Rakovina, hrozba 21. Storočia

Rakovina, hrozba 21. Storočia

Nárast vedomostí o rakovine priniesol progres v prevencii, v skorej diagnostike a v liečbe. Vedci sa neustále učia o rakovine a neustále sa učiť budú. Prichádzajú nové metódy liečby, ale aj nové typy rakoviny. Preto výskum bude neustále pokračovať. Základom všetkého je však prevencia. 


Top výživové doplnky pre zdravie

Top výživové doplnky pre zdravie

Farmaceuti a lekári - zachraňujú miliardy ľudí po celom svete. Farmaceuti vyvíjajú a lekári liečia a diagnostikujú. Navzájom spolupracujú a testujú očkovacie vakcíny, chemické lieky, antibiotiká a mnohé iné lieky, ktoré zachraňujú ľudské životy, alebo aspoň uľahčujú život chorým. Farmaceutický priemysel stále silnie, získava poznatky a vyvíja stále nové a nové lieky. Lekári sa neustále vzdelávajú a rozširujú svoje poznatky skúsenosťami a štúdiom. Pomáhajú svojimi vedomosťami, radami aj rukami. Verte študovaným a skúseným lekárom, pretože sa snažia stanoviť vašu diagnózu a zistiť, čo vás trápi a čo Vám pomôže, čo Vás vylieči alebo nájsť spôsob, ako zmierniť ťažkosti.  Avšak lekári liečia to, čo Vás trápi a len zriedka hľadajú, prečo to, čo Vás trápi vzniklo a kde to má korene a príčiny.


Zápal močových ciest

Zápal močových ciest

Zápal močových ciest je infekcia, ktorá ovplyvňuje močové cesty. Zápal močových ciest postihuje častejšie ženy ako mužov. Ak sa jedná o zápal dolných močových ciest hovoríme o zápale močového mechúra (cystitída). Ak sa jedná o zápal horných močových ciest hovoríme o zápale obličiek alebo obličkovej panvičky (pyelonefritída), alebo zápale močovej trubice (uretritída).


Tipy na darčeky pre ženy

Tipy na darčeky pre ženy

Neviete sa rozhodnúť, aký darček kúpiť pre vašu manželku, priateľku, alebo mamu? Tak vyskúšakte vynikajúce kozmetické balíčky a výživové doplnky od Kingray.


Najlepší recept na chrípku

Najlepší recept na chrípku

Chrípka je vírusové, vysoko-nákazlivé infekčné ochorenie, ktoré prichádza v zimných obdobiach a ohrozuje všetky vekové skupiny. Keď sa chrípkou nakazíme, musíme ju jednoducho vyležať. 


Kurkumín a cena

Kurkumín a cena

Kurkumín je farbivo, ktoré sa nachádza v známom korení kurkuma. Kurkuma sa v Indii používa nielen pri varení, ale aj pri liečbe mnohých ochorení. Nepozná ju len Ajurvéda, ale aj Čínska tradičná medicína.


Terapeutická úloha kurkumínu

Terapeutická úloha kurkumínu

Kurkumín si získal svojim účinkom mnohých. Niektorí spozorovali zlepšenie imunity, zmiernenie počtu migrén, ktoré ich postihovali, rýchlejšie zotavenie sa po chrípke, odstránenie bolestí v podbrušku, odstránenie nafúknutého bruška, ktoré trápili zákazníčku dlhé roky atď. Máme len pozitívne referencie a snažíme sa ich šíriť ďalej. Veríme, že kurkumín je jeden z tých najlepších antioxidantov, ktoré môžu pomocť chorým, ale je zároveň byť prevenciou. Jedna kapsula denne je to najmenej, čo môžeme pre svoje zdravie urobiť.


Budwigová diéta pomáha pri mnohých ochoreniach

Budwigová diéta pomáha pri mnohých ochoreniach

Budwigovej diéta, alebo Budwigovej protokol je uznávaný protokol pri liečbe onkologických pacientov. Dokonca existuje aj centrum, kde lekári liečia pacientov pomocou tohto protokolu. Lekári na tejto klinike neliečia symptómy ani chorobu, ale príčinu, čo sú poškodené bunkové membrány, ktoré spôsobili chorobu.


Ako stres vplýva na naše telo a na proces starnutia?

Ako stres vplýva na naše telo a na proces starnutia?

Výskum sa stále snaží zistiť, ako vlastne stres funguje a čo všetko môže spôsobiť. Podľa vedcov stres je zodpovedný za mnohé ochorenia, za rýchlejšie starnutie a čo je zaujímavé, človek môže zo stresu ošedivieť z jedného dňa na druhý, alebo dostať akútny infarkt z jednej sekundy na druhú.


Kurkumín korenie verzus Kurkumín výživový doplnok

Kurkumín korenie verzus Kurkumín výživový doplnok

Výrobcovia často miešajú kurkumín s piperínom, čo znižuje obsah čistého kurkumínu, čo je škoda. Náš výživový doplnok obsahuje 99,7% čistého kurkumínu, čo sa nedá porovnať s doplnkami, ktoré sú miešané a už vôbec sa to nedá porovnať s korením kurkuma, ktoré sa predáva v každom obchode. Na dosiahnutie terapeutických účinkov je potrebné konzumovať 400-1800mg kurkumínu, čo je 1-5 kapsúl kurkumínu. Okrem toho je potrebné si uvedomiť, že korenie kurkuma z obchodu je doplnené o farbivá a iné látky a nepodlieha takých kontrolám ako samotné výživové doplnky. Preto neodporúčame nadmernú konzumáciu korenia kurkumy z obchodu, lebo to môže mať nepriaznivé účinky.

Ďalej

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo.