kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Devee - Najpredávanejšia kozmetika

Devee 

S výrobkami od značky Devee pomáhate svojej pleti získať naspäť dlhotrvajúcu vlhkosť, pevnosť a pružnosť. Doprajte svojej pleti skvelý pocit. Každá rada je iná a odporúča sa pre inú vekovú kategóriu a pre rozdielne hĺbky vrások.

Devee Hyaluron: 

 • aktívna ingrediencia: kyselina hyalurónová s nízkou a vysokou molekulárnou hmotnosťou
 • pre jemné vrásky
 • od 18 do 35 rokov

Devee Kaviár:

 • aktívne ingrediencie: kyselina hyalurónová, kaviár, morský planktón
 • pre stredné a stredne hlboké vrásky
 • Od 35 rokov

  Devee Clear Skin:

  • čistiaca rada pre všetky vekové kategórie

  Krém proti vráskam 35+

  Krém proti vráskam 35+

  Krém proti vráskam 35+ by mal byť vybraný cielene na vrásky a mal by už obsahovať dve účinné látky. Hlavne citlivá, suchá a zmiešaná pleť má sklon ku prehlbovaniu vrások.  Mastná a normálna pleť si zatial poradí s krémom, ktorý obsahuje len kyselinu hyalurónovú. 

  Medzi vekom 30 a 35 rokov dochádza k prehlbovaniu už vzniknutých vrások. Vrásky, ktoré dovtedy neboli ošetrované potrebujú už dve účinné látky ako napríklad kyselina hyalurónova+morský komplex alebo kyselina hyalurónová+peptid. 

  Správna aplikácia krémov za pomoci žehličiek na pleť zlepšuje absorpciu účinných látok a stimuluje funkcie pleti ako mikrocirkuláciu, tvorbu kolagénu, tvorbu kyseliny hyaluronovej atď.


  Krém proti vráskam 25+

  Krém proti vráskam 25+

  V 25 rokoch začína klesať tvorba kyseliny hyalurónovej a pokožka sa začína stenšovať. Tým je náchylnejšia na tvorbu vrások. Prevencia vrások je to to najlepšie, čo môžete urobiť. Niektorí si povedia, že ešte na kozmetiku proti vráskam mám čas. Ale čím sú vrásky hlbšie, tým dlhšie trvá ich odstránenie. Aplikovaním kyseliny hyalurónovej zamedzujete tvorbe nových vrások a vyhladzujete už tie vrásky, ktoré vznikli.


  Ingrediencie rady Devee Hyaluron

  Ingrediencie rady Devee Hyaluron

  Devee Hyaluron rada je najpredávanejšia rada pre vekovú kategóriu 25-40 rokov. Je vhodná na jemné a začínajúce vrásky a zabraňuje tvorbe nových vrások. V tomto článku nájdete zloženie každého jedného produktu.

  kingray.sk Reviews with ekomi.sk