Čistiace kefky na tvár Liftmee - Devee

Čistiace kefky na tvár Liftmee

Kefky pomáhajú čistiť pleť do hĺbky a zbavujú pleť všetkých nečistôt. U nás nájdete čistiace kefky značky Liftmee na dosiahnutie krásnej a jemnej pleti.

Liftmee Čistiaca kefka BRUSH: Kefka s 10 000 vibráciami za minútu stimuluje nielen mikrocirkuláciu pokožky, ale čistí aj hĺbku pórov pokožky pomocou viac ako 50 000 jemných čistiacich štetín a vyvoláva žiarivo sviežu pleť.

Liftmee Čistiaca kefka BRUSH2GO: Kefka jemne a efektívne čistí póry od zvyškov make-upu, prebytočného mazu a špiny. Tým sa predovšetkým zabráni nepríjemným kožným nečistotám. 

Liftmee Čistiaca kefka PULSE: Silikónová čistiaca kefa na tvár, ktorá je vodeodolná, podporuje krvný obeh a metabolizmus a jemne čistí hlboko do pórov.

Poradca

Postup ako používať žehličky na pleť

Postup ako používať žehličky na pleť

Mnohé zákazníčky sa nás často pýtajú ako by mali používať žehličky na pleť pre dosiahnutie najlepších účinkov. Hoci všetky žehličky na pleť musia mať slovenský návod na použitie, nie vždy nájdu v návode informácie, ktoré potrebujú.

Tento članok je všebecný pre mnohé žehličky a poradíme vám ako používať jednotlivé funkcie, ako správne pripraviť pleť pred použitím žehličky a po použití žehličky.

Hlavné funkcie opísané v článku sú: ultrazvuk, ióny a fotóny.