Detoxikácia

Všetko okolo nás obsahuje určité nečistoty a škodlivé látky. Vzduch, ktorý dýchame. Voda, ktorú pijeme. Potraviny, ktoré konzumujeme. Keby sme nemali orgány, ktoré odstraňujú z tela škodlivé látky, tak by sme neprežili. Preto je potrebné sa starať o telo a detoxikovať ho.

Detoxikácia tela

Ľudské telo má samo-regulačné mechanizmy a dokáže sa do určitej miery samo regulovať a uzdravovať (homeostáza). Dokáže eliminovať toxické látky, ktoré sa do tela dostávajú, alebo v tele vznikajú (napríklad ako výsledok aktivity patogénov, baktérií, vírusov a kvasiniek). Ak produkcia toxických metabolitov a príjem toxických látok prevažujú nad schopnosťou detoxikovať sa a vylučovať odpady orgánmi ako obličky, pečeň, pokožka, telo ukladá tieto látky najprv do medzibunkových priestorov a do spojovacích tkanív (napríklad amyloid beta proteíny v mozgu, alebo kyselina močová v kĺboch...). Ak sa stav zhoršuje a krv už nie je schopná odnášať odpady z tela do detoxikačných orgánov, odpady sa môžu ukladať aj v samotných bunkách. Najdôležitejšiu úlohu v procesoch odstraňovania odpadov hrá krv. Nie len odpady z tela odnáša, ale aj detoxikačné orgány vyživuje a prináša im aj kyslík. Ale zároveň aj odpady, ktoré v nich vznikajú zase odnáša. Takže krv prepája detoxikačné orgány so všetkými bunkami a preto jej vlastnosti v procesoch detoxikácie sú kľúčové.

Detoxikácia organizmu

Medzi detoxikačné orgány organizmu môžeme zaradiť pečeň, obličky, tráviaci systém, lymfatický systém, slezina, pokožka a pľúca. Každý orgán má svoju detoxikačnú funkciu.

Detoxikácia je proces v ktorom sa telo zbavuje odpadov a toxínov. Detoxikácia sa dá prevádzať mnohými spôsobmi. Predovšetkým je to zdravý životný štýl, pohyb, hydratácia, správna výživa atď. Pokiaľ sa už rozvinuli nejaké problémy, je vhodné použiť niektoré detoxikačné metódy.

Detoxikačné náplaste

Medzi detoxikačné metódy patria niektoré výživové doplnky, detoxikačné náplaste, detoxikačné prístroje, ale hlavne laserové ožarovanie krvi. Každá metóda pracuje na inom princípe. Detoxikačné náplasti a detoxikačné prístroje používajú spojenie chodidiel a orgánov cez meridiány a dráhy na základe poznatkov Čínskej tradičnej medicíny na odstránenie toxínov a využívajú aj potné a mazové žľazy na vyťahovanie toxínov z tela.

Detoxikácia a krv

Najvhodnejšou prevenciou a detoxikáciou je udržiavanie tokových vlastností krvi (viskozita a reológia) s čím priamo súvisí cirkulácia krvi a mikrocirkulácia. Laserové ožarovanie krvi Bioquantom  bráni usadzovaniu odpadov, a ak už existujú tak pomáha rozpúšťať odpady v organizme a na vnútornej strane ciev. Uvedené je logickým dôsledkom toho, že odpady sa z tela nevedia odstraňovať ak je zlá viskozita a reológia krvi. Mechanizmy sú popísané v literatúre ako proces zhoršovania viskozity a reológie môže skončiť trombózou, infarktom, mozgovou príhodou, alebo embóliou. V literatúre je tiež uvedené, že viskozita a reológia krvi ovplyvňuje aj kognitívne schopnosti. Teda dobrá reológia a viskozita má priaznivý účinok aj na mozog.

Budwigová diéta pomáha pri mnohých ochoreniach

Budwigová diéta pomáha pri mnohých ochoreniach

Budwigovej diéta, alebo Budwigovej protokol je uznávaný protokol pri liečbe onkologických pacientov. Dokonca existuje aj centrum, kde lekári liečia pacientov pomocou tohto protokolu. Lekári na tejto klinike neliečia symptómy ani chorobu, ale príčinu, čo sú poškodené bunkové membrány, ktoré spôsobili chorobu.


Detoxikačné náplasti

Detoxikačné náplasti

Existuje viacej ako 100 000 rôznych chemikálií, ktoré sa bežne používaju a preto je skoro nemožné nebyť vystavený vpyvom toxínov a škodlivých látok. Dokonca bolo dokázané, že už bábätká v brušku sú vystavené rôznym toxínom. Hromadenie toxínov ovplyvňuje fyzické a mentálne zdravie a preto naše telo potrebuje byť zdravé a detoxikované, aby si dokázalo s toxínami poradiť.


Degeneratívne ochorenia mozgu a strava

Degeneratívne ochorenia mozgu a strava

Degeneratívne ochorenia mozgu sú stále častejšie vyskytujúce sa ochorenie, ktoré nie je problémom len starších a dospelých ako Alzheimerova choroba, ale aj detí ako napríklad autizmus. Strava zo supermarketov, ktorú mnohí konzumujeme a o ktorej si myslíme, že je zdravá je jeden z dôvodov narastajúceho počtu týchto ochoreni. Tento článok má vám pomôcť ku zmene životného štýlu, k zamysleniu sa, čo konzumujeme a aké návyky odovzdavame našim deťom.


CRP marker a všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

CRP marker a všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

V minulosti, keď vyšetrenie CRP nebolo tak dostupné sa vykonávalo vyšetrenie sedimentácie krvi. Ak je v tele zápal v dôsledku molekúl zápalových proteínov cirkulujúcich v krvi včítane CRP proteínu tak sa červené krvinky spájajú a vytvárajú zhluky, ktoré rýchlejšie sedimentujú v skúmavke ako krv človeka bez zápalových reakcií. Tento jav je vlastne prejavom zhoršenej viskozity a reológie krvi pri týchto zápalových procesoch. 


Laserové ožarovanie krvi a Loweho syndróm

Laserové ožarovanie krvi a Loweho syndróm

Loweho syndróm je genetické ochorenie, ktoré spôsobuje celý rad komplikácií od útleho veku. Deti s týmto ochorením majú problémy s očami (katarakty, abnormality), s mozgom a s ľadvinami. Niektoré majú aj opozdený psychomotorický vývin, alebo trpia mentálnou retardáciou. Často pociťujú slabosť svalov a preto činnosti ako sedenie, chôdza prichádzajú s oneskorením. Takéhoto chlapčeka maminka sa rozhodla nás kontaktovať a zadovážiť synčekovi BIOquant. Na základe  jej súhlasu si dovoľujeme sprístupniť emaily a lekársku správu. Prístroj zakúpili v marci 2018. Naďalej nasledujú aj špecialistov aj ich rady ako aj používajú Bioquant. 


Chrípka - príznaky, liečba a prevencia

Chrípka - príznaky, liečba a prevencia

Chrípka je jedno z nebezpečných vírusových ochorení, ktoré útočí práve v období od septembra do apríla. Je vysoko infekčná a neexistuje na ňu liečba. Ako sa brániť pred chrípkou a ako ju zvládnúť, keď ju už dostaneme?

Obdobie jesene patrí k obdobiam, kedy sme náchylnejší na choroby. Zmeny počasia dávajú zelenú vírusom, ktoré na nás z každej strany útočia. Čím to je, že niektorí z nás dostanú chrípku každý rok a niektorým sa vyhýba aj desať rokov? A nie je to len očkovaním.

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0907 173 910. 
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.