Vitamíny potrebné pre pokožku

Kozmetika Wellmaxx

Wellmaxx je luxusná kozmetika pre jemné, stredné a hlboké vrásky vyrobená najnovšími technológiami a s použitím tých najkvalitnejších prírodných ingrediencií obohatená o množstvo vitamínov a minerálov.

Vitamíny v kozmetike sú kľúčové

Pokožka ako aj telo potrebuje vitamíny. Častokrát strava nepostačuje a je potrebné pokožke dodať vitamíny osobitne vo forme kozmetických prípravkov. Krémy, gély a séra sú vynikajúce na každodenné použitie, ale vitamínová ampulková kúra je to, čo pokožka raz do roka určite potrebuje.

Wellmaxx vitamínová kúra koncentrát

Vyskúšajte mesačnú ampulkovú kúru od Wellmaxx s vitamínmi.

Tu sa pokožka prebudí do nového života: Lebo vitamíny sú životne dôležité na mnoho telesných funkcií. To platí aj pre intenzívnu starostlivosť, po ktorej môže unavená pokožka iba prospievať. Nie nadarmo pokrýva vyvážene zostavený koncentrát účinných látok spektrum od vitamínu A, C, E až po vitamíny B5 a H (Biotin). To dokáže pokožka oceniť už po prvom použití a ihneď zareaguje: pružná a hladká pleť svojím vzhľadom presvedčí s novou čerstvosťou a vitalitou.

Obsahuje vitamíny skupiny B, H, C, E, A a F. Ampulky sú koncentrát, ktorý obsahuje omnoho vyššie dávky vitamínov ako sú v krémoch, alebo géloch. Nie sú určené na každodenné použitie v roku, ale ako vitamínová mesačná kúra. Balenie obsahuje 7 ampuliek, jedna ampulka sa dá použiť 4 dni.

Účinky jednotlivých vitamínov:

Vitamín A: udržuje pokožku zdravú a jasnú, zabrňuje vzniku infekcií a redukuje známky starnutia

Vitamíny B1 a B2: pomáhajú produkcii bunkovej energie a zvyšujú akitivitu ďalších B vitamínov

B3: zlepšuje funkcie pokožky a zvyšuje hydratáciu pleti, stimuluje produkciu kolagénu a fibroblastov, znižuje hyperpigmentáciu

B5: stimuluje bunkovú proliferáciu a pomáha opravovať tkanivá, ochraňuje pokožku pred slnkom a pomáha hydratácií

B6: má protizápalové funkcie

Vitamín C: antioxidant, ktorý stimuluje produkciu kolagénu

Vitamín D: ľahko sa absorbuje a podporuje bunkový metabolizmus, zlepšuje textúru a jemnosť pleti

Vitamín E: antioxidant, ktorý ochraňuje pleť pred voľnými radikálmi, má vynikajúce zvlhčujúce vlastnosti

Vitamín F: obnovuje poškodenú pleť a vyživuje ju

Vitamín K: vyrovnáva farbu pleti, znižuje zafarbenie a tmavé kruhy pod očami

Vitamín P: bioflavonoid, ktorý posiľňuje a redukuje priepustnosť stien kapilár zlepšuje cirkuláciu a podporuje účinok vitamínu C

Záver:

Na jar je to najvhodnejšie obdobie omladiť pokožku po zime práve vitamínovou kúrou. Pripravte pokožku na leto a doprajte jej potrebnú starostlivosť.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME