kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Doplnky proti stresu

Boswelia: Boswelia je Ajurvédsky doplnok, ktorý redukuje stres a dopady stresu na organizmus, dodáva energiu, zlepšuje metabolizmus a koncentráciu.

Gaba:  GABA sa prirodzene vyskytuje v ľudských očiach a mozgu, kde funguje ako inhibičný neurotransmiter a prirodzene upokojujúce činidlo mozgu a nervov. Ak máme prebytok adrenalínu, naše telo sa bude prirodzene snažiť uvoľniť GABU a navodiť pocit pokoja.

L-theanine: Je známa, že má pozitívny vplyv najmä na relaxáciu, kognitívny výkon, emocionálny stav a kvalitu spánku (ak sa užíva pred spaním).

Graviola: Graviola je Ajurvédsky doplnok, ktorý pomáha zlepšovať pamäť a koncentráciu. Zároveň dodáva telu a bunkám energiu a odstraňuje únavu.

L-carnosine: Má niekoľko výnimočných vlastností. Predovšetkým má úžasnú schopnosť omladzovať bunky v procese ich starnutie. Obnovuje bunky a predlžuje ich životnosť v ľudskom organizme. Ak teda chcete zostať mladší a vitálnejší, určite by ste mali svojmu telu doplniť práve karnozín.

Ashwaghanda: Výživový doplnok z Ajurvédy, ktorý pomáha eliminovať úzkosť, depresie a stres. Zároveň pomáha s nespavosťou.

DLPA: Prírodný výživový doplnok KOMPAVA DLPA extra vďaka obsahu aminokyseliny fenylalanín je určený na zlepšenie nálady, pri mentálnej únave a pri redukcii na zníženie nadmernej chuti do jedla. DLPA extra je zložený z prírodných surovín a teda nemá žiadne vedľajšie účinky. Má priaznivý vplyv na zlepšenie pamäti a učenia, zároveň má výrazné antidepresívne účinky.

Magnézium: Bojuje proti svalovým kŕčom, uvoľňuje nervové aj svalové napätie - má relaxačný účinok.

B-komplex: Vitamíny zo skupiny B sú pre ľudské telo dôležité najmä preto, že pomáhajú nie len zlepšiť metabolizmus, ale aj fungovanie nervovej sústavy. Práve vitamíny B ľudskému telu vedia pomôcť vyrovnať sa so stresom a záťažou počas bežného dňa.

L-tryptofan: Je esenciálnou aminokyselinou, ktorá zohráva v organizme mnoho dôležitých úloh. Prekurzor serotonínu, chemickej látky, ktorá pôsobí na každú časť vášho tela, od emócií, regulovania spánku až po motorické zručnosti. Zmeny v jeho koncentrácii sú spojené s rôznymi poruchami nálad.

Cholín: Aby vaše telo správne fungovalo, potrebuje cholín. Cholín pomáha chrániť mozog a centrálny nervový systém, ktoré ovládajú vašu pamäť a náladu.

kingray.sk Reviews with ekomi.sk