Bioquant NS s 1 káblikom (zdravotnícka pomôcka)

-3% + Darček
76 bodov do vernostného systému
Výrobca

Kód produktu
bioquant5

Cena
760 € s DPH

Štandardná cena
780 € s DPH

Ušetríte
3% (20 € s DPH)

Jediná zdravotnícka pomôcka s laserovými aplikátormi na úpravu krvi cez nosovú dutinu registrovaná v Štátnom ústave na kontrolu liečiv. Upravuje reológiu krvi, zlepšuje viskozitu, elasticitu a deformateľnosť červených krviniek. viac

BIOquant NS Laser (zdravotnícka pomôcka) certifikovaná s 1 káblikom

Dodávame prístroj s jedným laserovým aplikátorom. Laserový aplikátor je patentovaný firmou Yalong Trade s.r.o. a je určený na laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu za účelom úpravy krvnej reológie a zlepšenie vlastností krvi. Jediná zdravotnícka pomôcka s laserovými aplikátormi registrovaná v Štátnom ústave na kontrolu liečiv. 

Mechanizmus účinku:

Úprava krvnej reológie a tokových vlastností krvi. Všetky bunky, tkanivá okrem nervovej siete prepája druhá sieť a to sú cievy, ktorými prúdi krv. Prvá sieť prenáša informácie, druhá je zdrojom kyslíka, energie, stavebných látok a odnáša odpady do detoxikačných orgánov. Mechanizmus účinku popísaný u niektorých diagnóz, ktoré sa s Bioquantom zlepšujú, pre lepšie pochopenie účinkov. Pre iné diagnózy nás kontaktujte.

Užívatelia bez diagnóz:

U všetkých užívateľov prístroj pomáha zlepšiť bunkové funkcie, možno pozorovať zlepšenie kognitívnych funkcíí a nárast mentálnej aj fyzickej energie.

Užívatelia so srdcovocievnymi ochoreniami:

Vysoký krvný tlak: krv s lepšou viskozitou a reológiou má zlepšenú schopnosť odstaňovať z cievnych stien plaky, ktoré sa tam vytvorili v dobe keď mala krv zhoršenú viskozitu, reológiu a teda bola “hustá”. Ak sa spojí efekt odstránenia plakov s dobrými tokovými vlastnosťami krvi - ” dobrá tekutosť krvi”, vytvára sa predpoklad pre zlepšenie krvného tlaku alebo jeho stabilizáciu.

Ischemická choroba srdca: Platí to, čo u hypertenzie. Aplikácie môžu navyše prečistiť plaky v cievach srdca, zlepšiť mikrocirkuláciu krvi srdcom. Ak navyše krv so zlepšenými tokovými vlastnosťami preteká prečistenými cievami v tele, pokles odporu proti prúdeniu krvi a nižšia námaha na jej pumpovanie môže prispieť k celkovej regenerácii srdcového svalu a poklesu jeho namáhania.

Trombóza: Je to tvorba krvných zrazenín na stenách ciev. Je spojená s nedokrvením v prípade artérií, opuchmi v prípade žilnej trombózy a po uvoľnení trombu v cievach vzniká embólia so všetkými dôsledkami podľa toho, kde dôjde k zástave prietoku krvi. Tvorba trombov je dôsledkom dlhodobejšie zhoršenej viskozity a reologie krvi teda tekutosti krvi. Zhoršená tekutosť vytláča trombocyty k stenám ciev kde prilipnú a mechanizmus tvorby trombu sa tak spustí. Bioquant cez dobré tokové vlastnosti krvi pôsobí proti mechanizmu tvorby trombov. Z literatúry aj z analýz živej krvi vidieť že sa aktivuje proces fibrinolýzy a normalizuje sa aktivita  komponentu, ktorý prispieva k tvorbe trombov. Krv po aplikáciách sa normalizuje a riziko tvorby trombov klesá. Pri trombózach však vždy existuje riziko uvoľnenia trombu, preto je najlepšie tomuto procesu prchádzať.  Aby bol proces zrážania krvi obmedzený len na miesto, kde je potrebný a krv sa nezrážala v cievach, slúži systém prirodzených inhibítorov koagulácie. Udržanie tekutosti krvi pri súčasnej schopnosti vytvoriť zrazeninu v prípade potreby je jemne vyvážený proces. Narušenie rovnováhy vedie buď k trombóze, alebo naopak k zvýšenej krvácavosti. Pravidelné aplikácie Bioquantu pôsobia normalizačne pri týchto procesoch.

Cukrovka: Všetci cukrovkári, predovšetkým tí, ktorí si neregulujú hladiny glukózy vedia, že v takom prípade cukrovku doprevádza rozvoj sprievodných ochorení diabetu a to očí, obličiek, dolných končatín a nervového systému. Všetky sa však rozvíjajú zo zhoršenej viskozity a reológie krvi, ktoré vedú k zhoršenej mikrocirkulácii tkanivami, ako priameho následku zvýšenej glukózy v krvi. Preto Bioquant svojimi účinkami cez tekutosť a viskozitu krvi pomáha redukovať riziko výskytu takýchto ochorení. Taktiež sa vďaka zlepšeniu mikrocirkulácie krvi pankreasom môže zlepšiť jeho schopnosť produkovať inzulín ak ochorenie netrvá pridlho a príliš sa nerozvinulo. Regenerácia pankreasu totiž vyžaduje živé funkčné bunky produkujúce inzulín. Dobrá viskozita a reologia krvi prispieva k zlepšeniu priepustnosti bunkových membrán našich buniek a tak sa metabolizmus glukózy môže zlepšiť celotelovo.

Užívatelia s mozgovými ochoreniami:

Demencia, Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba: Dlhým hľadaním zdrojov a štúdiom literatúry sme zistili viacero faktov. Ľudia s neurodegeneratívnymi ochoreniami majú zvýšený obsah určitých odpadových látok v medzibunkovom priestore mozgu a aj samotných bunkách. Je len logické, že musí existovať spojitosť medzi odpadmi  a vlastnosťami krvi predovšetkým v tých tkanivách, ktoré nie sú schopné žiadneho phybu a nevedia cvičiť a detoxikovať sa tak ako všetky ostatné bunky tela. Takže spojenie medzi vlastnosťami krvi a kognitívnymi schpnosťami mozgu súvisí. Preto zlepšenia vlastností krvi  môže napomôcť spomaleniu stareckých ochorení mozgu. Taktiež sa zistilo, že pri týchto ochoreniach niektoré frekvencie aktivujú gliové bunky, ktoré čista mozog od odpadových proteínov, je to akoby akýsi trénig týchto buniek, aby sa rozhýbali k vyššej aktivite. Overené boli vo svete frekvencie 40-60Hz, ktoré sú súčasťou prístroja Bioquant.

ADHD: ADHD Bioquant pomôže zlepšiť krvnú reológiou a dochádza k rýchlejšej regenerácii tráviacich mechanizmov, ktoré majú ADHD užívatelia poškodené. Dobrá krvná reológia je pre trávanie a mozog nesmierne dôležitá. V takom prípade sa odporúča sa aj špeciálna diéta bez cukrov a škrobov. Frekvencie v Bioquante stimulujú mozog a keďže užívatelia ADHD majú dominante frekvencie v mozgu v nižších hladinách, mozog sa učí pracovať aj vo vyšších frekvenciách, čo pomáha znížiť hyperaktivitu a impulzívnosť a zlepšiť kognitívne funkcie.

Pre iné diagnózy nás kontaktujte na 0907 173 910. Máme užívateľov s rôznymi diagnózami, ktorí nás opätovne kontaktujú, keď si chcú dokúpiť aplikátory, alebo v iných záležitostiach  a poskytujú nám svoje zlepšenia a správy od lekárov. Vďaka spätnej väzbe od mnohých zákazníkov a našich skúseností vám radi poradíme s akýmkoľvek problémom, ak to bude v našich možnostiach.

Diskusia

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Platba kartou

Platiť kartou môžete priamo v e-shope, alebo kuriérovi pri doručení.

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk - PRIPRAVUJEME