Žiadna položka

Devee Retinol

Pro-Retinol je efektívna účinná látka s vysokým potenciálom pre Anti-Aging. Ak je zapracovaný do vysokohodnotnej účinnej kozmetiky, pomáha zvyšovať syntézu kolagénu a podporuje obnovovanie pokožky. Účinok Retinolu znižuje viditeľnosť vrások. Pokožka znovu nadobudne mladistvý a svieži vzhľad.

Pomocou prípravku DEVEE RETINOL sa podarilo poskytnúť pokožke optimálnu kombináciu účinných látok Pro-Retinol a kyseliny hyalurónovej. Čistý Retinol je najsilnejšou formou vitamínu A, dôležitého pre rast a funkciu buniek pokožky. Táto účinná látka sa už dlho považuje za „vynikajúci prípravok proti vráskam“, ale až pomocou novšieho výskumu dokážeme
 jeho potenciál efektívne využívať.

Retinol veľmi citlivo reaguje na svetlo, teplo, alebo kyslík a vo vyšších koncentráciách môže pokožku dráždiť. Ale jeho účinok sa rozvíja ako v prípade prípravku DEVEE RETINOL VITANOL® Bio-Komplex až priamo pri nanesení produktov na pokožku, pokožke poskytuje presne toľko Retinolu, koľko potrebuje. Tým sa zabráni dráždeniu pokožky. Ak má pokožka nedostatok vitamínu A, fibroblasty sa čoraz viac zmršťujú. Ak však dostanú stimuláciu zvonku, pokračujú vo svojej aktivite, takže sa už dokonca ochabnuté bunky dokážu zotaviť. Začnú opäť vytvárať nový kolagén.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME