kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Poradenstvo

Poradenstvo o Bioquante?

Máte záujem o konzultáciu o Bioquante? Máte otázky, na ktoré sa nás chcete opýtať? Zavolajte nám, alebo sa zaregistrujte a my sa vám ozveme. Konzultácie sú úplne zdarma najlepšie cez telefón, skype, alebo whastup.

Video hovor:

Cez Skype, alebo whats-up, aby ste prístroj mohli aj vidieť cez video hovor. Je potrebné vyplniť formulár.

Telefonicky

NOVINKA: Ponúkame telefonické poradenstvo na tel. čísle 0907 173 910 (Ing. František Kokoš) pre zákazníkov a užívateľov. Radí odborník s niekoľkoročnou praxou. Stačí zavolať a ochotne Vám zodpovie otázky na čokoľvek ohľadom Bioquant NS. 

Podmienky na video hovor:

  • vyplnenie formulára
  • dohodnutie si dátumu a času s prednášajúcim

Prednášajúci je pán Ing. František Kokoš, výrobca prístroja Bioquant, ktorý každý rok absolvuje mnohé konferencie týkajúcich sa fotónov, svetla a terapeutických zariadení v medicíne.

Z dôvodu vyťaženosti sa vám p.Kokoš ozve do 7 pracovných dní po prijatí vyplneného formulára.


Bioquant NS zdravotnícka pomôcka na úpravu krvi (krvnej reológie)

Bioquant NS zdravotnícka pomôcka na úpravu krvi (krvnej reológie)

Počuli ste už o Bioquante? Bioquant je zdravotnícka pomôcka registrovaná v Štátnom ústave pre kontrolu liečiv určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s vlnovou dĺžkou svetla 650nm cez nosovú dutinu s cieľom zlepšenia reologických vlastností krvi. Môžu ju používať aj ľudia s rozvinutými srdcovocievnymi a mozgovocievnymi ochoreniami. Účinky pôsobenia svetla z prístroja počas vnútronosovej aplikácie  sú v zlepšení viskozity a reológie krvi. 


Koronavírus a ako s ním bojovať - fotodynamická inaktivácia a následná vakcinácia.

Koronavírus a ako s ním bojovať - fotodynamická inaktivácia a následná vakcinácia.

Zbaviť sa vírusu potrebuje len pár vecí. Zabiť ho aspoň čiastočne v tele, vedieť rozložiť svojim imunitným systémom a udržať perfektné podmienky chemických reakcií, lebo vtedy aj naša krv dokáže vytvoriť podmienky na posilnenie zdravia a imunita sa naučí vysporiadať sa s vírusom len jej musíme pomôcť a to je vlastne proces vakcinácie mŕtvymi bunkami vírusu.


Ako Covid-19 zhoršuje vlastnosti krvi a čo sa v tele deje

Ako Covid-19 zhoršuje vlastnosti krvi a čo sa v tele deje

Podľa svetových štatistík WHO Covid-19,  štatistiky ukazujú, aké následky má nedokysličenie tela. Kyslík SpO2 u pacientov s Covid-19 klesá pod 90%, niekedy je to 80-90%. Normálne hodnoty kyslíka SpO2 u zdravých ľudí sú cca. 98-100%, vždy však nad 95%. Pri  nízkom kyslíku počas infekcie Covid-19 nastáva stav nedokysličenia tela, ktorý spôsobuje, že krv “hustne”. 

KETO AKADÉMIA KETO RECEPTY KETO OTÁZKY AUTO-IMUNITNÉ OCHORENIA ZDRAVÉ ČREVO A MIKROBIÓM DOPORUČENIA K FUNKČNEJ VÝŽIVE (HOLISTICKÝ PRISTUP) Články a štúdie o chorobách Články o prístrojoch a ich využitie v praxi Články a štúdie o vitamínoch, polyfenoloch a iných látkach Články o kráse (žehličky na pleť, kozmetika podľa veku)
kingray.sk Reviews with ekomi.sk