Najlepšie pleťové sérum 

Najlepšie pleťové sérum nemusí byť pre každého to isté. Existuje množstvo pleťových sér avšak niekomu sadne jedno, inému druhé. Je dôležité vedieť, čo má sérum odstrániť. Má účinkovať na jemné vrásky v 30tke, alebo na hlbšie vrásky v 45tke, alebo sú to už hlboké vrásky, ktoré sa stále prehlbujú a nevieme sa ich zbaviť? Ak budete poznať odpoveď na tieto otázky, potom si s výberom hravo poradíte.

Sérum proti vráskam

Sérum má trochu iné zloženie ako gély, alebo krémy. Hlavnou úlohou séra je vstrebať sa aj do hlbších štruktúr pleti a naštartovať tak produkciu kolagénu. Preto v sére sa nachádza viacej účinných látok ako v géloch a krémoch a preto sú aj cenovo vyššie. Okrem toho sérum je zložene z ultra jemných častíc narozdiel od gélov a krémov.

Pleťové sérum proti vráskam

Wellmaxx a Devee ponúkajú špičkové pleťové séra s rôznymi účinnými látkami. Wellmaxx a Devee ponúkajú nasledovné séra:

Pleťové sérum na vrásky

Sérum a jeho účinné látky nájdete dole v zozname. V zátvorke nájdete počet účinných látok na vrásky. Wellmaxx a Devee sú špecialisti na kozmetické produkty proti vráskam.

 • Devee Hyaluron sérum (1): kyselina hyalurónová
 • Wellmaxx detoxikačné sérum (1): celldetox s morským planktónom
 • Wellmaxx hyaluron kolagén booster 50ml (2): kyselina hyalurónová s peptidom colagén booster
 • Wellmaxx cellular lift sérum 50ml (3): kyselina hyalurónová, peptid matrixyl 3000, peptid syn-coll

Základné aktívne ingrediencie pleťových sér od Wellmaxx a Devee:

 1.      Kyselina hyalurónová
 2.      Peptid matrixyl 3000
 3.      Paptid Syn-Coll
 4.      Peptid kolagén booster
 5.      Celldetox

Jednotlivé aktívne zložky proti vráskam v pleťovom sére sa nachádzajú buď jednotlivo, alebo spoločne, čím vytvárajú synergický účinok a navzájom sa podporujú.

Kyselina hyalurónová

Najpopulárnejšia aktívna ingrediencia aj vďaka jej medializovaniu. Jedná sa o typ molekuly nachádzajúci sa v ľudskom tele a v pokožke. Jej funkciou je udržiavať vlhkosť a viazať vodu. Pre zaujímavosť jeden gram kyseliny hyalurónovej naviaže až 6 litrov vody. Vlhkosť je základom fungovania pokožky bez známok starnutia.

Peptid Matrixyl 3000

Najdokonalejší peptid na hlboké vrásky na trhu. Pozor je to iný peptid ako Matrixyl a preto hľadajte kozmetické séra s Matrixyl 3000 a nie Matrixyl. Peptid nanesený na tvár dáva signál do mozgu produkovať viacej kolagénu a hyaluronu. Podľa štúdie dochádza:

 • Redukcia v hĺbke vrások o 15percent a v objeme vrások o 18 percent
 • Zníženie hlbokých vrások o 44 percent

Peptid Syn-Coll:

Ďalší peptid určený na redukovanie vrások. Okrem toho zlepšuje štruktúru pleti, revitalizuje pleť a zjemňuje ju. Je vynikajúci v kombinácií s Matrixylom 3000 a kyselinou hyalurónovou, ako je to u produktu Wellmaxx Cellular lift sérum. 

Peptid kolagén booster:

Kolagén booster je synteticky vytvorený peptid, ktorý stimuluje syntézu kolagénu. Je účinný aj na hlbšie vrásky. Okrem zvýšenej tvorby kolagénu podporuje tvorbu aj kyseliny hyalurónovej.

Celldetox:

Celldetox je špeciálny komplex určený pre zlepšenie odvádzania odpadových látok. Pomáha napríklad pri opuchoch očí a tváre, ale aj odstraňuje vrásky. Tým, že odvádza z pokožky odpadové látky a tak sa zvyšuje produkcia kolagénu.

Odporúčania Kingray a kozmetičiek

Wellmaxx cellular lift sérum a Wellmaxx Hyaluron collagen booster patria medzi top produkty v starostlivosti o pleť. Nemali by chýbať v žiadnom kozmetickom salóne, ale ani v domácnosti. Ich zloženie je tak špecifické, že pôsobí aj na redukovanie hlbokých a mimických vrások. Lem máloktoré produkty sú tak efektívne a účinné.

Pod 30 rokov ako prevencia a redukcia jemných vrások poslúži devee hyaluron sérum. Toto sérum obsahuje aj látku, ktorá odstraňuje opuchy tváre a okolo očí.  

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME