Epilátory a depilátory

Prístroje na trvalé odstraňovanie chĺpkov sa nazývajú epilátory. Epilátory môžu byť na báze IPL, alebo lasera. Obe metódy sú vo svete využívané ako efektívne metódy, aj keď efektivita závisí od mnohých faktorov ako je napríklad farba pleti, farba chĺpkov, jemnosť chĺpkov, počet aplikácií atď. 

Pokiaľ máte zakúpený prístroj, či už laserový, alebo IPL, neočakávajte zázračné odstránenie chĺpkov po jedinej aplikácií. To vám nezaručí nikto, ani najdrahší salón na svete.

IPL epilátor

 Pozrite si niekoľko bodov, ktoré musíte dodržať na dosiahnutie najlepších výsledkov:

  1. Musíte byť dôsledný. Chĺpky sa neodstránia po prvej aplikácií. Každý chĺpok je v inej rastovej fáze. Prístroje zasiahnu len chĺpky v rastovej fáze, ale nie tie, ktoré sú v spiacej fáze a preto je potrebné aplikácie opakovať.  Počas epilácie dochádza k zničeniu korienkov chĺpku a odumretiu korienkov chĺpku.
  2. Po 3-mesačnom používaní uvidíte zjemnenie chĺpkov a minimalizovanie rastu nových chĺpkov.
  3. Nie je to 5-minútová záležitosť. Pripravte sa na epiláciu počas vášho obľúbeného filmu, lebo jedna noha zaberie približne 20 minút.
  4. Najrýchlejšie a najúčinnejšie sa zbavíte tmavých chĺpkov na svetlej pokožke. Neaplikujte na tmavú pokožku, ani opálenú pokožku.
  5. Začnite s epiláciou pár mesiacov pred opaľovacou sezónou. Najideálnejšie obdobie je jeseň, zima a jar. Určite nezačínajte s epiláciou počas letných mesiacov.
  6. Oholte si chĺpky jedeň deň vopred.

U nás nájdete niekoľko druhov IPL epilátorov. Prístroj Latys je náš najpredávanejší prístroj, ku ktorému si viete kúpiť aj omladzovaciu kazetu, alebo kazetu proti akné. Vydrží viac ako ktorýkoľvek iný prístroj, až 400 000 snímkov.

Laserový epilátor

Laserový epilátor potrebuje dlhšie chĺpky na zasiahnutie. Pred aplikáciou si chĺpky nehoľte. Mali by mať dĺžku max.1cm. U laserového epilátoru ožarujete každý chĺpok zvlášť, nie plochu, preto aplikácia trvá dlhšie, ale výsledky stoja za to. V e-shope nájdete náš najpredávanejší laserový epilátor Benus.

Trvalá epilácia a čo o nej potrebujete vedieť

Trvalá epilácia a čo o nej potrebujete vedieť

Ošetrením korienok absorbuje energiu IPL svetla alebo lasera. Počas toho sa zvýši teplota v rastových centrách chĺpkov. Zvýšená teplota vedie ku poškodeniu rastových centier. Nový chĺpok, ktorý po aplikácií narastie, je jemnejší a svetlejší. Opakovaným používaním dochádza k trvalému odstráneniu ochlpenia, resp. k jeho zjemneniu a zosvetleniu.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.

Heureka.sk

Vsetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk