Keto recepty

KETO FOCUS

Výrobky BeKeto™ sú vytvorené odborníkmi na keto a nízkosacharidovú diétu. Máme pre vás záruku, že každý výrobok dokonale zapadne do vášho nízkosacharidového životného štýlu.

ZAMERANIE NA KVALITU

Vždy vyberáme len tie najlepšie zložky produktu. Pokiaľ ide o kvalitu, riadime sa zásadou "nulových kompromisov". Pokiaľ je výrobok BeKeto na trhu, znamená to, že prešiel veľmi prísnymi testami kvality.

ZAMERANIE NA CIELE

Naším cieľom je podporovať našu komunitu Beketonianov po celom svete v dosahovaní cieľov spojených so zdravým telom a mysľou. Sprevádzame vás pri dosahovaní vašich každodenných cieľov. Sme tu pre vás. 100%.


Keto hovädzí guláš - Recept

Keto hovädzí guláš - Recept

Pripravte sa na skutočnú chuťovú lahôdku s naším receptom na keto hovädzí guláš. Tento aromatický a sýty guláš je ideálnym jedlom pre priaznivcov ketogénnej stravy. Šťavnaté kúsky hovädzieho mäsa, chrumkavá červená paprika a výrazné korenie vytvárajú nezabudnuteľnou chuťou explóziu. Prídavok BeKeto Creatine Monohydrate obohacuje toto jedlo o cenné živiny a podporuje vaše tréningové ciele.


RECEPT: Cuketové placky KETO

RECEPT: Cuketové placky KETO

Aj na keto diéte si môže dopriať alternatívu zemiakových placiek, ale bez zemiakov. Cuketové placky chudia podobne ako zemiakové, navyše sú keto friendly.


RECEPT: Čokoládová pena len z 3 ingrediencií

RECEPT: Čokoládová pena len z 3 ingrediencií

Masľová tekvica (Butternut Squash) môže byť keto-priateľská, ak sa konzumuje v rozumnej miere, aby ste sa vyhli nadmernému príjmu sacharidov. Táto zelenina je bohatá na prospešné živiny, ako sú vitamíny A a C, antioxidanty a vlákninu, vďaka čomu je zdravým doplnkom ku ketodiéte.