Hlavné jedlo

Pri keto diéte sa naučíme používať náhrady:

  • cukor nahradíme erythritolom
  • múku nahradíme mandľovou múkou
  • chlieb nahradíme krekrami z ľanovej múky
  • pizzové cesti nahradíme karfiolom, brokolicou, alebo špenátom
  • cestoviny nahradíme konjac cestovinami


Zdravý keto šalát

Zdravý keto šalát

⭐️ Tento fantatický šalát sme vyskúšali prvý, no určite nie posledný krát. 
🥗 Je jednoduchý na prípravu a chute sa skvele dopĺňajú. 

🥬 Základom je kučeravý kel, ktorý natrháte na malé kúsky.  🧅 Pridáte nadrobno nakrájanú červenú cibulu a 🥑 na plátky nakrájané avokádo. 

🍳 Na vrch položíme volské oko a ružičky upečeného karfiólu. 🤌🏻 Osolíme, pridáme bylinky alebo korenie na šalát a čerstý kôpor. 

💧Zakvapneme MCT olejom a voalá - rýchly KETO obed je na stole! Dobrú chuť.


Keto hovädzí guláš - Recept

Keto hovädzí guláš - Recept

Pripravte sa na skutočnú chuťovú lahôdku s naším receptom na keto hovädzí guláš. Tento aromatický a sýty guláš je ideálnym jedlom pre priaznivcov ketogénnej stravy. Šťavnaté kúsky hovädzieho mäsa, chrumkavá červená paprika a výrazné korenie vytvárajú nezabudnuteľnou chuťou explóziu. Prídavok BeKeto Creatine Monohydrate obohacuje toto jedlo o cenné živiny a podporuje vaše tréningové ciele.


Recept na zdravý šalát pre črevné baktérie

Recept na zdravý šalát pre črevné baktérie

Dužinatá časť kvetu v spodnej časti je jedlá a nazýva sa ako artičokové srdcia. Srdcia sú nabité draslíkom, minerálom, ktorý pomáha udržiavať normálny srdcový rytmus a kontroluje krvný tlak. Artičoky tiež obsahujú silné fytonutrienty a antioxidanty, ktoré môžu znížiť hladinu LDL (zlého) cholesterolu, znížiť riziko mŕtvice a kardiovaskulárnych ochorení a posilniť imunitný systém tela.


RECEPT: Cuketové placky KETO

RECEPT: Cuketové placky KETO

Aj na keto diéte si môže dopriať alternatívu zemiakových placiek, ale bez zemiakov. Cuketové placky chudia podobne ako zemiakové, navyše sú keto friendly.