Milovníci slnka si s kozmetickým radom Wellmaxx SunCare prídu na svoje

Závidenia hodné opálenie s rozsiahlou ochranou!

Milujeme slnko a jeho pozitívne účinky na naše telo a pohodu. Slnkom opálená pleť po dovolenke je stále jedným z najkrajších suvenírov, ktoré si z dovolenky prinášame.

UV žiarenie pokožky však, žiaľ, okrem opálenia, ktoré vnímame ako krásne, spôsobuje podráždenie pokožky a predčasné starnutie.

Ochranu pokožky pred spálením a pred dlhodobým poškodením pokožky môžete dosiahnúť s ošetrujúcimi prípravkami Wellmaxx SunCare.

Okrem UVA + UVB filtrov na ochranu pred svetlom produkty obsahujú prírodné výťažky, ktoré chránia pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Intenzívne hydratačné krémy navyše pôsobia proti strate pružnosti pokožky.

Po dlhom dni na slnku sa o namáhanú pokožku postará sýte, príjemne chladivé mlieko po opaľovaní.

Slnko? Samozrejme! Ale urobte to správne! 

Pred opaľovaním naneste produkty Wellmaxx SunCare v dostatočnom množstve. Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Nízke aplikačné dávky znižujú ochranný účinok. Aplikujte niekoľkokrát, aby ste udržali ochranu pred slnkom, najmä po kúpaní, potení alebo osušení. Chráňte dojčatá a malé deti pred priamym slnečným žiarením. Pre dojčatá a malé deti používajte ochranný odev a opaľovacie krémy s vysokým SPF. Ani produkty s veľmi vysokým SPF neposkytujú úplnú ochranu pred UV žiarením.

UVB lúče pôsobia na povrchu, spôsobujú spálenie, ničia bunkové jadro a tým poškodzujú epidermis.

UVA - lúče môžu prenikať hlbšie, vytvárať voľné radikály a sú hlavnou príčinou predčasného starnutia pokožky.

95% tovaru na sklade

Držíme všetok tovar skladom, aby sme vám ho vedeli doručiť do 24hod. V prípade, že niektorý tovar nie je skladom, tovar na stránke nie je možné objednať, alebo je napísané: ,,Tovar nie je skladom, ale je na ceste. Prijímame predobjednávky."

Poštovné nad €100 zdarma (cez DPD)

  • Objednávky, ktoré presiahnu hodnotu nad 100,00 EUR majú dopravu zdarma. Expedujeme cez kuriérsku spoločnosť DPD.
  • Pri kúpe akéhokoľvek doplnku výživy Swedish Nutra je poštovné na celú objednávku zdarma!

Zákaznícka podpora

  • Máte otázky ohľadom konkrétneho výrobku?  Pošlite nám vašu otázku na e-mailovú adresu info@kingray.sk, alebo telefonickz na 0914 15 09 09.
  • Pre otázky adresované na reklamačné oddelenie, účtovné oddelenie, technické oddelenie píšte vaše otázky na e-mailovú adresu info@kingray.sk, vášu otázku priradíme zodpovednej osobe, ktorá vám do 24 hodín odpovie. Keby ste nedostali odpoveď do 48 hodín, kontaktujte nás telefonicky. 

Ako dlho trvá dodanie?

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili. V ideálnom prípade trvá dodanie objednávky 1 až 3 pracovné dni. V prípade, že chýba niektorá položka z objednávky, môže sa to predĺžiť na 4 až 5 pracovných dní. 95% tovaru máme skladom. Ak vám prišiel e-mail o expedovaní tovaru a nebude vám doručený do 2 dní, prosím napíšte nám e-mail a preveríme stav vašej objednávky. U niektorých výrobkov, ktoré sú na ceste môže byť dodacia lehota 10 dní až mesiac, pokiaľ sú vo výrobe. Prosím berte to na vedomie. 

Facebook

Facebook

Nájdete nás na facebooku. Pravidelne pridávame ponuky, akcie a zľavy. Staňte sa našim fanúšikom a nenechajte si újsť ani jednu akciu.

Heureka.sk

Všetky naše produkty nájdete aj na heureka.sk. 

Vernostný program

Pravidelne zbierajte body každým nákupom, každou recenziou, alebo hodnotením produktu. Musíte byť však registrovaný, aby ste zbierali body na vašom účte.

1 bod získate pri nákupe za 10 EUR, za jedno hodnotenie, alebo za 1 recenziu. 1 bod sa rovná 0,5 EUR.

Mall.sk

Všetky naše produkty nájdete už aj na Mall.sk.