Príručka pre užívateľov žehličiek na pleť

Príručka pre užívateľov žehličiek na pleť

V tejto príručke nájdete súhrn dôležitých informácií o iónovej terapii (galvanoterapii), fototerapii (terapia fotónmi) a ultrazvukovej terapii. Energia z galvanickej iónovej výmeny útočí na baktérie a podporuje regeneráciu buniek. Nečistoty z pórov sa dostavajú na povrch pokožky. Po jej očistení, následne použité vyživujúce látky. Krémy a gély sa transportujú hlbšie do pokožky. Pokožka je viac hydratovaná a pleť sa napne, čo vrásky vyrovnáva a redukuje.


Biolampy, popis účinkov a farieb

Biolampy, popis účinkov a farieb

Biolampa je terapia svetlom, pričom každá farba má inú vlnovú dĺžku a iný prienik do pokožky a tkanív. Preto je každé svetlo určené na iné použitie. Najhlbšie preniká červené svetlo, preto je vhodné na zlepšenie prekrvenia, mikrocirkulácie, ožarovanie projekcie orgánov, tlmenie bolesti a pod. Modré svetlo má zase najkratšiu vlnovú dĺžku a používa sa na liečenie preležanín, hojenie rán, na akné, baktérie a iné problémy s pokožkou. Zelené a žlté svetlo slúži na regeneráciu nervového systému.


Máte koronavírus? 6 vecí, ktoré odporúčame v domácom prostredí

Máte koronavírus? 6 vecí, ktoré odporúčame v domácom prostredí

Je možné urobiť niečo vo svojom tele, aby sme zvýšili šance, že to zvládneme? Áno. Všetky opatrenia smerujú k tomu, aby sme v okamihu nákazy dostali do tela čo najmenej žijúcich vírusov. Tieto opatrenia, ako rúšky a hygiena, spomaľujú pandémiu a jej šírenie v spoločnosti. Ak máme podmienky v tele dobré, tak to ľahšie zvládneme. Cieľom je, aby sa maximum výskytu chorých dosiahlo pomalšie, aby lekári situáciu v nemocniciach vedeli zvládať. Cieľom je, aby dávka, ktorú do tela dostaneme bola podľa možností minimálna.


LLLT terapia u pacientov s pneumóniou (zápalom pľúc)

LLLT terapia u pacientov s pneumóniou (zápalom pľúc)

Momentálne v tomto ťažkom období je zápal pľúc spôsobený koronavírusom COVID-19. Je to vírus, ktorý napáda hlavne pľúca a je zodpovedný za obojstraný zápal pĺúc. Všetkým užívateľom Bioquantu odporúčame zvýšiť dávku Bioquantu na 2xdenne na dosiahnutie čo najlepšej krvnej reológie. Keď je krvná reológia v poriadku, tak telo vírusy prekoná ľahšie a rýchlejšie.


Koronavírus a ako s ním bojovať - fotodynamická inaktivácia a následná vakcinácia.

Koronavírus a ako s ním bojovať - fotodynamická inaktivácia a následná vakcinácia.

Koronavírus je ústredná téma všetkých krajín. Šíri sa rýchlo a napáda predovšetkým starších a oslabených ľudí. Som obyčajný človek, ktorý celý život študoval termodynamiku a podmienky chemických reakcií ako i elektromagnetické vlny, lasery, krv a ľudské telo a posledné roky som to aplikoval do oblasti zdravia. Denne komunikujem s ľuďmi a vysvetľujem im podmienky zdravia a podmienky choroby v organizme a ako si udržať zdravie aj vo vyššom veku. V tomto článku hovorím o podmienkach, ale aj konkrétne podávam tipy ako s vírusmi bojovať.


Vírusy napr. koronavírus (COVID 19), HPV, VSV, FHV a použitie fotobioimunoterapie pre ich likvidáciu

Vírusy napr. koronavírus (COVID 19), HPV, VSV, FHV a použitie fotobioimunoterapie pre ich likvidáciu

Volám sa Ing.František Kokoš a už niekoľko rokov sa intenzívne venujem problematike fotónového ožarovania krvi a jeho vplyvu na ľudské bunky. Nepozerám sa na ľudský organizmus ako lekár, ale skôr ako fyzik a inžinier. V tele prebiehajú mnohé fyzikálne procesy, ktorým dobre rozumiem a z vlastných skúseností viem, že fyzikálne zákony, ktoré prebiehajú okolo nás existujú. Fyzikálne zákony, ktoré prebiehajú v organizme riadia sa rovnakými zákonitosťami.


Chrípka a symptómy

Chrípka a symptómy

Obdobie jesene patrí k obdobiam, kedy sme náchylnejší na choroby. Zmeny počasia dávajú zelenú vírusom, ktoré na nás z každej strany útočia. Čím to je, že niektorí z nás dostanú chrípku každý rok a niektorým sa vyhýba aj desať rokov? A nie je to len očkovaním.


Tlakomery na báze pulzných vĺn

Tlakomery na báze pulzných vĺn

Tlakomery Raycome sú vysoko-kvalitné a presné tlakomery, ktoré obsahujú patentovanú technológiu a špeciálnu manžetu. Testovali sme niekoľko tlakomerov od rôznych výrobcov a práve tlakomery Raycome preukázali najpresnejšie merania a preto sme sa rozhodli ich zaradiť do nášho sortimentu.


Škodlivé potraviny a potraviny, ktoré spôsobujú poškodenia orgánov a rakovinu

Škodlivé potraviny a potraviny, ktoré spôsobujú poškodenia orgánov a rakovinu

Je množstvo potravín, ktoré sú škodlivé ako napríklad energetické nápoje, ale sú také, ktoré sú pre naše telo toxické a napriek tomu ich konzumuje niekedy aj trikrát denne. Množstvo onkologických a civilizačných ochorení narastá. Významne k tomu dopomohla žalostná situácia v potravinárskom priemysle. Preto čítajte etikety v mene vášho zdravia a zdravia. 


Biolampa Stimlight doplnená o funkciu infra

Biolampa Stimlight doplnená o funkciu infra

Biolampa Stimlight s infra je najpredávanejšia biolampa u nás. Výrobcom je spoločnosť Yalong Trade s.r.o., ktorá vyrába aj zdravotnícku pomôcku Bioquant NS. Stimlight sa líši od iných biolám tým, že jej polarizované svetlo je schopné sa odrážať od zrkadla ku pokožke prostredníctvom zrkadiel čím dochádza k násobeniu účinku polarizovaného svetla. 

Ďalej
Potrebujem byť pripravený, že dostanem koronavírus?

Potrebujem byť pripravený, že dostanem koronavírus?

Prepodkladá sa, že 80% populácie podľa WHO dostane koronavírus. Je to ako potichu tikajúca bomba. Ale aby nevybuchla mali by sme svoje telo nato, že ho dostaneme pripraviť. 

To, že sme doma je len prevencia, aby sa do nemocnice nedostalo zrazu toľko ľudí, že ich bude viac ako lôžok. Vlastne postupne čo sa deje vo svete je imunizácia populácie vírusom a neskôr keď ho dostaneme, symptómy nemusia byť tak závažné, ako keby sme ho dostali nepripravení a vo vysokej dávke, lebo to je najhoršia kombinácia. Mať hustú krv a dostať vysokú dávku vírusu môže byť smrteľné.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo.