Problémy s chudnutím

Kým máme 20 rokov a stravujeme sa zdravo, tak naša váha je ešte ako tak stabilná. Ale po 30tke sa náš metabolizmus začína spomaľovať a ak nie sme aktívni a konzumujeme toľko ako v 20tke, tak priberáme rýchlejšie a ukladá sa nám viacej tuku vo forme tukových rezerv.

Ketónový prístroj

Určite všetci poznáte ketózu. Je to stav, keď spaľujete vlastné tuky. Ako tento stav dosiahnuť nie je vôbec jendoduché, ale poradíme vám. Najlepšie je, keď si ketózu meriate na ketonovom prístroji z dychu, lebo vtedy viete, že ste v ketóze a spaľujete tuky.

Najrýchlejšie dosiahnete ketózu, keď na pár dní prestanete úplne jesť. Stačí 24 hodín hladovky a na ďalší deň na ketónovom prístroji uvidíte ketózu. V tomto stave spaľujete vlastné tuky, chudnete a spúšťate samo-liečivé mechanizmy tela.

Hladovka je stav, keď telo nemá glukózu na spaľovacie procesy a preto musí siahnuť po tukových rezervách. V týchto tukových rezervách sú uložené aj toxíny, takže telo využíva a spaľuje tuk a zároveň sa zbavuje aj toxínov. Okrem tuku a toxínov, telo siaha aj po spaľovaní poškodených buniek, ktoré nahrádza novými, zdravými bunkami.

Kedy dosiahnete ketózu?

  • hladovkou
  • zvýšenou športovou aktivitou
  • eliminovaním sacharidov zo stravy

S ketózou prichádza autofágia. Autofágia je spôsob čistenia poškodených buniek s cieľom regenerovať novšie a zdravšie bunky a vytvárať nové zdravé bunky. Autofágia je vlastne proces, keď telo používa na biologické procesy vlastné bunky, poškodené bunky, toxíny, nahromadený tuk, pretože nedostáva inú výživu. 

Aj keď je autofágia veľmi merateľná mimo laboratórneho prostredia, mnohí odborníci sa zhodujú v tom, že autofágový proces sa u ľudí začína po 18 - 20 hodinách pôstu, pričom maximálny úžitok sa dosiahne po dosiahnutí 48 - 72-hodinovej známky.

Keď na ketónovom prístroji uvidíte číslo 3 a vyššie, čo sa dosiahne väčšinou po 24 hodinách, tak  sa nachádzate v ketóze. Keď číslo začína stúpať tak sa začína autofágia.

Chudnutie športom

Ak pravidelne športujete a aj tak máte problémy s chudnúť, tak vyskúšajte L-karnitín. ten zrýchľuje metabolizmus počas športovej aktivity a spaľujete tuk efektívnejšie a rýchlejšie.

L-karnitín je dôležitá aminokyselina. Hrá dôležitú úlohu pri posilňovaní metabolizmu tela. Dosahuje to zlepšením mitochondriálnej funkcie a zvýšením bunkovej energie. Mnoho športovcov ho používa na to, aby im pomohlo spaľovať tuk a pomáhal rýchlejšie sa zregenerovať.

Inteligentné hodinky Smart Watch

Inteligentné hodinky nájdete pomaly u každého. Sú veľmi obľúbené, pretože ukazujú čas, ukazujú tepové frekvenciu, počet prejdených krokov resp. kilometrov, spálené kalórie a prejdenú mapu. Dokonca ukážu, že vám niekto telefonuje na mobil. Sú spárovateľné s aplikáciou v mobile, kde si viete pravidelne kontrolovať parametre.

95% tovaru skladom

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Doručenie do 24 hod.

Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD, ktorá garantuje doručenie do 24 hod pri objednávkach na dobierku. Objednávky uhradené bankovým prevodom expedujeme po pripísaní na náš účet do 12.00 hod v daný deň, po 12.00 hod na druhý deň. 

Doprava zdarma nad €100

Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.

Technické poradenstvo

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás najvhodnejší, informujte sa na tel. čísle 0907 173 910. Pokiaľ chcete poradiť výživový doplnok alebo prístroj vzhľadom na svoj zdravotný stav, volajte tiež uvedené číslo. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.

Heureka.sk

Vsetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk