kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Welllmaxx Sun Care (slnko) - Wellmaxx

Milovníci slnka si s kozmetickým radom Wellmaxx SunCare prídu na svoje

Závidenia hodné opálenie s rozsiahlou ochranou!

Milujeme slnko a jeho pozitívne účinky na naše telo a pohodu. Slnkom opálená pleť po dovolenke je stále jedným z najkrajších suvenírov, ktoré si z dovolenky prinášame.

UV žiarenie pokožky však, žiaľ, okrem opálenia, ktoré vnímame ako krásne, spôsobuje podráždenie pokožky a predčasné starnutie.

Ochranu pokožky pred spálením a pred dlhodobým poškodením pokožky môžete dosiahnúť s ošetrujúcimi prípravkami Wellmaxx SunCare.

Okrem UVA + UVB filtrov na ochranu pred svetlom produkty obsahujú prírodné výťažky, ktoré chránia pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Intenzívne hydratačné krémy navyše pôsobia proti strate pružnosti pokožky.

Po dlhom dni na slnku sa o namáhanú pokožku postará sýte, príjemne chladivé mlieko po opaľovaní.

Slnko? Samozrejme! Ale urobte to správne! 

Pred opaľovaním naneste produkty Wellmaxx SunCare v dostatočnom množstve. Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Nízke aplikačné dávky znižujú ochranný účinok. Aplikujte niekoľkokrát, aby ste udržali ochranu pred slnkom, najmä po kúpaní, potení alebo osušení. Chráňte dojčatá a malé deti pred priamym slnečným žiarením. Pre dojčatá a malé deti používajte ochranný odev a opaľovacie krémy s vysokým SPF. Ani produkty s veľmi vysokým SPF neposkytujú úplnú ochranu pred UV žiarením.

UVB lúče pôsobia na povrchu, spôsobujú spálenie, ničia bunkové jadro a tým poškodzujú epidermis.

UVA - lúče môžu prenikať hlbšie, vytvárať voľné radikály a sú hlavnou príčinou predčasného starnutia pokožky.

kingray.sk Reviews with ekomi.sk