-13% + Darček
68 bodov do vernostného systému
Výrobca

Kód produktu
P00200

Cena
680 € s DPH

Štandardná cena
780 € s DPH

Ušetríte
13% (100 € s DPH)

Tento prístroj je určený na podporu všeobecného zdravotného stavu prostredníctvom fyzikálnej aplikácie elektromagnetických vĺn z LED v nosovej dutine na moduláciu mozgových vĺn a podporu wellness úsilia.

Modulácia mozgových vĺn / strhávanie mozgových vĺn / nervové strhávanie / synchronizácia mozgových vĺn / stimulácia mozgových vĺn sa vzťahuje na predpokladanú kapacitu mozgu prirodzene synchronizovať svoje frekvencie mozgových vĺn s rytmom periodických externých stimulov. viac

Bioquant LED s príslušenstvom

Prístroj BIOquant® LED bol vyvinutý a patentovaný spoločnosťou Yalong Trade, s.r.o.. BIOquant® LED obsahuje patentovaný nosový aplikátor, ktorý využíva optimálne navrhnuté LED svetelné zdroje s bezpečným svetlom a elektromagnetických vĺn. Produkt nie je invazívny, nie je implantovaný a nepredstavuje žiadne riziko pre bezpečnosť používateľov a iných osôb.

Určené použitie:

Tento prístroj je určený na podporu všeobecného zdravotného stavu prostredníctvom fyzikálnej aplikácie elektromagnetických vĺn z LED v nosovej dutine na moduláciu mozgových vĺn a podporu wellness úsilia.

Modulácia mozgových vĺn / strhávanie mozgových vĺn / nervové strhávanie / synchronizácia mozgových vĺn / stimulácia mozgových vĺn sa vzťahuje na predpokladanú kapacitu mozgu prirodzene synchronizovať svoje frekvencie mozgových vĺn s rytmom periodických externých stimulov.

9 programov:

 • Program 1 - alfa vlny - relaxácia, meditácia
 • Program 2 - beta vlny stredné - myslenie
 • Program 3 - beta vlny vysoké - zotavovanie, aktívna koncentrácia
 • Program 4 - gamma vlny - vyrovnanosť, vnímanie
 • Program 5 - 9 - gamma vlny - sústredenie, aktivácia

Vo všeobecnosti sa fotónová terapia cez nosovú dutinu používa pre ožarovanie krvi s cieľom zlepšenia viskozity a reológie krvi, pre moduláciu mozgových vĺn s cieľom zlepšiť kognitívne funkcie mozgu, pre zlepšenie lokálnej cirkulácie - výsledkom je podpora wellness úsilia a celotelové pôsobenie a zlepšenie pocitu pohody. 

Mechanizmus hlavného účinku:

Mechanizmus hlavného účinku je fyzikálny a je založený na vibráciách elektromagnetických vĺn,  absorpcii fotónov, výskyte teplotného gradientu a fotobiomodulácii . Metóda je vnútronosová. Hlavným efektom je  modulácia mozgových vĺn.

Použitie: vnútronosové ožarovanie LED svetlom a infračerveným žiarením

Možnosti nastavenia: pulzné 1-99Hz alebo spojité svetlo 0Hz

Technické údaje

 • Typ LED:
 • Polovodičové LED diódy
 • Vlnová dĺžka: 660nm LED diódy červeného svetla
 • Vlnová dĺžka: LED dióda 810 nm NIR elektromagnetické vlny
 • Počet pripojiteľných LED diód: 2
 • Prístroj so špeciálnymi nástavcami produkuje kruhovo-  alebo elepticky-polarizované elektromagnetické vlny. 

Výstup jednotlivých LED diód:

 • Červené svetlo: 10mW pri 0Hz a 5mW pri frekvenciách 1-99Hz
 • NIR elektromagnetické vlny: 20mW pri 0Hz a 10mW pri frekvenciách  1-99Hz

Dodávané príslušenstvo k prístroju Bioquant LED:

 • Kábel nosového aplikátora - jeden LED aplikátor s červeným svetlom 660nm a jeden LED NIR s 810nm elektromagnetickýjmi vlnami 
 • Nosové klipsy - 6,
 • Nosové nástavce - 6,

Recenzie

Ako Covid-19 zhoršuje vlastnosti krvi a čo sa v tele deje

Ako Covid-19 zhoršuje vlastnosti krvi a čo sa v tele deje

Podľa svetových štatistík WHO Covid-19,  štatistiky ukazujú, aké následky má nedokysličenie tela. Kyslík SpO2 u pacientov s Covid-19 klesá pod 90%, niekedy je to 80-90%. Normálne hodnoty kyslíka SpO2 u zdravých ľudí sú cca. 98-100%, vždy však nad 95%. Pri  nízkom kyslíku počas infekcie Covid-19 nastáva stav nedokysličenia tela, ktorý spôsobuje, že krv “hustne”. 


Laserová terapia (LLLT) u pacientov s pneumóniou (zápalom pľúc)

Laserová terapia (LLLT) u pacientov s pneumóniou (zápalom pľúc)

Pre koronavírus je typický obojstranný zápal pľúc, ktorý spôsobuje sťažené dýchanie a pocit nedostatok dychu. Hladina kyslíka v tele tiež rýchlo klesá, čo viete si v domácej karanténe kontrolovať cez oximeter. Príliš nízka hladina pod 90 si vyžaduje kontaktovanie lekára a hospitalizáciu. Môže dôjsť aj k zlyhaniu pľúc. Kontrola kyslíka je potrebná v domácej karanténe.


Laserové ožarovanie krvi a pneumónia (zápal pľúc)

Laserové ožarovanie krvi a pneumónia (zápal pľúc)

Pneumónia teda zápal pľúc je závažne ochorenie pľúc, ktoré má vysokú úmrtnosť hlavne u staršej populácie. Zápal pľúc patrí do rúk lekárov a mnohokrát je nutná aj hospitalizácia, alebo kombinácia niekoľkých liečebných procedúr. Pneumónia môže byť vyvolaná vírusmi, baktériami, alebo mykoplazmami, ale môžu ju vyvolať aj fungi (huby). Je potrebné  overiť na základe výsledkov krvi a odobratím vzorky hlienov, čo ochorenie spôsobilo.

Diskusia

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME