Alkalická voda (zásaditá voda)

To, čo pijeme a jeme, ako myslíme a koľko sa pohybuje ovplyvňuje ako naše telo pracuje. Každá aktivita človeka znamená produkciu kyselín. Každý pohyb a fyzická námaha, aj myšlienka sa zakladajú na energií a ľudské bunky v procesoch získavania energie produkujú kyseliny. Ak teda chceme byť pripravení na takéto aktivity, naše telo a predovšetkým krv by mali byť mierne zásadité. Krv si udržiava pH 7,4, aby bola pripravená viazať kyseliny. Keď vstupy do tela, čo jeme a pijeme, sú sami o sebe kyslé tak výsledkom je, že krv si požičiava zásadité látky (alkálie) z orgánov tela. Ak v tomto štýle pokračujeme dlhodobo, prejaví sa to na pokožke, v kostiach (osteopénia, osteoporóza) a takýto stav je veľmi nežiadúci. pH krvi je jedna z troch základných podmienok chemických reakcií, správneho priebehu enzymatických reakcií a ak sa dostaneme do stavu acidózy (prekyslenia), nastáva proces zhoršovania stavu nášho zdravia.

Ako riadiť pH, aby sme ho mali v tele na správnej hodnote?

Odpoveď je jednoduchá. Je treba riadiť vstupy, merať a kontrolovať výstupy a vedome vytvoriť spätnú väzbu na vstupy, tak, aby sme dosiahli to, čo potrebuje krv a celé telo a to je hodnota pH 7,4. Ph ORP meter sa dá použiť nielen na kontrolu tekutých vstupov, ale aj na meranie výstupu a to pH a ORP moču.

Prekyslenie organizmu

Ak denno-denne pijeme sladké nápoje alebo alkohol a konzumujeme nezdravú stravu, naše telo je prekyselné. Ak pijeme veľa vody, konzumujeme ovocie a zeleninu a neprepchávame sa, tak telo funguje v zásaditom stave a aj výstupom je zásaditý moč.

Na trhu existuje množstvo prístrojov na úpravu vody. V prvom rade musíte zistiť, akú vodu pijete. Na meranie vody môžete použiť ORP a pH meter. Nepoužívajte lakmusové papieriky, lebo tie väčšinou merajú nepresne. Keď viete akú vodu pijete a pH nedosahuje zásadité hodnoty (nad 7,4), potrebujete si vodu doma upraviť. Na úpravu vody môžete použiť ionizátor vody, alkalizujúci džbán, alkalizujúci pohár, alkalizujúcu tyčinku, alebo iné pomôcky. 

Ideálne je piť vodu, ktorá má pH zásadité, teda od 7,4-8,5 a ORP musí byť negatívne. PH pod 6,5 je kyslá a neodporúča sa. 

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.