kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Pre muža - Laserové prístroje

Tipy pre darčeky pre mužov

Správny výber darčeka je veľmi dôležitý. Každý sníva o niečom inom, avšak to, čo je to najdôežitejšie je zdravie. Preto nikdy nič nepokazíte darčekom, ktorý niekomu pomôže zlepšiť jeho zdravotný stav.

Muži trpia vo vysokej miere vysokým krvným tlakom a cholesterolom. Preto medzi tipy na darčeky sme zaradili obľúbené produkty, ktoré pomáhajú upravovať zdravie cez úpravu krvi.

Proti vysokému krvnému tlaku a cholesterolu:

Vysoký krvný tlak a cholesterol idú ruka v ruke. Najskôr nastúpi tlak, potom cholesterol, vekom to prechádza do aterosklerózy a nakoniec ak dôjde k upchatiu cievy, môže nastať infarkt, porážka, embólia, alebo iné ochorenie spojené s cievami. 

Bioquant:

Bioquant je zdravotnícka pomôcka, ktorá upravuje reológiu krvi, zlepšuje jej vlatsnosti a ako sekundárny dôsledok čistí cievy a zepšuje viskozitu krvi, aby ľahšie pretekala cievami a kapilárami. Je to ideálny darček pre ľudí nad 35 rokov, ktorí už majú jedno z cievnych ochorení ako napr. vyoský krvný tlak, ateroskleróza, cukrovka atď. U nás je možné si zakúpiť bioquant a všetky produkty aj online na splátky cez homecredit.

Bioquant NS je zdravotnícka pomôcka, ktorý upravuje krvnú reológiu a následne znižuje vysoký krvný tlak a LDL cholesterol.

Jintong:

Jintong je prístroj, ktorý získal v Číne množstvo ocenení. Pomáha hlavne tlakárom a stabilizuje hodnoty tlaku. Pravidelnou aplikáciou mnohí užívatelia spozorovali zlepšenie v hodnotách tlaku.

Jintong je prístroj, ktorý stabilizuje krvný tlak a funguje na základe Čínskej tradičnej medicíny a akupunktúry.

Oximeter:

Je to prístroj na kontrolu hodnoty kysíka v krvi. Je to vynikajúci prístroj hlavne v tomto období koronavírusu. Ak vás trápia bolesti na hrudníku a hodnoty kyslíka vám klesnú pod 95, určite je potrebné vyhľadať lekára. V tomto období je to najideálnejší darček, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Skorá diagnostika je základ úspešnej liečby.

Oximeter ukazuje hodnoty kyslíka v krvi cez jednoduchú aplikáciu cez prst.


Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Na posiľnenie imunity pomáha:

✔️ vitamín D ✔️ zinok ✔️ kurkumín ✔️cordyceps ✔️ reishi ✔️artemisinín ✔️ vitamín C ✔️ laserové ožarovanie krvi

kingray.sk Reviews with ekomi.sk