Tipy pre darčeky pre mužov

Správny výber darčeka je veľmi dôležitý. Každý sníva o niečom inom, avšak to, čo je to najdôežitejšie je zdravie. Preto nikdy nič nepokazíte darčekom, ktorý niekomu pomôže zlepšiť jeho zdravotný stav.

Muži trpia vo vysokej miere vysokým krvným tlakom a cholesterolom. Preto medzi tipy na darčeky sme zaradili obľúbené produkty, ktoré pomáhajú upravovať zdravie cez úpravu krvi.

Proti vysokému krvnému tlaku a cholesterolu:

Vysoký krvný tlak a cholesterol idú ruka v ruke. Najskôr nastúpi tlak, potom cholesterol, vekom to prechádza do aterosklerózy a nakoniec ak dôjde k upchatiu cievy, môže nastať infarkt, porážka, embólia, alebo iné ochorenie spojené s cievami. 

Bioquant:

Bioquant je zdravotnícka pomôcka, ktorá upravuje reológiu krvi, zlepšuje jej vlatsnosti a ako sekundárny dôsledok čistí cievy a zepšuje viskozitu krvi, aby ľahšie pretekala cievami a kapilárami. Je to ideálny darček pre ľudí nad 35 rokov, ktorí už majú jedno z cievnych ochorení ako napr. vyoský krvný tlak, ateroskleróza, cukrovka atď. U nás je možné si zakúpiť bioquant a všetky produkty aj online na splátky cez homecredit.

Bioquant NS je zdravotnícka pomôcka, ktorý upravuje krvnú reológiu a následne znižuje vysoký krvný tlak a LDL cholesterol.

Jintong:

Jintong je prístroj, ktorý získal v Číne množstvo ocenení. Pomáha hlavne tlakárom a stabilizuje hodnoty tlaku. Pravidelnou aplikáciou mnohí užívatelia spozorovali zlepšenie v hodnotách tlaku.

Jintong je prístroj, ktorý stabilizuje krvný tlak a funguje na základe Čínskej tradičnej medicíny a akupunktúry.

Oximeter:

Je to prístroj na kontrolu hodnoty kysíka v krvi. Je to vynikajúci prístroj hlavne v tomto období koronavírusu. Ak vás trápia bolesti na hrudníku a hodnoty kyslíka vám klesnú pod 95, určite je potrebné vyhľadať lekára. V tomto období je to najideálnejší darček, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Skorá diagnostika je základ úspešnej liečby.

Oximeter ukazuje hodnoty kyslíka v krvi cez jednoduchú aplikáciu cez prst.

Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Bolo potvrdené, že mnohí pacienti, ktorí prekonali Covid-19 jedenkrát a nakazili sa druhýkrát mali ešte horšie symptómy a následky ako pri prvotnej infekcii a ich krv, pľúca a mozog sú pod veľkým náporom.

Na posiľnenie imunity pomáha:

✔️ vitamín D ✔️ zinok ✔️ kurkumín ✔️cordyceps ✔️ reishi ✔️artemisinín ✔️ vitamín C ✔️ laserové ožarovanie krvi

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.