Otázka od zákazníka:

Moja kolegyňa si kúpila žehličku Profi5v1 a tvrdí, že sa jej krémy a gély lepšie absorbujú. Ja som si zakúpila od vás Devee Hyalurónový gél a krém, potrebujem aj ja žehličku na pleť?

Odpoveď:

Funkcie žehličiek:

Žehlička na pleť má niekoľko funkcií a jedna z nich je lepšie vstrebávanie pleťových gélov a krémov. Ale tých funkcií je viacej. Svetlá pomahajú napríklad zlepšovať tvorbu kolagénu, alebo zlepšuju mikrocirkuláciu. Mikromasáž zase upokojí svaly a tým navodí pocit oddychu pre pokožku.

Žehlička na vrásky Profi5v1:

Profi5v1 je jedna z najlepších žehličiek a má až 5 funkcií. Je vhodná aj do kozmetických salónov, aj na doma. Veľmi jednoducho sa ovláda.

Základné funkcie, ktoré nájdete v Profi5v1 sú:

 • Ultrazvuk
 • Kladné a záporné ióny nazývané odborne galvanoterapia
 • Fotóny červenej, zelenej a modrej farby
 • Mikromasáž
 • Biowave

Ako má aplikácia prebiehať?

 1. Očistite si pleť od make-upu a nečistôt napríklad micelárnou vodou.
 2. Potom si pleť hĺbkovo prečistite čistiacou emulziou, penou, alebo enzýmovým peelingom. Naneste ho na hlavicu žehličky, alebo tvár a použite kladné ióny. Potom si pleť opláchnite vodou.
 3. Na hlavicu žehličky si naneste devee hyaluronový gél a použite ultrazvuk a záporné ióny na jeho maximálne vstrebanie.
 4. Na hlavicu žehličky si naneste devee hyaluron sérum a použite znova ultrazvuk a záporné ióny na jeho maximálne vstrebanie. Môžete použiť aj červené svetlo na zlepšenie mikrocirkulácie.
 5. Nakoniec na hlavicu naneste devee hyaluronový krém a použite záporné ióny. Na pokožke sa vytvorí ochranný film a pokožka bude celú noc hydratovaná.

Tipy:

 • Žehličku použite pred spaním, aby pleť mohla počas noci využiť všetky aktívne ingrediencie a aby sa mohla regenerovať.
 • Ultrazvuk funguje jedine s gélami a sérami tak ho nemá zmysel používať na vnášanie krémov.
 • Kladné ióny sú vynikajúce na prečistenie pleti. Môžete použiť ľubovolné čistiace peny, peeling, alebo emulziu. Najlepšie ak siahnete po kozmetike, ktorá neobsahuje mydlá.
 • Záporné ióny zase pomáhajú vstrebávať prípravky vrátane krémov.
 • Fotóny sa používajú podľa jednotlivých farieb. Napríklad červená zlepšuje prekrvenie a mikrocirkuláciu, modrá zabíja akné baktérie a zelená upokojuje a je vhodná na odbúravanie stresu.
 • Žehličky nie je potrebné používať každý deň, stačí 2x do týždňa. Avšak pleťové krémy, gély a séra by sa mali používať denne.
 • Žehličky sú vynikajúce, avšak ak ju nemáte netrápte sa. Siahnite po pleťových sérach, ktoré sú síce drahšie, ale narozdiel od gélov a krémov obsahujú menšie molekuly a vstrebávajú sa rýchlejšie a hlbšie.
 • Ak však používate pleťové gély, je dobré použiť ultrazvuk, lebo niektoré gély majú väčšie molekuly a vstrebávajú sa len povrchovo.

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

 • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
 • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

 • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0907 173 910. 
 • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.