Žehlička na tvár skúsenosti Profi5v1

Žehlička na tvár Profi5v1 skúsenosti

Kingray ponúka žehličky na pleť už viac ako 8 rokov a má s nimi vynikajúce skúsenosti. Žehličky na pleť nepomáhajú len redukovať vrásky, ale celkovo zlepšujú produkciu kolagénu, mikrocirkuláciu, pomáhajú pri akné, pri začervenaní, pomáhajú zlepšovať elasticitu a vlastnosti pleti.

Žehlička na tvár recenzie

Naše zákazníčky spozorovali mnohé zlepšenia pleti, avšak najlepšie účinky dosiahli pri:

  • Zjemnenie vrások
  • Zlepšená mikrocirkulácia
  • Zlepšená štruktúra a elasticita pleti
  • Pleť je jemnejšia na dotyk
  • Pleť pôsobí mladšie a zdravo 

Žehličky a ich funkcie

Žehličky nie sú už len galvanické, teda produkujúce negatívne a pozitívne ióny, ale majú aj ďalšie pozitívne funkcie ako ultrazvuk, fotóny, mikromasáž, zahrievanie, chladenie, mikroprúdy, mikromasáže, atď. Každá žehlička má iné funkcie avšak všetky sú určené na zlepšenie stavu pleti.

Žehlička na pleť Profi 5v1

Je to naša najpredávanejšia žehlička na pleť. Obsahuje technológiu Biowave, technológia vĺn, ktoré zahrievajú pokožku a zlepšujú mikrocirkuláciu. Okrem toho má tri druhy fotónov, ultrazvuk so 6 stupňami intenzity, kladné a záporné ióny ako aj mikromasáž v dvoch módoch. Je vynikajúca na vrásky, na zapálenú pleť, na unavenú a nezdravú pleť, ktorá potrebuje zlepšiť mikrocirkuláciu. Ultrazvuk s fotónmi pomáhajú zvýšiť produkciu kolagénu a odstráňovať jemné vrásky, mikromasáž je vynikajúca na opuchy a fotóny s biowave sú skvelé na zlepšenie mikrocirkulácie pleti. 

Funkcie Profi 5v1:

  • Fotónová terapia (červené, zelené a modré svetlo)
  • Ultrazvuková terapia (6 stupňov intenity)
  • Galvanoterapia (kladné a záporné ióny s 5 stupňami intenzity)
  • Mikromasáž v spojitom a pulznom móde
  • Biowave technológia vĺn na zlepšenie mikrocirkulácie

Najvyhľadávanejšia a najpredávanejšia žehlička v roku 2019. Má množstvo funkcií, ktoré sa dajú používať spolu, alebo osobitne. Kombinácia jednotlivých funkcií je to, čo zákazníkom najviac vyhovuje. Žehlička je ľahká a veľmi jednoduchá na obsluhu. 

Záver

Žehličky na pleť sú vynikajúcim domácim prostriedkom na odstraňovanie vrások. Nato, aby boli čo najefektívnejšie, používajte ich spolu s hyalurónovými gélmi, alebo sérami. Ultrazvuk a galvanoterapia potrebujú vodivé gély a nie krémy. Krémy nie sú efektívne. My odporúčame Devee Hyaluron gél Superkoncentrát, ktorý má najvyššiu koncentráciu zo všetkých gélov.

Vodivé gély a séra

Gély a séra sa vstrebávajú hlbšie a zvyšujú produkciu kolagénu a hyaluronu. Krémy sú určená na vytvorenie jemného filmu na pokožke, ktorý pokožku počas celého dňa chráni a hydratuje.

Ochranné krémy po použití žehličky na pleť

Odporúčané produkty1