Vlna kritiky od odporcov Bioquantu

Otvorený list adresovaný všetkým tím, ktorých problematika Bioquantu nezaujíma aj zaujíma. 

Vážení návštevníci našej stránky, priaznivci aj odporcovia prístroja Bioquant. 

Prístroj Bioquant je medzi Vami viac ako 12 rokov. Počas tej doby pomáhal a stále pomáha množstvu jeho užívateľov a nepomáhal tým, ktorí ho nepoužívali. Tí čo ho užívali alebo užívajú tak robili preto, lebo im prístroj pomáhal. Videli to sami na sebe ako sa sami o sebe cítili, alebo videli ako sa im zlepšili výsledky u lekára a to bol dôvod , že ho používali. 

Iní zdraví ho používajú len sporadicky, niektorí sú ho kúpili len na účely prevencie. Sú aj takí, čo si ho kúpili, aby ho mali a mohli po ňom siahnuť, keď bude horšie. Prístroj nemôže zlepšiť zdravotný stav len u zdravého človeka. Nemôžme byť viac zdraví, ale len môžeme byť zdraví. Avšak je množstvo faktorov, ktoré nás posúvajú zo strany zdravia na druhú stranu a Bioquant, ak sa používa, bojuje proti nim.

Prečítajte si napríklad článok o CRP, články o význame krvnej reológie,  prezentácie ako sa rozvíjajú kardiovaskulárne ochorenia a podobne.Určite v nich nájdete logiku vývoja a rozvoja ochorení. Pritom by bolo tak jednoduché im predchádzať. 

Sú takí, ktorí si Bioquant kúpili a mu neveria a tak ho odložili do skrine. Keď sa prístroj nepoužíva tak nemôže fungovať ani vyvolávať žiadne efekty. Práve táto skupina vytvára na internete naviac kriku. Veľa kriku pre nič, sú totiž nahnevaní sami na seba, že si kúpili niečo o čom nie sú presvedčení, čomu neveria, potom kritizujú úplne všetko, cenu, že nefunguje a hocičo iné.  Ale neveriaceho Tomáša neprerobil ani sám Ježiš.  Takže s touto skupinou niet proste rady. Takí sa narodili, takí sú, aby kritizovali na miesto toho, aby tvorili.  

My vás nepresviedčame o ničom. Sami si musíte hľadať svoju vlastnú pravdu vo vašom živote a sami si musíte vytvoriť vlastný názor na prístroj. Je zaujímavé, že tí spokojní, ktorých je väčšina,  tých počuť málo a zriedka. A  sa aj ozvú, sú kritizovaní, že sú zaplatení, zainteresovaní na tom, čo hovoria a že chvália prístroj. Skupina neveriacich vždy hľadá cestu ako presviedčať veriacich o svojej pravde. Hlasy menej početnej skupiny, ktorá chce kritizovať, protestovať, robiť sa múdra a vynikať práve tým, že nič netvorím ale deštruujem obvykle prevládajú nad mlčiacou alebo opačne zmýšľajúcou skupinou. Sú to buldozéry, ktoré chcú za každú cenu presvedčiť o svojej pravde.  Je to podobné ako keď  kedysi na námestí skupinka 50tich ľudí chce reprezentovať celé Slovenko a už je v televízii a rozmazáva sa to rôznymi spôsobmi vždy podľa záujmov zaintersovaných strán. Aj internet je takým námestím, kde sa predvádzame, akí sme. Tam vieme preukazovať naše ego, a prejavujú sa najvýznamnejšie črty našej povahy cez naše písomné reakcie a prejavy. Chceme uviesť, že nikomu jeho názor neberieme, ani tým, čo chvália, ani tým čo kritizujú, lebo sme presne takí istí ľudia ako ste vy. Preto akceptujeme všetky názory a každý si musí nakoniec vytvoriť svoj názor sám, pokiaľ nepatríme k tým, čo si prisvojujú názory iných ako svoje vlastné.

Keďže všetci sme ľudia , niektorí ľudia Bioquant chvália, iní mlčia a niektorí ho kritizujú.

Preto chceme poprosiť, aby ste sa pri štúdiu našej stránky rozhodovali sami. Vieme, že dobré odporučenie od niekoho je niečo,  čo rozhodnutie uľahčuje a kritika niečoho od hocikoho zase človeka v rozhodnutiach odrádza. Ale všimli ste si vo svojom živote, že kritiku iných na niečo už začínate brať s väčšou rezervou? Najmä ak ide o bežné veci v živote s ktorými už máte svoju skúsenosť. Pokiaľ ide o veci s ktorými ste sa ešte nestretli, tu je už váhanie na strane človeka väčšie, iba ak kritizujúci by vyslovil absolútnu blbosť ako napríklad, „svetlo mesiaca je nebezpečné, lebo je odrazené a šíri sa tmou“. Alebo napríklad, že „mesačné kamene chutia ako horká čokoláda, také sú odporné“. Ale keď povie vymyslenú blbosť, že „odbraté vzorky z mesiaca  mali v sebe zárodky života“, tu váhame. A úplne váhame ak ozaj nevieme o problematike nič, teda ak napríklad povie  „Bioquant je o ničom, to svetlo absolútne nič nerobí“. A pritom to nie je pravda. Tu na tejto stránke je množstvo videí, čo dokáže urobiť s krvou v jedinej aplikácii a u ťažších stavov po sérii aplikácií.

Ak teda váhate, vytvorte si predovšetkým vlastný názor nato, či stojí zato udržiavať svoju krv v stave dobrých tokových vlastností alebo nie. 

Ing.František Kokoš,

konateľ spoločnosti Yalong Trade s.r.o.,

výrobca Bioquant NS

www.bioquant.sk,

tel.: 0907 173 910

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.