Stimlight - cenovo dostupná biolampa pre celú rodinu na rôzne zdravotné komplikácie

Biolampa Stimlight je jedinečná biolampa, akú na Slovensku nenájdete. Ako jediná má 5 druhov LED svetiel rôznych vlnových dĺžok ( 4 z viditeľného svetla - modrá, zelená, žltá a červená a 1 hlavica je 850nm neviditeľných infračervených vĺn) s odrazom svetla vnútri hlavice vo viacerých rovinách. Mnohostranné účinky polarizovaného svetla podľa použitých vlnových dĺzok v ošetrovanej oblasti sú zdokumentované mnohými materiálmi a odbornou literatúrou zo sveta. 

Stimlight biolampa môže generovať spojité svetlo alebo prerušované svetlo (s frekvenciami 2 a 10hz). 

Najčastejšie použitie biolampy Stimlight:

  • bolesť kĺbov 
  • kožné problémy 
  • hojenie rán a jaziev
  • liečba zápalov, opuchov
  • natrhnuté tkanivá
  • urýchlenie regenerácie tkanív
  • zlepšenie prekrvenia tkanív

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.

Heureka.sk

Vsetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk