sére. Krémy obsahujú kyselinu hyaluronovú v kombinácií s prírodnými olejmi, vitamínmi a ďalšími účinnými ingredienciami. Krémy majú za úlohu vytvoriť ochranný film na pokožke, ktorý chráni a hydratuje pleť počas dňa, alebo počas noci.

Aký krém s kyselinou hyaluronovou je najlepší?

Ak sú vrásky mierne, postačuje hyaluronový krém s prírodnými olejmi.

Ak sú vrásky hlbšie, je potrebná kombinácia kyseliny hyaluronovej a napríklad retinolu.

Ak sú vrásky hlboké, alebo mimické siahnite po peptidoch.

Hyaluronový krém na suchú pleť

Suchá a dehydratovaná pleť si vyžaduje špeciánu starostlivosť. Je potrebné jej dodať správne látky, aby sa regenerovala a obnovila produkcia kyseliny hyaluronovej.

Krém s kyselinou hyaluronovou na jemné vrásky

Wellmaxx Hyaluron krém absolute rich je jeden z našich najobľúbenejších a najpredávanejších krémov, možno aj preto, že je vhodný aj na denné aj nočné ošetrenie suchej pleti.  Obsahuje kyselinu hyaluronovú so špeciálnym systémom aquaxyl, ktoré zabezpečujú udržiavanie vlhkosti a správnu hydratáciu pleti. Okrem toho prírodné oleje ako olej z makadémiových orieškov a jojobový olej jej dodajú mastné kyseliny, vitamíny a minerály. O antioxidačnú ochranu sa stará vitamín E. Tento krém je vhodnejší pre suchú pleť, ale nie je vhodný pre extrémne citlivú pleť.

Devee Hyaluron krém je tiež veľmi obľúbený a vhodné na denné a nočné aplikácie. Obsahuje aj nízkomolekulárnu aj vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktoré sa dostanú aj do hlbších vrstiev pokožky. Prírodné oleje zase pochádzajú z konopného oleja a semien ximenia americana. 

Porovnanie: Keby som mala tie dva krémy porovnať, pre suchú pleť by som zvolila Wellmaxx Hyaluron krém a pre mastnejšiu a zmiešanú pleť zase Devee Hyaluron krém. Okrem toho tí, ktorí majú sklony k začervenaniu by mali siahnuť po Devee Hyaluron kréme.

Krém na hlboké a mimické vrásky:

Najpredávanejšia a najlepšie hodnotená rada je Wellmaxx cellular Lift s peptidmi. Jedná sa o radu založenú na bunkovom liftingu v podobe peptidov. Tento krém nie je vekom ohraničený, pretože jeho úlohou je čo najviac eliminovať hlboké vrásky, ale aj mimické vrásky. V dôsleku zlého životného štýlu vrásky medzi obočím, alebo v okolí úst vznikajú niekedy už v 30 veku života. Preto ho môžu používať aj ženy aj muži v 30tke na mimické vrásky, alebo ženy aj muži v 50tke na hlboké vrásky. Takisto je potrebé použitie denného fluidu a nočného krému, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Oba obsahujú peptidy peptid vinci02 a matrixyl 3000, ktoré sú jednotkou na trhu v kozmetickom priemysle. Nanesením na pleť dávajú signál do mozgu produkovať viacej kyseliny hyaluronovej a kolagénu. Krému nechýba ani antioxidant vitamín E.

Wellmaxx Cellular denný fluid 50ml

Wellmaxx Cellular nočný krém 50ml

Záver:

Vyberajte krém podľa typu pleti, hĺbky vrások a podľa ingrediencií. Tak sa vyhnete kúpe krémov, ktoré budú neúčinné, alebo dokonca spôsobia začervenanie.

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0907 173 910. 
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.