Najpredávanejšia séria Wellmaxx Hyaluron vylepšila zloženie o 5 druhov kyseliny hyalurónovej, vylepšila dizajn a rozšírila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pre ešte lepšie účinky!

Zmierňujte vrásky a vyzerajte mladšie!

Séria HYALURON od spoločnosti WELLMAXX ponúka komplexný balíček krásy pre každodennú starostlivosť o pokožku s anti-aging omladzujúcim účinkom, z ktorého sa môžu tešiť nie len koncoví užívatelia, ale aj kozmetické salóny a ich zákazníci. Kozmetická séria je na trhu od roku 2011! A teraz je kompletne vylepšená! 

Či už ide o čistenie, intenztívnu starostlivosť alebo rozmaznávací rituál krásy - populárna séria vás presvedčí svojou jedinečnou kombinácia rôznych druhov kyselín hyalurónových – až 5 druhov, ktorá spolu s jedinečnými zložkami aktívnych látok ponúka exkluzívne kozmetické výrobky, ktoré môže poskytnúť optimálne výsledky proti starnutiu!

Zákazníci a profesionáli sa môžu na jar tohto roku 2022 tešiť na špeciálny upgrade, pretože receptúra ​​populárnej série bola zdokonalená!

Všetky produkty novej starostlivosti WELLMAXX hyaluron5 obsahujú inovatívnu kombináciu 5 rôznych hyalurónov s dlhým a krátkym reťazcom kyselín. Toto je rozhodujúci rozdiel, pretože nie všetky kyseliny hyalurónové sú rovnaké: Účinná látka kyselina hyalurónová sa dodáva v rôznych veľkostiach. Hovoríme o vysokomolekulárnych a nízkomolekulárnych alebo s dlhým a krátkym reťazcom kyseliny hyalurónovej. Líšia sa hĺbkou prenikania do pokožky. Kyseliny hyalurónové s dlhým reťazcom vytvárajú na povrchu pokožky zvlhčujúci a upokojujúci film. Kyseliny hyalurónové s krátkym reťazcom sú naopak uložené v hlbších vrstvách pokožky a majú trvalý protivráskový účinok.

WAW efekt

Kombinácia 5 rôznych hyalurónových kyselín s dlhým a krátkym reťazcom v nových produktoch WELLMAXX hyaluron5 tak môže priniesť ich pozitívny účinok až v 5 rôznych hĺbkach pokožky - enormné zlepšenie, ktoré ponúka potenciál najlepších výsledkov. Máte sa načo tešiť!

Ešte viac starostlivosti o každodenný rituál krásy 

Nové zloženie série WELLMAXX hyaluron5 ponúka všetky výhody existujúcich sérií s pridaným účinkom: Či už jemný čistiaci krém s jemnými povrchovo aktívnymi látkami, ľahký denný fluid s jojobovým olejom a vitamínom E, koncentrované sérum s posilňovačom kolagénu, vysoko-koncentrované ampulky s vápnikom a morským hodvábom alebo nová maska ​​na spanie s jedinečným systémom hydratácie integrovaným naprieč celou kozmetickou sériou HYALURON5 - so sériou hyaluron5 od WELLMAXX si doprajete upokojujúci zážitok zo starostlivosti o pokožku, ktorá bude bezpochyby plnšia, odolnejšia, žiarivo krásna a pevnejšia. 

Výrobky série WELLMAXX hyaluron5 sú optimálne koordinované a svoj maximálny účinok dosahujú kombináciou výberu tých najkvalitnejších účinných látok.

Vybrané telové aplikácie ako telové mlieko, príjemne voňajúci krém na ruky alebo - úplne nový - vitalizujúci krém na telo završujú rozmanitý program krásy WELLMAXX hyaluron5.

Perfektné pre všetkých, ktorí chcú urobiť VIAC pre mladý, svieži vzhľah, bez ohľadu na vek alebo typ pleti - a stále si užívajú príjemný zážitok z vône a hladké textúry tejto vysoko účinnej rady kozmetiky.

Ešte viac sviežosti - aj v dizajne

Neprinášame len významné zlepšenie zloženia a celkové rozšírenie produktovej rady, ale zmenilo sa aj balenie výrobkov, ktoré zaujme svojím moderným a atraktívnym dizajnom.  

Wellmaxx je na trhu už 25 rokov. Wellmaxx je exkluzívna značka kozmetiky. Všetky výrobky sú vyrábané a rozvíjané v Nemecku. Wellmaxx predstavuje najvyššiu kvalitu. Wellmaxx nájdete po celom svete ako uznávajú značku, ktorá inšpiruje aj mnohé iné kozmetické značky vo svete kozmetiky!