Ochorenia srdca a ciev

Najčastejším ochorením ciev je ateroskleróza. Ateroskleróza je nahromadenie plaku (pozostávajúceho z cholesterolu, tuku, vápnika a krvných komponentov) na vnútornej strane tepien. Tepny sú krvné cievy, ktoré prenášajú krv bohatú na kyslík do celého tela. Ak sa z dôvodu hromadenia plaku zužujú a tuhnú, môže sa obmedziť prietok krvi do rôznych orgánov a tkanív, čo môže spôsobiť príznaky alebo dokonca poškodenie tkaniva.

Výrazy „ateroskleróza“ a „artérioskleróza“ sa často používajú vzájomne zameniteľne, ale ateroskleróza je vlastne forma arteriosklerózy  špecificky spôsobená nahromadením plaku na vnútornej strane ciev.

Arteroskleróza môže ovplyvniť akékoľvek tepny v tele. Ak sú postihnuté tepny, ktoré vedú ku srdcu, tento stav sa nazýva ochorenie koronárnych artérií (CAD).

Ateroskleróza bolo považované za ochorenie, ktoré vznikalo po 50tke, ale za posledných 20 rokov toto ochorenie je typické pre ľudí nad 30 rokov.

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.