Darčeky - Žehličky na pleť

Pri výbere žehličky na pleť ako darček je kvalita veľmi dôležitá. Žehlička by mala vydržať roky. Ak by sme mali rozdeliť žehličky do troch skupín najvyššia kvalita, stredná kvalita a nižšia kvalita, tak by to bolo nasledovne:

Najvyššia kvalita: majú aj mikroprúd, aj galvanický prúd

  1. Žehlička s rollerom Beauty Biowave Exclusive ( k nej dostávate ultrazvukový gél a sonickú kekfu Son-term) - najlepšia žehlička, akú sme kedy testovali. Najpredávanejšia v tomto roku.
  2. Mikroprúdová a rádiofrekvenčná žehlička proti vráskam No Time ( k nej dostávate ultrazvukový gél a sonickú kekfu Son-term).
  3. BeautyBiowave Mikroprúdová a galvanická žehlička proti vráskam No Time II zelená  ( k nej dostávate ultrazvukový gél a sonickú kefku Son-term).

Stredná kvalita:

  1. Žehlička Beauty Biowave Profi 5v1 (k nej dostávate darček ultrazvukový gél) - nastavujete si funkcie sami, jedna z najpredávanejších žehličiek v roku 2021
  2. Žehlička Beauty Profi 7v1 (k nej dostávate darček ultrazvukový gél) - má prednastavené funkcie a nastavujete len programy, jedna z najpredávanejších žehličiek v roku 2022