Odstránenie vrások okolo úst

Hlboké vrásky okolo úst

Vrásky okolo úst sa nazývajú aj mimické. Začínajú sa objavovať ako prvé spolu s vráskami medzi obočím a vráskami okolo očí. Sú najviditeľnejšie a je tažké sa ich zbaviť, avšak nie nemožné. Súvisia aj s genetikou. Ak vaša mama a prastará mama mali vrásky okolo úst, je pravdepodobné, že aj vám sa začnú tvoriť. Preto je ideálne, ak sa ich začnete zbavovať už od 30tky a nezanedbáte ich. 

Cviky na mimické vrásky

Niektoré cviky sú ideálne na posiľnenie svalov v okolí úst. Nato, aby sa vrásky v okolí úst začali zmenšovať, potrebujete kombináciu cvičenia a správne zvolenej kozmetiky na mimické vrásky. Niektoré cvičenia dole na obrázku sú ideálne aj pre vrásky v okolí úst.

  1.  Satchmo: Naplňte si ústa vzduchom ako balónik, podržte nafúknuté niekoľko sekúnd a potom uvoľnite. Opakujte 10 krát.
  2.  Smiling fish: Usmievajúca sa ryba je ideálne cvičenie na vrásky v okolí úst.  Vcucnite pravú a ľavú stranu dovnútra úst ako ryba a podržte pár sekúnd. Potom opakujte 10 krát.
  3.  Marylin: Posielajte bozky ako Mariliyn Monroe, čím posiľňuje dolné svaly po stranách úst. Opakujte 10 krát.
  4.  Lion face: Urobte leva. Vyplazte jazyk najviac ako viete, podržte a uvoľnite. Opakujte 10 krát.

Krém na mimické vrásky

Najlepšia účinná látka na hlboké a mimické vrásky je peptid Matrixyl 3000 s peptidom Syn-Coll. Ak sa k nim pridá ešte kyselina hyalurónová, je to kombinácia, ktorá vám po krátkom čase vyčarí úsmev na tvári. Túto kombináciu nájdete vo Wellmaxx Cellular Lift sérum.

Prírodný botox

Ibištek je vzácna rastlina pre prírodný botox tváre. Upokojuje svaly a čiastočne zamedzuje ich pohybu. Preto sa nazýva prírodný botox. Práve ibištek je určený na mimické vrásky, ktorých je ťažké sa zbaviť. Aplikujte ibištekový koncentrát prvý týždeň dva krát denne ešte pred aplikáciou Wellmaxx Cellular lift séra. Doprajte pleti týždňovú kúru s ibištekom. 

Ak chcete dosiahnuť maximálny účinok, budete potrebovať:

Odstránenie vrások okolo úst

Ak dodržíte každodenné cvičenie, ktoré vám nezaberie dlhšie ako 5 minút pred zrkadlom a použijete kozmetickú radu Wellmaxx Cellular lift, vrásky sa budú postupne zmenšovať, čo určite zbadajú vaši priatelia. Čím sú vrásky hlbšie, tým dlhšie to trvá. Avšak Matrixyl 3000 v tejto rade si poradí aj s hlbokými vráskami, len treba trpezlivosť, odhodlanie na tvárové cvičenia, ale aj dostatočný pitný režim.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME