Najlepšie pleťové sérum 2021 na kingray.sk

Najlepšie pleťové sérum 2021

Wellmaxx Cellular Lift sérum – najpredávanejší produkt z kozmetiky Welmaxxx v roku 2019, 2020, 2021 

Čo je Wellmaxx Cellulat Lift Sérum?

Wellmaxx Cellular Lift sérum je najpredávanejšie a najlepšie hodnotené sérum s účinkom aj na hlboké vrásky. Je vhodné pre vekovú kategóriu 35+. V tejto kategórií je prevenciou vzniku hlbokých vrások a vyhladzuje už vzniknuté vrásky. Vo vyššej vekovej kategórií ako 45+, ktorí majú už hlboké vrásky, viditeľne ich redukuje, vyhladzuje pleť a napína ju. Pravdaže nechýba ani správna hydratácia počas celého dňa a noci. 

Obsahuje 3 základné zložky, ktoré bojujú proti starnutiu pleti a to peptid vinci 02, peptid matrixyl 3000 a kyselinu hyalurónovú. 

Prečo je bunkové sérum Wellmaxx Cellular Lift účinné?

Účinnosť je založená na správne nastavenom množstve peptidov a kyseliny hyalurónovej. Dokonca tieto tri látky vytvárajú synergický účinok. Ak by sa použila len jedna látka z troch, účinok by bol niekoľkonásobne nižší, ako keď sa používajú spolu. 

Pre akú vekovú kategóriu je určené?

Toto sérum je určené aj pre mladšie generácie (35+). Je aj prevenciou vzniku vrások alebo pomáha spomaliť prehĺbenie existujúcich vrások. Aplikáciou séra pleť získava lepšie hydratačné vlastnosti a pred očami sa zlepšuje jej kvalita.

Je vhodné aj pre staršie generácie (45+), pretože viditeľne zjemňuje hlboké vrásky.

Ktoré sú jeho najúčinnejšie látky?

Najúčinnejšie látky v tomto sére sú peptidy. Obsahuje dva druhy peptidov, ktoré boli vyvinuté tímom špecialistov na efektívne odstraňovanie hlbokých vrások. Okrem toho je doplnené o kyselinu hyalurónovú, ktorá má tiež vynikajúce účinky na vrásky, tým, že hydratuje pleť a udržiava ju dlhodobo hydratovanú.

Čo preukázali testy Wellmaxx Cellular Lift séra?

Wellmaxx Cellular Lift Sérum bolo testované nezávislou spoločnosťou v Hamburgu, na ktorých sa jednoznačne prejavil účinok na všetky typy vrások: jemné, hlbšie aj hlboké vrásky.

 • Zvýšená hydratácia pleti po 4 týždňoch o 31,19%.
 • Zlepšená elesticita pleti po 4 týždňoch o 28,73%.
 • Priemerná redukcia hĺbky vrások po 4 týždňoch o 34,48%.
 • Po 4 týždňoch sa nepreukázali vedlajšie účinky a bolo hodnotené ako ,,veľmi dobré,,.

Aké má Wellmaxx Cellular Lift sérum účinné látky?

Wellmaxx Cellular Lift sérum obsahuje: peptidy vinci02, peptidy matrixyl 3000, vitamín B3, kyselina hyalurónová, fucogél. 

Aká je úloha peptidov a jednotlivých zložiek?

Peptid Vinci 02:

 • Tento peptid zlepšuje ochrannú fuknciu pleti a jej regeneráciu. Napína pleť a vyhladzuje ju.
 • Spolu s Matrixyl 3000 vytvára synergický účinok. 

Peptid Matrixyl 3000:

 • Matrixyl 3000 je zložkou mnohých krémov a prípravkov v rôznych koncentráciách. Hovorí sa, že pôsobí inak ako iné látky, ktoré vyhladzujú pleť a jeho účinok je jeden z najvyšších. Iné látky proti vráskam v krémoch majú za úlohu krátkodobo ,,zmraziť,, pokožku, čím sa minimalizuje tvorba vrások. Niečo podobné ako botox. Matrixyl 3000 sľubuje dlhodobé účinky. Špeciálna formula zlepšuje tvorbu kolagénu dlhodobo a stimuluje ochranné funkcie pleti. Matrixyl 3000 dáva do mozgu signál, že došlo k rozkladu kolagénu v pokožke a tým mozog reaguje zvýšenou produkciou kolagénu a elastínu v mieste aplikovania séra.
 • Matrixyl 3000 je najnovšia látka a jeho predchodca Matrixyl nedosahuje rovnaké účinky. Preto si dajte pozor, či kupujete Matrixyl alebo Matrixyl 3000. Nejde o rovnaké účinné látky!

Ako je vedecky podložený účinok Matrixyl 3000?

Testy na látku Matrixyl 3000 vykonal sám výrobca a boli dokázané nasledovné účinky:

 • Omnoho lepšie účinky Matrixylu 3000 ako predchádzajúceho produktu Matrixyl.
 • 15% redukcia v hlavnej hĺbke vrások a 18% redukcia v objeme vrások
 •  14% redukcia v drsnosti pleti 

Žehličky na pleť

 • Odporúča sa aplikovať séra žehličkami na pleť funkciou galvanoterapie.
 • U nás nájdete široký výber žehličiek na pleť.