Kandida (Candida albicans)

Kandida patrí mezi mykotické infekcie spôsobené kvasinkou, ktorá sa nazýva candida albicans. Jej premnoženie sa spájaja hlavne s nesprávnym životným štýlom, nadmernou konzumáciou cukru a alkoholu a sacharidov.

Čo sú kvasinky?

Kvasinky sú obvykle oportúnne patogény. Ich patogenita závisí predovšetkým od celkového zdravotného stavu a stavu imunitného systému ako aj ochorení, ktoré máme. Jej premnoženie môže byť ako dôsledok napríklad ochorení ako diabetes mellitus, porucha glukózovej tolerancie či neuvážené podávanie širokospektrálnych antibiotík, kde dochádza k potlačeniu bežnej mikroflóry. 

Dole na videu môžete vidieť biele fľaky, ktoré vystupujú na povrch. Jedná sa o kandidu, ktorá postupne rastie. U tých, ktorí nemajú premnoženú kandidu sa na mikroskopickej analýze ani po niekoľkých hodinách kandida nenachádza.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.

Heureka.sk

Vsetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk