Prírodná kozmetika pre citlivú pleť

Aby sa vaša pokožka mohla perfektne zotaviť, neobsahujú tieto produkty žiadne syntetické vône, parabény, farbivá, ingrediencie s obsahom ropy ani PEG deriváty. Nezávislý dermatologický inštitút potvrdil skvelú znášanlivosť produktov tejto série aj s citlivou pokožkou.

Zdravotná kozmetika od Wellmaxx

Spoločnosť Wellmaxx pôsobí na trhu už niekoľko rokov a vyrába kozmetické rady pre daný problém a podľa vekovej kategórie. Najnovšie vytvorili zdravotnú kozmetiku Wellmaxx Skineffect. Medicínsky orientovaná séria Skineffect normalizuje a upokojuje pokožku, ktorá stratila svoju rovnováhu. Pokožka sa konečne zbaví začervenania a podráždenia. Nezávislý dermatologický inštitút potvrdil znášanlivosť zložiek aj citlivou pokožkou.

Hlavnými zložkami sú:

 • dipeptidy
 • extrakt z rastliny guľôčka srdcovitolistová
 • extrant z ruže z jerícha

Citlivá pleť charakteristika

Citlivá pleť sa môže navonok javiť ako bezproblémová, ale po aplikovaní krému môže začervenať, svrbieť a môžu sa objaviť drobné pupienky ako pri alergii. V takom prípade krém už viac nepoužívajte a nechajte ju regenerovať sa. Pleť sa snažte zbytočne nedráždiť a neškrabať, alebo si ju natrite krémom na alergie. Pre takúto citlivú pleť je vhodné aplikovať prípravky určené len pre citlivú pleť so sklonom ku začervenaniu. 

Nezanedbajte starostlivosť

V prípade, že máte precitlivenosť pleti na kozmetiku tak môžete zvažovať nepoužívanie žiadnej kozmetiky. Takéto rozhodnutie je pre pleť veľmi nezdravé a citlivá pleť môže začať starnúť rýchlejšie. Pleť potrebuje čistenie, ochranu pred vonkajšími vplyvmi v podobe krémov, ako aj vitamíny a hydratáciu z kozmetických prípravkov.

Štúdie a výsledky

Certifikáty aktívnych ingrediencií:

1 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo vykonanej na 20 testujúcich s priemerným vekom 34 rokov počas obdobia 2 mesiacov a aplikáciou 2 ošetrenia denne preukázala zlepšenie v jase (svetlosti pleti) o +9,2%, zlepšenie v priehľadnosti o +67% a zníženie začervenania o -13,4%.

2 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo vykonanej na 22 testujúcich s priemerným vekom 44 rokov počas obdobia 1 mesiaca a aplikáciou 2 ošetrenia denne preukázala neutralizáciu pro-aging látok o 23,6%, čo vedie ku redukcii nadmerného podráždenia pokožky.

3 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo vykonanej na 22 testujúcich, ktorí mali podráždenie pleti na základe testu svetlom s priemerným vekom 44 rokov počas obdobia 1 mesiaca preukázala zlepšenie vzhľadu pleti, čo sa týka vyrovnania nepravideľností pokožky rozpoznateľne o +17,9%.

4 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na viskoelasticitu pleti ukázala prírastok od 3,4 do 4,4 rokov, zlepšenie v pevnosti pleti od +24% do 28% a zlepšenie v hustote pleti od +321% do +34%.

5 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na ochranu pred stresom cez zlepšenie vlastného obranného systému pokožky po ukončení ošetrania po 28 dňoch preukázala revitalizačný účinok vo vlhkosti pokožky o +24,9%, v elasticite pokožky o +8,3% a vo vyhladeniu pleti o +27% v porovnaní pred začatím ošetrenia.

6 Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na stimuláciu a zlepšenie funkcií unavených buniek. Použité testy na uvoľnenie energie (ATP metabolizmus) priniesli zvýšenie vitality o +12%

7 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo počas 4 týždňov na 20 vzorkách vo veku 45 rokov a viac s ošetrením dvakrát denne priniesla zlepšenie elasticity (+8.3%), zlepšenie vyhladenia pokožky (+27%). Hodnoty sa dokonca zvyšovali u neošetrovanej pleti a priniesli zlepšenie elasticity (+93.3%) a zlepšenie vyhladenia pokožky (+61,8%).

8 Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na zvýšenie antioxidačnej sily buniek u starnúcich kožných buniek použitím SOD1. Ošetrené bunky produkovali viacej SOD1 o 280% narozdiel od neošetrených buniek.

9 Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na zosvetlenie pleti overená použitím makrofotografu na 15 ľuďoch vo veku od 45 do 76 rokov, ktorí majú problémy s pigmentáciou v dôsledku veku a svetla. Aplikácie na dennej báze počas 4 týžnov. Redukcia pigmentácie o -21%.

10 Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na rozklad melanínu v pokožke počas 24 hodín o -37%.

Citlivá pleť starostlivosť

Rada Skineffect obsahuje 7 produktov práve pre takúto pleť a zahŕňa produkty od čistenia pleti po aplikáciu pleťového séra a krému.
Obsahuje:
 • Čistenie: Čistiaca pena a čistiace tonikum
 • Ošetrenie krémom: denný, nočný a očný krém
 • Ošetrenie sérom: pleťové sérum na upokojenie citlivej pleti a pleťové sérum na problémy s pigmentáciou

Wellmaxx Skineffect ponúka:

 • Kozmetiku pre domácnosti
 • Kozmetiku pre kozmetické salóny  (nájdete na www.hyaluron.sk )

  Wellmaxx Skineffect supreme foam cleanser čistiaca pena 150ml

  Táto jemná pena čistí pokožku od make-upu, znečistenia a nečistôt. Extra zlvhčujúce účinky tejto peny sú len ďalším bonusom, ktorý si vaša pokožka užije. Čistiaca pena ochraňuje pokožku pred stratou vlhkosti dokonca počas čistenia. Aplikáciou sa tiež zlepšuje ochranná bariéra pokožky.

  Wellmaxx Skineffect clear refreshing tonic čistiace tonikum 200ml

  Osviežujúce tonikum bez alkoholu rozjasňuje pleť a dodáva jej zrelaxovaný a upokojujúci nádych. S obsahom aloe vera, vápnika a betaínu je toto tonikum to pravé riešenie pre vašu pleť.

  Wellmaxx Skineffect Perfection day fluid denný fluid SPF15 50ml

  Hladká textúra tohto denného krému sa ľahko absorbuje do pokožky. Integrovaná UV ochrana chráni pokožku pred predčasným starnutím. Tento denný krém chráni pokožku pred vznikom vrások, pred stratou vlhkosti a pred stratou elasticity. Upokojujúci krém pomáha redukovať lokálne podráždenie a začervenanie a navracia pleti prirodzený lesk. Okrem toho krém zanecháva pokožku žiarivú a prináša jej mladistvý vzhľad.

  Wellmaxx Skineffect Perfection night fluid nočný fluid SPF15 50ml

  Nočný krém plný vysoko-kvalitných prírodných olejov je vhodný na revitalizovanie pleti počas spánku. Pomáha zlepšovať kvalitu pleti, zbavuje ju stresu a zlepšuje jej štruktúru. Integrovaný anti-stresový program pomáha stimulovať bunkovú aktivitu a aktivuje vlastný prirodzený obranný systém pokožky. Krém podporuje elastickú štruktúru unavenej pleti zatiaľ čo zlepšuje jej silu a vitalitu. Okrem toho pleť získava pevnosť a objem.

  Wellmaxx Skineffect Lifting eye gel liftingový očný gél 20ml

  Skvelý a jemný očný gél určený na najcitlivejšiu pokožku na tvári pomáha regenerovať poškodenú pleť práve okolo očí. Pokožka okolo očí sa stáva pevnejšou, žiarivejšou, hladšou a elastickejšou. Tento očný gél nielenže ochraňuje pokožku, ale ju aj regeneruje. Gél znižuje hĺbku vrások a redukuje začervenanie pleti a to ovplyvňovaním životnosti buniek, ktoré produkujú stabilizovaný kreatín. Práve vďaka revitalizovaným bunkám, pleť získava novú regenerovanú štruktúru pleti s lepšou elasticitou a lepšou hydratáciou.

  Wellmaxx Skineffect even skin serum - sérum pre vyváženú pleť - 50ml

  Koncentrované hydrosérum regeneruje suchú a citlivú pleť. Ochranné rastlinné extrakty a ingrediencie zamerané proti starnutiu pomáhajú redukovať vrásky, začervenanie, podráždenie a bunkový stres. Hlavnou úlohou tohto séra je navrátiť pokožke rovnováhu. Sérum stimuluje syntézu elastínu, čím zlepšuje a zjemňuje štruktúru pleti, zlepšuje jej elasticitu a navracia lesk a jas.

  95% tovaru na sklade

  Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

  Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

  Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

  Ako dlho trvá dodanie?

  Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

  Facebook

  Facebook

  Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

  Heureka.sk

  Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

  Vernostný program

  Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

  1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

  Mall.sk

  Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.