Najlepšie pleťové sérum 

Najlepšie pleťové sérum nemusí byť pre každého to isté. Existuje množstvo pleťových sér avšak niekomu sadne jedno, inému druhé. Je dôležité vedieť, čo má sérum odstrániť. Má účinkovať na jemné vrásky v 30tke, alebo na hlbšie vrásky v 45tke, alebo sú to už hlboké vrásky, ktoré sa stále prehlbujú a nevieme sa ich zbaviť? Ak budete poznať odpoveď na tieto otázky, potom si s výberom hravo poradíte.

Sérum proti vráskam

Sérum má trochu iné zloženie ako gély, alebo krémy. Hlavnou úlohou séra je vstrebať sa aj do hlbších štruktúr pleti a naštartovať tak produkciu kolagénu. Preto v sére sa nachádza viacej účinných látok ako v géloch a krémoch a preto sú aj cenovo vyššie. Okrem toho sérum je zložene z ultra jemných častíc narozdiel od gélov a krémov.

Pleťové sérum proti vráskam

Wellmaxx a Devee ponúkajú špičkové pleťové séra s rôznymi účinnými látkami. Wellmaxx a Devee ponúkajú nasledovné séra:

Pleťové sérum na vrásky

Sérum a jeho účinné látky nájdete dole v zozname. V zátvorke nájdete počet účinných látok na vrásky. Wellmaxx a Devee sú špecialisti na kozmetické produkty proti vráskam.

Základné aktívne ingrediencie pleťových sér od Wellmaxx a Devee:

  1.      Kyselina hyalurónová
  2.      Peptid matrixyl 3000
  3.      Paptid Syn-Coll
  4.      Peptid kolagén booster
  5.      Celldetox

Jednotlivé aktívne zložky proti vráskam v pleťovom sére sa nachádzajú buď jednotlivo, alebo spoločne, čím vytvárajú synergický účinok a navzájom sa podporujú.

Kyselina hyalurónová

Najpopulárnejšia aktívna ingrediencia aj vďaka jej medializovaniu. Jedná sa o typ molekuly nachádzajúci sa v ľudskom tele a v pokožke. Jej funkciou je udržiavať vlhkosť a viazať vodu. Pre zaujímavosť jeden gram kyseliny hyalurónovej naviaže až 6 litrov vody. Vlhkosť je základom fungovania pokožky bez známok starnutia.

Peptid Matrixyl 3000

Najdokonalejší peptid na hlboké vrásky na trhu. Pozor je to iný peptid ako Matrixyl a preto hľadajte kozmetické séra s Matrixyl 3000 a nie Matrixyl. Peptid nanesený na tvár dáva signál do mozgu produkovať viacej kolagénu a hyaluronu. Podľa štúdie dochádza:

  • Redukcia v hĺbke vrások o 15percent a v objeme vrások o 18 percent
  • Zníženie hlbokých vrások o 44 percent

Peptid Syn-Coll:

Ďalší peptid určený na redukovanie vrások. Okrem toho zlepšuje štruktúru pleti, revitalizuje pleť a zjemňuje ju. Je vynikajúci v kombinácií s Matrixylom 3000 a kyselinou hyalurónovou, ako je to u produktu Wellmaxx Cellular lift sérum. 

Peptid kolagén booster:

Kolagén booster je synteticky vytvorený peptid, ktorý stimuluje syntézu kolagénu. Je účinný aj na hlbšie vrásky. Okrem zvýšenej tvorby kolagénu podporuje tvorbu aj kyseliny hyalurónovej.

Odporúčania Kingray a kozmetičiek

Wellmaxx cellular lift sérum a Wellmaxx Hyaluron collagen booster patria medzi top produkty v starostlivosti o pleť. Nemali by chýbať v žiadnom kozmetickom salóne, ale ani v domácnosti. Ich zloženie je tak špecifické, že pôsobí aj na redukovanie hlbokých a mimických vrások. Lem máloktoré produkty sú tak efektívne a účinné.

Pod 30 rokov ako prevencia a redukcia jemných vrások poslúži devee hyaluron sérum. Toto sérum obsahuje aj látku, ktorá odstraňuje opuchy tváre a okolo očí.