Prečo si vybrať pleťové sérum?

Prečo si vybrať pleťové sérum?

Pleťové sérum patrí medzi špičku v kozmetických radách. Množstvo ľudí radšej siahne po drahšom pleťovom sére, ktoré naozaj vydrží dlho a účinkuje hlbšie ako gél. Avšak ako dosiahnuť ten najlepší účinok v čo najkratšom čase? Sérum nie je lacná záležitosť a preto sa oplatí si preštudovať jeho príbalový leták a ako ho používať.

Aj pre zaneprázdnených ľudí

Sérum obsahuje vysokú koncentáciu aktívnych látok a aplikácia ráno a večer je veľmi rýchla a jednoduchá. Ráno postačí umyť pleť, naniesť sérum a ochranný krém. Večer zase umyť pleť, naniesť sérum a nočný krém. Nezaberie vám to viacej ako 2 minúty ráno a 2 minúty večer.

Ako aplikovať pleťové sérum

Pleťové sérum vždy aplikujte na vyčistenú pleť. Na trhu existuje množstvo prípravkov na dokonalé vyčistenie pleti ako napríklad: pleťové tonikum, micelárna voda, čistiaci gél, peeling, enzymatický peeling, alebo čistiaca pena.

Pokiaľ chcete odstrániť aj odumreté kožné bunky použite enzymatický peeling raz týždenne, pokiaľ odstraňujete len make-up tak odporúčame micelárnu vodu, alebo pleťové tonikum. Ak chcete vyčistenie pleti pred spaním, alebo ráno po zobudení, odporúčame pleťový čistiaci gél alebo čistiacu penu.

Pleťové sérum vždy aplikujte na vyčistenú pleť, pretože póry sa otvoria a pleťové sérum sa krásne vstrebe.

Ako často aplikovať pleťové sérum

Pleťové sérum sa odporúča aplikovať dvakrát denne na vyčistenú pleť, avšak aj jedna aplikácia bude postačovať. Závisí to od toho, aké sérum máte, alebo načo ho používate. Napríklad ak máte hlbšie vrásky a používate hyalurónové sérum, tak určite aplikujte dvakrát denne. Avšak dávajte si pozor, aké sérum si kupujete, či je vhodné pre vašu pleť a váš problém. Nemá zmysel, aby ste ho používali viacej ako ráno a večer. Takže vždy aplikujte pleťové sérum ráno na vyčistenú pleť a následne aplikujte ochranný krém s UV faktorom a potom večer znova na vyčistenú pleť a následne aplikujte nočný regeneračný ochranný krém. 

Aké pleťové sérum si vybrať 

Pokiaľ máte pod 35 rokov a začínajú sa vám objavovať vrásky určite siahnite po sére, ktoré je na báze kyseliny hyalurónovej. Pokiaľ máte hlbšie vrásky a máte vek od 35 do 45 rokov odporúčame kombinovať dve účinné látky ako napríklad kyselina hyalurónová s kaviárom. Pokiaľ máte hlboké vrásky, alebo vás trapia mimické vrásky a máte nad 40 rokov tak jednoznačne siahnite po kyseline hyalurónovej s peptidmi. 

Sérum a rôzne aktívne látky:

Wellmaxx Cellular Lift sérum 50ml (bunkový lifting)

Sérum na báze peptidov pomáha naštartovať produkciu kolagénu a elastínu a zlepšujú pevnosť pleti a tým bojujú aj s hlbokými a mimickými vráskami. Toto špeciálne sérum nastredne hlboké, hlboké a mimické vrásky obsahuje kyselinu hyalurónovú s peptidmi, ktoré patria medzi najinovatívnejšie z pomedzi pepetidov.

Wellmaxx Hyaluron Collagen Booster sérum (obnova kolagénu):

Obsahuje vysoko-efektívnu kyselinu hyalurónovú s tripeptid boosterom, ktorý aktivuje syntézu kolagénu a zlepšuje elasticitu pleti. Je vhodný nad 35 rokov pre jemné a hlbšie vrásky. 

Devee Hyaluron sérum (proti vráskam do 35 rokov):

Toto sérum obsahuje nízko- a vysoko-molekulárnu kyselinu hyalurónovú a je vynikajúce ja vyhladenie jemných vrások a prevenciu tvorby nových vrások. Pomáha aj proti opuchom okolo očí. 

Devee Kaviár sérum (proti vráskam od 35 do 45 rokov):

Kombinácia kyseliny hyalurónovej a extraktov z morských produktov ako planktónu, kaviáru a tyrkysových rias dodáva tomuto séru jednoznačný charakter: dodáva pleti antioxidanty z mora, vyhladzuje vrásky a zjemnňuje. pleť. 

Záver

Pokiaľ si neviete vybrať, napíšte nám váš problém a my vám poradíme.