kingray.sk Reviews with ekomi.sk
kingray.sk Reviews with ekomi.sk

Vysoký krvný tlak - Video k produktu

Vysoký krvný tlak

Vysoký krvný tlak teda hypertenzia patrí medzi civilizačné ochorenia. Obvykle je to následok životného štýlu. Ovplyvňuje ju to, ako sa roky stravujeme, ako často športujeme, aké výživové doplnky požívame, koľko sa stresujeme, ako sa staráme o svoju krv, koľko tekutín pijeme, úlohu môže hrať aj genetika.

Vysoký krvný tlak nevznikne z jedného dňa na druhý. Je to postupný proces zanášania ciev odpadmi v pomienkach ,,hustej,, krvi, rozvoja zápalu na vnútornej strane ciev, zhoršovania tokových vlastností krvi, deformovateľnosti a elasticity červených krviniek, skráteného času zrážania krvi, čo ovplyvňuje námahu srdca, ale zároveň sa zvýšená námaha spája s zhoršením prekrvenia srdca v dôsledku uvedených faktorov. Riešením je upraviť tokové vlastnosti krvi (viskozita a reológia) do normálu, aby krv bola schopná okysličovať telo, odnášať odpady, rozpúšťať plaky, odnášať kyslé metabolity.

Krv s dobrou viskozitou ľahko prúdi kapilárami, vytvára dobré podmienky pre tkanivá, je schopná dobre okysličovať telo, aktivovať biele krvinky, podporovať činnosť všetkých orgánov vrátane detoxikačných orgánov. 

Ponúkame niekoľko prístrojov, ktoré upravujú tokové vlastnosti krvi a môžu napomôcť pri potlačení rozvoja ochorení, ktoré sú spojené s rozvojom hypertenzie.


Ako sa zbaviť vysokého krvného tlaku?

Ako sa zbaviť vysokého krvného tlaku?

Na vznik ochorenia ako je hypertenzia nestačí jeden faktor, ale obvykle je ich viac a musia trvať takú dobu, aby rozhádzali organizmus a nastal posun v hodnotách tlaku. Späť sa vrátite rovnako len opačným postupom vylúčením faktora alebo faktorov, ktoré ochorenie sposobili. Čím neskôr tak urobíte,  tým je šanca na vrátenie sa do normálu nižšia.


Bioquant NS zdravotnícka pomôcka na úpravu krvi (krvnej reológie)

Bioquant NS zdravotnícka pomôcka na úpravu krvi (krvnej reológie)

Počuli ste už o Bioquante? Bioquant je zdravotnícka pomôcka registrovaná v Štátnom ústave pre kontrolu liečiv určená na fyzikálne ožarovanie krvi laserom s vlnovou dĺžkou svetla 650nm cez nosovú dutinu s cieľom zlepšenia reologických vlastností krvi. Môžu ju používať aj ľudia s rozvinutými srdcovocievnymi a mozgovocievnymi ochoreniami. Účinky pôsobenia svetla z prístroja počas vnútronosovej aplikácie  sú v zlepšení viskozity a reológie krvi. 


CRP marker a všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

CRP marker a všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

V minulosti, keď vyšetrenie CRP nebolo tak dostupné sa vykonávalo vyšetrenie sedimentácie krvi. Ak je v tele zápal v dôsledku molekúl zápalových proteínov cirkulujúcich v krvi včítane CRP proteínu tak sa červené krvinky spájajú a vytvárajú zhluky, ktoré rýchlejšie sedimentujú v skúmavke ako krv človeka bez zápalových reakcií. Tento jav je vlastne prejavom zhoršenej viskozity a reológie krvi pri týchto zápalových procesoch. 

kingray.sk Reviews with ekomi.sk