Prístroje proti vráskam

Na trhu existuje niekoľko druhov prístrojov proti vráskam ako napríklad hifu prístroje, žehličky na pleť, alebo IPL prístroje. Každý prístroj sa od seba odlišuje, ale ich hlavným účinkom je zlepšovanie kvality pleti, zvýšenie tvorby kolagénu, zvýšenie mikrocirkulácie a prekrvenia pleti.

Žehlička na vrásky

Už dávno neplatí, že žehlička na pleť musí stáť 500 EUR, aby bola účinná. Keď prišli na slovenský trh prvé galvanické žehličky, ich ceny sa pohybovali v stovkách eur a nebol ani veľký výber. Mali len galvanoterapiu teda kladné a záporné ióny. Neskôr prišli na trh ultrazvukové žehličky, ktoré sľubovali zvýšenie produkcie kolagénu. Neskôr, keď popularita žehličiek narastala výrobcovia začali spájať mnohé funkcie do jedného prístroja, ktoré fungujú na zlepšenie kvality pleti ako galvanoterapia, ultrazvuk a fotóny. 

Žehličky na vrásky Liftmee

Vysoko-kvalitné žehličky od Devee slúžia na aplikovanie kozmetických prípravkov do pleti a využívajú ultrazvuk, galvanoterapiu a fotónovú terapiu. Nájdete ku nim aj krátke inštruktážne videá.

Čistiace kefky na tvár Liftmee

Čistenie pleti je základ na udržiavanie krásnej a zdravej pleti. Čistiace kefky pomáhajú zbavovať sa všetkých nečistôt hĺbkovo. Z produkcie Devee u nás nájdete kvalitné čistiace kefky Liftmee, ktoré si zamilujete.

IPL svetlo

O kategóriu vyššie od žehličiek sú IPL prístroje na regeneráciu pleti, ktoré sú drahšie ako žehličky, ale ich účinok sa dosiahne rýchlejšie ako u žehličiek. Akvšak používate žehličku na pleť pravidelne s kvalitnou kozmetikou, účinok sa dostaví aj u žehličiek.

Porovnanie sonických špachtlí

Porovnanie sonických špachtlí

Neviete si vybrať, ktorá špachtla je tá ideálna práve pre vás?

Porovnajte si parametre, funkcie, programy našich sonických špachtlí. 


Príručka pre užívateľov žehličiek na pleť

Príručka pre užívateľov žehličiek na pleť

V tejto príručke nájdete súhrn dôležitých informácií o iónovej terapii (galvanoterapii), fototerapii (terapia fotónmi) a ultrazvukovej terapii. Energia z galvanickej iónovej výmeny útočí na baktérie a podporuje regeneráciu buniek. Nečistoty z pórov sa dostavajú na povrch pokožky. Po jej očistení, následne použité vyživujúce látky. Krémy a gély sa transportujú hlbšie do pokožky. Pokožka je viac hydratovaná a pleť sa napne, čo vrásky vyrovnáva a redukuje.


Žehlička na tvár skúsenosti Profi5v1

Žehlička na tvár skúsenosti Profi5v1

Kingray ponúka žehličky na pleť už viac ako 12 rokov a má s nimi vynikajúce skúsenosti. Máme široký výber žehličiek. Žehličky na pleť nepomáhajú len redukovať vrásky, ale celkovo zlepšujú produkciu kolagénu.

Žehličky nie sú už len galvanické, teda produkujúce negatívne a pozitívne ióny, ale majú aj ďalšie pozitívne funkcie ako ultrazvuk, fotóny, mikromasáž, zahrievanie, chladenie, mikroprúdy, mikromasáže, atď. Každá žehlička má iné funkcie avšak všetky sú určené na zlepšenie stavu pleti.


Prečo si vybrať pleťové sérum?

Prečo si vybrať pleťové sérum?

Pleťové sérum patrí medzi špičku v kozmetických radách. Množstvo ľudí radšej siahne po drahšom pleťovom sére, ktoré naozaj vydrží dlho a účinkuje hlbšie ako gél. Avšak ako dosiahnuť ten najlepší účinok v čo najkratšom čase? Sérum nie je lacná záležitosť a preto sa oplatí si preštudovať jeho príbalový leták a ako ho používať.

Sérum obsahuje vysokú koncentáciu aktívnych látok a aplikácia ráno a večer je veľmi rýchla a jednoduchá. Ráno postačí umyť pleť, naniesť sérum a ochranný krém. Večer zase umyť pleť, naniesť sérum a nočný krém. Nezaberie vám to viacej ako 2 minúty ráno a 2 minúty večer.

Postup ako používať žehličky na pleť

Postup ako používať žehličky na pleť

Mnohé zákazníčky sa nás často pýtajú ako by mali používať žehličky na pleť pre dosiahnutie najlepších účinkov. Hoci všetky žehličky na pleť musia mať slovenský návod na použitie, nie vždy nájdu v návode informácie, ktoré potrebujú.

Tento članok je všebecný pre mnohé žehličky a poradíme vám ako používať jednotlivé funkcie, ako správne pripraviť pleť pred použitím žehličky a po použití žehličky.

Hlavné funkcie opísané v článku sú: ultrazvuk, ióny a fotóny.


Rady a tipy ako správne používať žehličku na pleť Liftmee Ultrasonic

Rady a tipy ako správne používať žehličku na pleť Liftmee Ultrasonic

Liftmee Ultrasonic je žehlička z produkcie Wellmaxx a Devee vyrobená na základe najmodernejších technológií. Spája v sebe ultrazvuk, ióny, fotóny a mikromasáž na dosiahnutie tých najlepších účinkov. Slúži na čistenie pleti, vnášanie prípravkov, na stimuláciu tvorby hyaluronu a kolagénu a na zlepšovanie kvality pleti.

S touto luxusnou starostlivosťou by ste mali ošetrovať pleť v kombinácii s funkciou penetrácie aktívnych látok ION - dvakrát týždenne, aby ste čo najlepšie využili cenné a vysoko účinné zložky z kvalitnej kozmetiky.


Potrebujem aj ja žehličku na pleť na aplikácie krémov?

Potrebujem aj ja žehličku na pleť na aplikácie krémov?

Žehlička na pleť má niekoľko funkcií a jedna z nich je lepšie vstrebávanie pleťových gélov a krémov. Ale tých funkcií je viacej. Svetlá pomahajú napríklad zlepšovať tvorbu kolagénu, alebo zlepšuju mikrocirkuláciu. Mikromasáž zase upokojí svaly a tým navodí pocit oddychu pre pokožku.

Existuje veľké množstvo žehličiek s mnohými funkciami. Ak máte záujem len o čistenie pleti, siahnite po čistiacich kefkách, ak máte záujem o vnášanie prípravkov tak potrebuje galvanoterapiu v žehličke, ak potrebujete zvýšiť produkciu kyseliny hyalurónovej a kolagénu, tak potrebujete ultrazvuk, RF, alebo červené fotóny.