kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Kompava - na Slovensku vyrobené výživové doplnky - Aminokyseliny - L-Taurín

Najväčším potešením u zákazníkov je to, že ide o slovenskú výrobu výživových doplnkov priamo v Novom Meste nad Váhom. Niektoré produkty sú priam nadčasové, iné nemajú svojim zložením konkurenciu a vyhrávajú rôzne ocenenia.

Každý jeden produkt je vyvíjaný tak, aby mal maximálnu funkčnosť a obsahoval tie najkvalitnejšie suroviny. Chceme vám – našim zákazníkom zaručiť hlavne bezpečnosť a účinnosť produktov. Používame suroviny najvyššej kvality a maximálne schválené množstvá, aby účinnosť bola čo najlepšia. Nenájdete u nás žiadne umelé farbivá ani arómy a žiadne konzervačné látky. Sme zástancovia toho, že výživový doplnok by mal telu pomáhať a nie ho znečisťovať rôznymi umelými prídavnými látkami.

Používame suroviny od tých najvyberanejších dodávateľov z celého sveta. Produkty sú vyrábané z čistých potravinárskych a farmaceutických surovín, ktoré sú povolené v rámci Európskej únie. Ako často prízvukujeme: Slovensko má veľmi prísne požiadavky na výrobu. Má to však aj svoje výhody. Môžete si byť istý, že nič neprebaľujeme, všetko čo je na obale, je aj vo vnútri a hlavne vám to nepoškodí zdravie.


Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Na posiľnenie imunity pomáha:

✔️ vitamín D ✔️ zinok ✔️ kurkumín ✔️cordyceps ✔️ reishi ✔️artemisinín ✔️ vitamín C ✔️ laserové ožarovanie krvi

kingray.sk Reviews with ekomi.sk