Ochorenia srdca a ciev

Najčastejším ochorením ciev je ateroskleróza. Ateroskleróza je nahromadenie plaku (pozostávajúceho z cholesterolu, tuku, vápnika a krvných komponentov) na vnútornej strane tepien. Tepny sú krvné cievy, ktoré prenášajú krv bohatú na kyslík do celého tela. Ak sa z dôvodu hromadenia plaku zužujú a tuhnú, môže sa obmedziť prietok krvi do rôznych orgánov a tkanív, čo môže spôsobiť príznaky alebo dokonca poškodenie tkaniva.

Výrazy „ateroskleróza“ a „artérioskleróza“ sa často používajú vzájomne zameniteľne, ale ateroskleróza je vlastne forma arteriosklerózy  špecificky spôsobená nahromadením plaku na vnútornej strane ciev.

Arteroskleróza môže ovplyvniť akékoľvek tepny v tele. Ak sú postihnuté tepny, ktoré vedú ku srdcu, tento stav sa nazýva ochorenie koronárnych artérií (CAD).

Ateroskleróza bolo považované za ochorenie, ktoré vznikalo po 50tke, ale za posledných 20 rokov toto ochorenie je typické pre ľudí nad 30 rokov.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.

Heureka.sk

Vsetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk