kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Kĺbová výživa - Množstevná zľava

Kolagén: Štúdie naznačujú, že kolagénové doplnky môžu pomôcť zlepšiť symptómy osteoartritídy a znížiť celkovú bolesť kĺbov.

Kyselina hyalurónová: Kyselina hyalurónová pomáha pri raste a vývoji kĺbovej chrupavky a kostí tým, že podporuje rast nových buniek a tkanív. Zníženie zápalu. Kyselina hyalurónová hrá dôležitú úlohu pri znižovaní zápalu kĺbov a bolesti spôsobenej poranením alebo degeneráciou tkaniva.

MSM: Laboratórne štúdie zistili, že MSM má protizápalové a antioxidačné účinky. Síra, ktorá je hlavnou zložkou MSM, hrá dôležitú úlohu pri tvorbe kolagénu a glukosamínu, ktoré sú životne dôležité pre zdravé kosti a kĺby, a pri tvorbe imunoglobulínov, ktoré pomáhajú vášmu imunitnému systému.

Chondroitín: Štúdie zistili, že užívanie chondroitínu môže zabrániť rozpadu chrupavky a môže tiež stimulovať jej opravné mechanizmy. Chondroitín bol testovaný v najmenej 22 RCT na osteoartritídu. Dôkazy sú nekonzistentné, ale mnohé ukazujú, že má významný klinický prínos pri znižovaní bolesti a užívaní liekov proti bolesti.

kingray.sk Reviews with ekomi.sk