Žehlička na pleť Profi5v1 (7funkcií) červená

-38% + Darček
10 bodov do vernostného systému Dodanie zdarma
Cena
105 €

Štandardná cena
169 €

Ušetríte
38% (64 €)

Značka

Kód produktu
976/1

Žehlička Profi5v1 na vrásky a pleť je žehlička, ktorá má najviac funkcií spomedzi všetkých žehličiek. Je obľúbená vďaka jej jednoduchému ovládaniu a mnohým funkciám. viac

Žehlička proti vráskam Profi5v1

Pri nedostatku kolagénu spôsobeného slnečným žiarením, dedičnosťou, prirodzeným starnutím atď. dochádza k vzniku vrások a fenoménu ochabnutej kože. Prípravok na starostlivosť o pleť účinkuje len na povrchu kože, pričom nemá ozajstný účinok na kolagén nachádzajúci sa hlbšie v pokožke. Aj z tohto dôvodu nedochádza k viditeľnému efektu zlepšenia zvráskavenej pleti.

Kozmetický prístroj zabezpečuje unikátny hlbší stimulujúci efekt, ktorý dokáže povzbudiť regeneráciu kolagénu, spevniť kožu, keď má pozoruhodný vplyv na zlepšenie vzhľadu pokožky a farby pleti. Odporúča sa používať ho so súčasnou aplikáciou séra, esenciálneho oleja alebo krému.

Ide o bezbolestný a bezpečný kozmetický prístroj. V minulosti platilo, že výživu dokázala doplniť len injekcia. Teraz však za pomoci tohto prístroja môže výživa prenikať do pokožky rovnomerne. Toto zariadenie dokáže zabezpečiť tú najdôležitejšiu starostlivosť o pokožku.

Funkcie žehličky:

 1. Ultrazvuková terapia: 3MHz ultrazvuk
 2. Clean Plus: Čistenie pleti pomocou funkcie kladné ióny
 3. Nutri Minus: Výživa, vnášanie prípravkov pomocou funkcie záporné ióny
 4. Relax: Mikrovibračná frekvenčná masáž na aktivovanie kolagénu, technológia biowave
 5. Photon / Fotónová terapia
 • Červené svetlo: 625nm
 • Modré svetlo: 465nm
 • Zelené svetlo: 525nm

Technológia BIOWAVE

Technológia BIOWAVE fotónov, ktorá je súčasťou tohto prístroja preniká do vrstvy dermis a generuje teplo. Táto zvýšená dermálna aktivita prináša spevnenie pokožky, lifting a vyhladenie jemných vrások. 

Odporúčame používať 3x do týždňa po dobu 6-8 týždňov. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pokračujte v používaní 2x do týždňa.

Prístroj je vhodný pre všetky typy a farby pleti.

Ultrazvuková terapia

Ultrazvuk sa zle šíri vzduchom a stráca silu. Preto pri aplikácii na pokožku sa používa obvykle kontaktný gél ako prostriedok na zlepšenie prenosu kmitov. Môže byť použitá aj voda, alebo pleťové mlieko, avšak prenos kmitov ultrazvuku do pokožky je takto menej účinný.

Vibrácie vytvárajú efekt kompresie a dekompresie, ale tiež sa to nazýva mikromasáž.  Zvyšuje sa priepustnosť bunkových membrán a prietok tekutín, zlepšuje sa bunkový metabolizmus. Lokálny vzrast teploty je v dôsledku trenia z mikromasáže. To stimuluje prietok krvi a zvyšuje sa aj teplota v ošetrovanej oblasti.

Ultrazvukové vlny vyvolávajú vibrácie tkanív, predovšetkým tkanív s obsahom kolagénu. Vibrácia vyvoláva teplo. Zvýšením teploty tkanív dochádza k lepšiemu okysličovaniu buniek a odstraňovaniu odpadov. Ultrazvuk preniká do hĺbky 2mm. Ultrazvukové vlny nepočuť a zahrievanie tkanív necítiť. Jediným dôkazom fungovania ultrazvuku je jeho vibrácia - keď na povrch hlavice kvapnete kvapku vody, voda sa rozkmitá. Oscilácia alebo kmitanie tkaniva vyvolávané ultrazvukovými vlnami rozkmitá molekuly vody, čo uľahčuje pohyb medzi vonkajšími a vnútornými bunkami, čo zvyšuje aktivitu fibroblastov a tvorbu kolagénu. Bolo dokázané, že ultrazvuk pomáha vstrebávať vodivé koncentráty - gél alebo sérum s kyselinou hyaluronovou hlbšie do pleti.

Efekty ultrazvuku:

 • Sonoforéza: Hydrofilný gél preniká cez bariéru pokožky. Preto kvalita gélu, jeho čistota, nezávadnosť je veľmi dôležitá!
 • Fibrolýza: Tento efekt vzniká v hĺbke tkaniva, mechanicky uvoľňuje spojovacie fibrózy.
 • Metabolizmus: Zlepšuje sa priepustnosť membrán buniek a tým bunková výmena, odstraňovanie toxínov a škodlivín z pokožky.
 • Drenážny efekt: Generuje sa reflexívna vazodilatácia a prietok lymfy.
 • Lipolýza: Zlepšuje sa rozpúšťanie tukov, triglyceridov, napomáha tomu aj použitie lipolýzneho gélu.
 • Spevnenie tkaniva: Je výsledkom všetkých procesov od detoxikácie cez látkovú výmenu až po normalizáciu tkaniva.

Frekvencie: 1-MHZ sa obvykle používa na telo a nad 3-MHZ na tvár.

Galvanoterapia (iónová terapia- kladné a záporné ióny)

Jednosmerný elektrický prúd zlepšuje prekrvenie a okysličenie v ošetrovanej oblasti. Významne zlepšuje vstrebateľnosť kozmetických prípravkov. Galvanoterapia zlepšuje životnosť buniek, zbavuje ich voľných radikálov a oddiaľuje starnutie pleti.

Dôležité: Tvár by mala byť vodivá, preto by mali byť ruky aj pleť pred použitím čisté a odmastené umytím a mierne zvlhčené pre zaistenie vodivosti. Gély alebo prípravky pre ktoré je príznačný vysoký obsah vody, sú pre tento účel ideálne, nakoľko gély sú spravidla vodivé. Gély sú ideálne na ultrazvukové aplikácie nakoľko veľmi dobre prenášajú energiu do pokožky. Na konečné povrchové nanášania prípravkov, odporúčame hyaluronové gély a kvalitnú kozmetiku. Taktiež ich vnášanie do pokožky ultrazvukom. Hydratačný krém by sa mal použiť na konci aplikácie.

Energia z galvanickej iónovej výmeny útočí na baktérie a podporuje regeneráciu buniek. Nečistoty z pórov sa dostávajú na povrch pokožky. Po jej čistení sa používajú vyživujúce látky, pre zvýšenie vstrebatelnosti.  Krémy a gély sa transportujú hlbšie do pokožky. Pokožka je viac hydratovaná a pleť sa napne, čo vrásky vyrovnáva a redukuje.

Pre maximalizáciu efektu odporúčame počas aplikácie používať vodivý gél, čo zlepšuje priebeh procesu, alebo čistiace pleťové mlieko na čistenie pokožky a v závere kvalitnejší produkt vhodný k tomuto druhu ošetrenia napr. gél s obsahom kyseliny hyalurónovej.  Perfektné vstrebanie vášho obľúbeného krému, gélu či vyživovacieho prostriedku sa zlepšuje jemnými vibráciami, ale najefektívnejšie sú ultrazvukové kmity na vnášanie do hĺbky pokožky.

Fotónová terapia

Funguje účinne a stabilne bez poškodzovania pokožky za použitia osobitého LED svetla vyvinutého výhradne pre kozmetické prístroje. Rozlúčte sa s vašimi kožnými problémami, získajte dokonalú pleť za použitia modrého, červeného a žltého svetla. Modré, červené a žlté svetlo je potrebné používať spolu s prípravkom na ošetrovanie pokožky je vo verzii prístroja bez dipleja. Verzia s displejom má nainštalované červené, zelené a modré svetlo.

Modul PHOTON- červené svetlo:

 • prenikajúce 8 do 10 mm je vhodný pre všetky typy pleti
 • zvyšuje sa cirkulácia v danej oblasti, tvorba kolagénu, redukcia vrások a pleť sa vypne a zjemní

Modul PHOTON- zelené svetlo

 • je vhodné pre zmiešanú pleť
 • pôsobí na pleť upokojivo a relaxačne

Modul PHOTON- modré svetlo

 • prenikajúce do 0,5 mm pleť upokojí
 • vhodné pre pleť, ktorá je citlivá, mastná a problémová
 • liečba akné

Odporúčanie:

 • vhodná do domácností aj kozmetických salónov

Účinky

 • je vhodná pri odstraňovaní vrások, akné, pigmentácie, drobných jaziev po akné
 • je vhodná na zlepšenie kvality pleti a zlepšenie mikrocirkulácie
 • je vhodná na čistenie pleti a vnášanie prípravkov

Upozornenie

Aby ste funkciu ultrazvuk mohli používať, je potrebné, aby ste si zakúpili buď ultrazvukový gél, ktorý je vodivý, alebo špeciálny hyalurónový gél na odstraňovanie vrások. Gély ako hyalurónový gél narozdiel od krémov je vodivý a je najideálnejší na použitie ultrazvuku.