Najlepšie pleťové sérum 2019 na kingray.sk!

Wellmaxx Cellular Lift sérum – najpredávanejší produkt z kozmetiky Welmaxxx v roku 2019 

Čo je Wellmaxx Cellulat Lift Sérum?

Wellmaxx Cellular Lift sérum je najpredávanejšie a najlepšie hodnotené sérum s účinkom aj na hlboké vrásky. Je vhodné pre vekovú kategóriu 35+. V tejto kategórií je prevenciou vzniku hlbokých vrások a vyhladzuje už vzniknuté vrásky. Vo vyššej vekovej kategórií ako 45+, ktorí majú už hlboké vrásky, viditeľne ich redukuje, vyhladzuje pleť a napína ju. Pravdaže nechýba ani správna hydratácia počas celého dňa a noci. 

Obsahuje 3 základné zložky, ktoré bojujú proti starnutiu pleti a to peptid vinci 02, peptid matrixyl 3000 a kyselinu hyalurónovú. 

Prečo je bunkové sérum Wellmaxx Cellular Lift účinné?

Účinnosť je založená na správne nastavenom množstve peptidov a kyseliny hyalurónovej. Dokonca tieto tri látky vytvárajú synergický účinok. Ak by sa použila len jedna látka z troch, účinok by bol niekoľkonásobne nižší, ako keď sa používajú spolu. 

Pre akú vekovú kategóriu je určené?

Toto sérum je určené aj pre mladšie generácie (35+). Je aj prevenciou vzniku vrások alebo pomáha spomaliť prehĺbenie existujúcich vrások. Aplikáciou séra pleť získava lepšie hydratačné vlastnosti a pred očami sa zlepšuje jej kvalita.

Je vhodné aj pre staršie generácie (45+), pretože viditeľne zjemňuje hlboké vrásky.

Ktoré sú jeho najúčinnejšie látky?

Najúčinnejšie látky v tomto sére sú peptidy. Obsahuje dva druhy peptidov, ktoré boli vyvinuté tímom špecialistov na efektívne odstraňovanie hlbokých vrások. Okrem toho je doplnené o kyselinu hyalurónovú, ktorá má tiež vynikajúce účinky na vrásky, tým, že hydratuje pleť a udržiava ju dlhodobo hydratovanú.

Čo preukázali testy Wellmaxx Cellular Lift séra?

Wellmaxx Cellular Lift Sérum bolo testované nezávislou spoločnosťou v Hamburgu, na ktorých sa jednoznačne prejavil účinok na všetky typy vrások: jemné, hlbšie aj hlboké vrásky.

 • Zvýšená hydratácia pleti po 4 týždňoch o 31,19%.
 • Zlepšená elesticita pleti po 4 týždňoch o 28,73%.
 • Priemerná redukcia hĺbky vrások po 4 týždňoch o 34,48%.
 • Po 4 týždňoch sa nepreukázali vedlajšie účinky a bolo hodnotené ako ,,veľmi dobré,,.

Aké má Wellmaxx Cellular Lift sérum účinné látky?

Wellmaxx Cellular Lift sérum obsahuje: peptidy vinci02, peptidy matrixyl 3000, vitamín B3, kyselina hyalurónová, fucogél. 

Aká je úloha peptidov a jednotlivých zložiek?

Peptid Vinci 02:

 • Tento peptid zlepšuje ochrannú fuknciu pleti a jej regeneráciu. Napína pleť a vyhladzuje ju.
 • Spolu s Matrixyl 3000 vytvára synergický účinok. 

Peptid Matrixyl 3000:

 • Matrixyl 3000 je zložkou mnohých krémov a prípravkov v rôznych koncentráciách. Hovorí sa, že pôsobí inak ako iné látky, ktoré vyhladzujú pleť a jeho účinok je jeden z najvyšších. Iné látky proti vráskam v krémoch majú za úlohu krátkodobo ,,zmraziť,, pokožku, čím sa minimalizuje tvorba vrások. Niečo podobné ako botox. Matrixyl 3000 sľubuje dlhodobé účinky. Špeciálna formula zlepšuje tvorbu kolagénu dlhodobo a stimuluje ochranné funkcie pleti. Matrixyl 3000 dáva do mozgu signál, že došlo k rozkladu kolagénu v pokožke a tým mozog reaguje zvýšenou produkciou kolagénu a elastínu v mieste aplikovania séra.
 • Matrixyl 3000 je najnovšia látka a jeho predchodca Matrixyl nedosahuje rovnaké účinky. Preto si dajte pozor, či kupujete Matrixyl alebo Matrixyl 3000. Nejde o rovnaké účinné látky!

Ako je vedecky podložený účinok Matrixyl 3000?

Testy na látku Matrixyl 3000 vykonal sám výrobca a boli dokázané nasledovné účinky:

 • Omnoho lepšie účinky Matrixylu 3000 ako predchádzajúceho produktu Matrixyl.
 • 15% redukcia v hlavnej hĺbke vrások a 18% redukcia v objeme vrások
 •  14% redukcia v drsnosti pleti 

Žehličky na pleť

 • Odporúča sa aplikovať séra žehličkami na pleť funkciou galvanoterapie.
 • U nás nájdete široký výber žehličiek na pleť napríklad značky Liftmee - vysoký kvalita za rozumnú cenu. 

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME