Wellmaxx Detox - detoxikačná rada

Wellmaxx® detox je vytvorený tak, aby zbavil pokožku toxínov a zlepšil jej prirodzené funkcie. Všetko pre žiarivý a mladistvý vzhľad pleti. Pleť každý deň bojuje s vonkajšími vplyvmi, ako je UV žiarenie alebo znečistenie vzduchu. Negatívne vplyvy škodlivých molekúl sa hromadia v bunkách a narúšajú prirodzené procesy v pokožke a jej funkcie. Dôsledky sa postupne prejavia aj na pleti. Pleť stráca lesk, pokožka je menej elastická, mení farbu a je unavená. Znaky predčasného starnutia sa hromadia a prehlbujú. Wellmaxx® detox ponúka vašej pleti efektívnu ochranu a podporuje hĺbkovú regeneráciu jej vlastných ochranných mechanizmov!

Trojité testovanie aktívnych ingrediencií

Wellmaxx® detox prináša komplex aktívnych ingrediencií. Ich účinky preukázali viaceré uznávané vedecké testovacie metódy, ako je in vivo, in vitro a ex vivo.

Preukázali napríklad zlepšenú bunkovú obnovu a zásobovanie buniek v rámci vlastných mechanizmov regenerácie. To tiež zahŕňa eliminovanie poškodených proteínov či stimulovanie metabolických procesov.

Vedecké skúšky dokázali účinné zlepšenie vzhľadu pleti, a to zjemnenie pleti, spevnenie pleti, zlepšenie hydratácie a vlhkosti pleti. Dochádza tiež k redukcii opuchov a kruhov okolo očí.

Wellmaxx® detox sa opiera o aktívny komplex CELLDETOX® v kombinácii s extraktom z morského planktónu. S komplexom CELLDETOX® dochádza k adekvátnej redukcii oxidačných procesov, ktoré ničia kožné bunky, a podporuje sa prirodzený životný cyklus buniek. Proces odstraňovania poškodených látok sa viaže k redukcii poškodených proteínov, ktoré sa odvádzajú z pokožky preč. Výsledkom je zlepšenie povrchovej textúry pleti. Prekvapí vás pružnosť pleti a omladené vyžarovanie. Okrem toho dochádza k redukovaniu mimických, jemných aj hlbších vrások. Wellmaxx® detox je cesta k hebkej a zdravej pleti s mladistvým leskom.

In vivo testy aktívnych ingrediencií:

  • 13,9 % zníženie poškodení proteínov z dôvodu oxidačného stresu (82 % testovaných vzoriek)
  • 23,4 % zníženie peroxidatívneho lipidového poškodenia (71 % testovaných vzoriek)

In vitro testy aktívnych ingrediencií:

  • 30 až 45 % zlepšenie v reparačnej funkcii DNA po UV poškodení

Ex vivo testy aktívnych zložiek:

  • Zvýšenie syntézy kolagénu o 54 %
  • Zvýšenie uvoľňovania fibronektínu o 27 %

Wellmaxx® detox prináša detoxikáciu a výživu v jednom. Je to cesta na zlepšenie elasticity a pevnosti pleti a zároveň na zlepšenie detoxikačných procesov. Pleť tak bude lepšie vyživená a regenerovaná.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME