Žehlička na tvár Profi5v1 skúsenosti

Kingray ponúka žehličky na pleť už viac ako 8 rokov a má s nimi vynikajúce skúsenosti. Žehličky na pleť nepomáhajú len redukovať vrásky, ale celkovo zlepšujú produkciu kolagénu, mikrocirkuláciu, pomáhajú pri akné, pri začervenaní, pomáhajú zlepšovať elasticitu a vlastnosti pleti.

Teraz v bielom alebo červenom prevedení.

Žehlička na tvár recenzie

Naše zákazníčky spozorovali mnohé zlepšenia pleti, avšak najlepšie účinky dosiahli pri:

  • Zjemnenie vrások
  • Zlepšená mikrocirkulácia
  • Zlepšená štruktúra a elasticita pleti
  • Pleť je jemnejšia na dotyk
  • Pleť pôsobí mladšie a zdravo 

Žehličky a ich funkcie

Žehličky nie sú už len galvanické, teda produkujúce negatívne a pozitívne ióny, ale majú aj ďalšie pozitívne funkcie ako ultrazvuk, fotóny, mikromasáž, zahrievanie, chladenie, mikroprúdy, mikromasáže, atď. Každá žehlička má iné funkcie avšak všetky sú určené na zlepšenie stavu pleti.

Žehlička na pleť Profi 5v1

Je to naša najpredávanejšia žehlička na pleť. Obsahuje technológiu Biowave, technológia vĺn, ktoré zahrievajú pokožku a zlepšujú mikrocirkuláciu. Okrem toho má tri druhy fotónov, ultrazvuk so 6 stupňami intenzity, kladné a záporné ióny ako aj mikromasáž v dvoch módoch. Je vynikajúca na vrásky, na zapálenú pleť, na unavenú a nezdravú pleť, ktorá potrebuje zlepšiť mikrocirkuláciu. Ultrazvuk s fotónmi pomáhajú zvýšiť produkciu kolagénu a odstráňovať jemné vrásky, mikromasáž je vynikajúca na opuchy a fotóny s biowave sú skvelé na zlepšenie mikrocirkulácie pleti. 

Funkcie Profi 5v1:

  • Fotónová terapia (červené, zelené a modré svetlo)
  • Ultrazvuková terapia (6 stupňov intenity)
  • Galvanoterapia (kladné a záporné ióny s 5 stupňami intenzity)
  • Mikromasáž v spojitom a pulznom móde
  • Biowave technológia vĺn na zlepšenie mikrocirkulácie

Najvyhľadávanejšia a najpredávanejšia žehlička v roku 2019. Má množstvo funkcií, ktoré sa dajú používať spolu, alebo osobitne. Kombinácia jednotlivých funkcií je to, čo zákazníkom najviac vyhovuje. Žehlička je ľahká a veľmi jednoduchá na obsluhu. 

Záver

Žehličky na pleť sú vynikajúcim domácim prostriedkom na odstraňovanie vrások. Nato, aby boli čo najefektívnejšie, používajte ich spolu s hyalurónovými gélmi, alebo sérami. Ultrazvuk a galvanoterapia potrebujú vodivé gély a nie krémy. Krémy nie sú efektívne. My odporúčame Devee Hyaluron gél Superkoncentrát, ktorý má najvyššiu koncentráciu zo všetkých gélov.

Vodivé gély a séra

Gély a séra sa vstrebávajú hlbšie a zvyšujú produkciu kolagénu a hyaluronu. Krémy sú určená na vytvorenie jemného filmu na pokožke, ktorý pokožku počas celého dňa chráni a hydratuje.

Ochranné krémy po použití žehličky na pleť

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME