Čo mi odporúčate na nervy? Mam 4 deti a už to nezvládam.

Čo mi odporúčate na nervy? Mam 4 deti a už to nezvládam.

Dobrý deň,

vieme, že situácia je ťažka, ale sme v tom všetci spoločne. Celý svet je zablokovaný a všetci sme uzavretí doma. V pravom rade na nervy si kúpte nejaké doplnky. My odporúčame Tryptofán a DLPA. Sú to aminokysleiny, ktoré pomáhajú pri strese.

L-tryptofán je esenciálna aminokyselina, ktorá za pomoci vitamínu B3 a B6 prispieva k syntéze hormónov melatonín a serotonín, ktoré prispievajú k dobrej nálade, pozitívnemu mysleniu a pokojnému spánku, zvládnutiu stresových situácií a tým ku zlepšeniu celkovej kondície a regenerácie.

Prírodný výživový doplnok DLPA extra vďaka obsahu aminokyseliny fenylalanín je určený na zlepšenie nálady, pri mentálnej únave a pri redukcii na zníženie nadmernej chuti do jedla. DLPA extra je zložený z prírodných surovín a teda nemá žiadne vedľajšie účinky. Má priaznivý vplyv na zlepšenie pamäti a učenia, zároveň má výrazné antidepresívne účinky.

Okrem toho určite zaraďte do svojho denného režimu aj šport, ktorý pomáha produkovať endorfíny-hormóny šťastia, ktoré sa produkujú fyzickou aktivitou.

Môžete si prečítať aj náš članok ako Zvládať stres tu.

S pozdravom

Kingray

Odporúčané produkty1