Tipy na darčeky pre ženu

Nato, aby žena bola krásna zvonka, musí byž zdravá aj zvnútra. Na udržanie zdravia je základom zdravá krv. Krv je tekutina, ktorá roznáša živiny, v krvi sú bunky imunitného systému, ktoré nás chránia pred infekciami, v krvi sú erytrocyty, ktoré dodávajú kyslík celému telu. Ak je v krvi niečo vychýlené, trpí celé telo, lebo takáto krv prechádza ku všetkým tkanivám, orgánom a bunkám. 

Bioquant, zdravotnícka pomôcka na zlepšenie krvnej reológie

Preto na zlepšenie zdravia odporúčame celej rodine prístroj Bioquant, z ktorého môže profitovať celá rodina. Bioquant pomáha nasledovne:

  • zlepšuje vlastnosti krvi
  • zlepšuje vlastnosti červených krviniek
  • normalizuje imunitu
  • zamedzuje vzniku zrazenín (trombov)
  • normalizuje tlak
  • znižuje LDL cholesterol

U nás Bioquant môžete získať aj na splátky cez Homecredit online.

Žehličky na pleť

Každá žena chce byť krásna. Vekom sa začína tvorba vrások a je to spôsobené zníženou tvorbou kyseliny hyaluronovej a kolagénu, ale prispieva k tomu aj únava, stres, nedostatok vitamínov, dehydratácia atď. Kvalitná kozmetika so žehličkou na pleť dokáže udržiavať pleť v dobrom stave, minimalizovať už vzniknuté vrásky a zamedziť tvorbe nových vrások.

Na redukciu vrások odporúčame:

U nás nájdete množstvo balíčkov, a ak si neviete vybrať, ozvite sa nám a my vám poradíme. 

Odporúčame:

Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Bolo potvrdené, že mnohí pacienti, ktorí prekonali Covid-19 jedenkrát a nakazili sa druhýkrát mali ešte horšie symptómy a následky ako pri prvotnej infekcii a ich krv, pľúca a mozog sú pod veľkým náporom.

Na posiľnenie imunity pomáha:

✔️ vitamín D ✔️ zinok ✔️ kurkumín ✔️cordyceps ✔️ reishi ✔️artemisinín ✔️ vitamín C ✔️ laserové ožarovanie krvi

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.

Heureka.sk

Vsetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk