Tipy na darčeky pre ženu

Nato, aby žena bola krásna zvonka, musí byž zdravá aj zvnútra. Na udržanie zdravia je základom zdravá krv. Krv je tekutina, ktorá roznáša živiny, v krvi sú bunky imunitného systému, ktoré nás chránia pred infekciami, v krvi sú erytrocyty, ktoré dodávajú kyslík celému telu. Ak je v krvi niečo vychýlené, trpí celé telo, lebo takáto krv prechádza ku všetkým tkanivám, orgánom a bunkám. 

Bioquant, zdravotnícka pomôcka na zlepšenie krvnej reológie

Preto na zlepšenie zdravia odporúčame celej rodine prístroj Bioquant, z ktorého môže profitovať celá rodina. Bioquant pomáha nasledovne:

  • zlepšuje vlastnosti krvi
  • zlepšuje vlastnosti červených krviniek
  • normalizuje imunitu
  • zamedzuje vzniku zrazenín (trombov)
  • normalizuje tlak
  • znižuje LDL cholesterol

U nás Bioquant môžete získať aj na splátky cez Homecredit online.

Žehličky na pleť

Každá žena chce byť krásna. Vekom sa začína tvorba vrások a je to spôsobené zníženou tvorbou kyseliny hyaluronovej a kolagénu, ale prispieva k tomu aj únava, stres, nedostatok vitamínov, dehydratácia atď. Kvalitná kozmetika so žehličkou na pleť dokáže udržiavať pleť v dobrom stave, minimalizovať už vzniknuté vrásky a zamedziť tvorbe nových vrások.

Na redukciu vrások odporúčame:

U nás nájdete množstvo balíčkov, a ak si neviete vybrať, ozvite sa nám a my vám poradíme. 

Odporúčame:

Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Ako posiľniť imunitu v jesennom období?

Bolo potvrdené, že mnohí pacienti, ktorí prekonali Covid-19 jedenkrát a nakazili sa druhýkrát mali ešte horšie symptómy a následky ako pri prvotnej infekcii a ich krv, pľúca a mozog sú pod veľkým náporom.

Na posiľnenie imunity pomáha:

✔️ vitamín D ✔️ zinok ✔️ kurkumín ✔️cordyceps ✔️ reishi ✔️artemisinín ✔️ vitamín C ✔️ laserové ožarovanie krvi

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.